Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Frantics

Uzavřeno

Párty hra pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
499 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
SP4S2260
Značka:
SonyFrantics je sada 15 ztřeštěných miniher až pro čtyři hráče, ve kterých tě čeká všechno od frenetických bitev v aréně až po strategické tahové soutěže. Díky PlayLinku na PS4 si vybojuj slávu ve ztřeštěných minihrách, které moderuje pořádně prohnaný šibal.

JAK MAZANÁ JE LIŠKA?
Lišácké vylomeniny mohou kdykoliv změnit situaci ve hře, takže k vítězství budeš muset využít veškerou svou vychytralost.

TŘÁST, KLEPAT, TAHAT A NAKLÁNĚT
V této hře s podporou PlayLink exkluzivně na PS4 je vašim úkolem získat víc „korun“ než vaši kamarádi. Ke hraní je zapotřebí mobilní telefon či tablet s operačním systémem Android či iOS. Bezdrátové ovladače DUALSHOCK 4 klidně odložte stranou, tady se můžeš k vítězství dostat třesením, naklápěním, taháním a klepáním pomocí svého oblíbeného chytrého zařízení.

MANIPULÁTORKA LIŠKA
Ale pozor… pletichařící manipulátorka liška hrou trochu zamává. Hraje tu roli úplatkářství, předávání tajných zpráv a zadávání úkolů jednotlivým hráčům. Pomocí mobilního zařízení tak dostanete za úkol sabotovat a neustále podrážet své rivaly.

NĚKTERÉ Z NÁPADITÝCH HER
Friendless Runner
Icicle Pickle
Dough Knights
ParaChuChu
Bomb Slingers
Trappy Fields

*Tituly PlayLink jsou hlavně o společenské zábavě, kterou si užije každý, od rychlých kvízů až po pohlcující multiplayerové zážitky. Vlož hru do systému PS4, vezmi chytrý telefon nebo tablet, všichni si udělejte pohodlí u televizoru a připravte se na svěží herní zážitek, který nemá obdoby, navíc nemusíte používat více bezdrátových ovladačů DUALSHOCK 4.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Společenská
Lokalizace Český dabing
PEGI 3
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová