Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Gaming Headset Pro

Headset pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
1 199 Kč
Vaše sleva:
40%
Běžná cena
1 999 Kč
Kód:
HRP429110
Značka:
HORIHORI Vám pomůže k vítězství pomocí stereo herních sluchátek HORI Gaming Headset PRO

Mějte ruce vždy na svém ovladači. Sluchátka obsahují příslušenství pro ovládání zvuku, které se zapojí do ovladače DualShock®4 prostřednictvím konektoru pro sluchátka, což umožňuje snadné ovládání zvuku, a to i v žáru akce. Snadným pohybem palce ovládejte hlasitost a zeslabování mikrofonu. Sluchátka HORI Stereo Gaming Headset Pro pro PlayStation®4 jsou lehká, ale robustní díky pružné slitinové konstrukci. Dva typy polstrovaných náušníků který mají inovativní design zajišťují komfort a dokonale padnou. Pružný náhlavní díl zabraňuje zbytečnému tlaku na temeno hlavy. Odjímatelný flexibilní mikrofon může být umístěn přesně tam, kde je potřeba. Nejvýraznější vlastností jsou 50mm neodymové magnetické ovladače které poskytují zvukový výkon abyste se mohli plně soustředit na výhru v další bitvě. Sluchátka jsou kompatibilní také s Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite, Xbox One, PC a mobilními telefony (se vstupem 3,5 mm).Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.