Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Gran Turismo Sport Spec II

Závodní simulátor pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
599 Kč
Vaše sleva:
25%
Běžná cena
799 Kč
Kód:
SP4S24992
Značka:
SonyNový standard v závodění

Ta nejlepší auta a legendární trati máte na dosah ruky. Vítejte ve světě rychlých okruhů ve hře GT Sport.

Grafika

4K, 60FPS, HDR a proces Wide Colour

Kompatibilní s nejlepšími současnými zobrazovacími technologiemi, s podporou 4K, 60 fps, HDR a Wide Color. Nejenže byl grafický výstup upraven pro podporu různých formátů HDR TV, ale celý pracovní postup „True HDR“ byl navíc od úvodního pořizování dat až po závěrečný výstup navržen tak, aby při zpracování zachoval skutečné HDR zobrazení i široké spektrum barev. Vlastní vývoj tak ve skutečnosti začal spoluprací se Sony Corporation při vývoji zařízení schopného pořizovat data v širokém spektru barev v HDR.

Výsledkem je nejen to, že výstup je kompatibilní s HDR televizory, ale vytvářené snímky navíc dosahují úrovně realističnosti, jaká dosud nebyla viděna, a to i při sledování na běžné televizi.

Zvuk

Naprosto autentické zvukové vjemy, při nichž můžete slyšet dokonce i kolísání točivého momentu pohonu

Interiér vozu je plný rozmanitých zvuků, včetně zvuků motoru, převodovky, výfuku, hluku ze silnice, větru a mnoha dalších. Pro Gran Turismo™ Sport nebyly skutečné vozy jen testovány a zaznamenávány v optimálním prostředí, ve spolupráci s oddělením audio technologií společnosti Sony Corp byl vyvinut simulátor zvuku, jehož úkolem je produkovat „optimální zvuk“ a který dokonce počítá s mechanismem lidského rozpoznávání zvuku.

Vozy

Připravili jsme přes 150 vozů, za jejichž volant lze usednout – od sériových přes závodní až po koncepty

S výjimkou konstrukčních dat používaných automobilkami při výrobě vozů jsou 3D modely vytvořené pro hru ty nejkvalitnější a nejpřesnější na světě. Každičký detail vozu, od křivek karoserie, hran, mezer mezi panely až po přední světla a ukazatele směru, byl zrekonstruován s nevídanou přesností.

Tratě

Vysokorychlostní okruhy i městské magistrály; 18 prostředí s 54 různými rozvrženími

Ve hře je k dispozici široká paleta tratí, od oblíbených skutečných závodních okruhů, oválných a šotolinových tratí zasazených v přírodě až po městské magistrály vycházející z veřejných komunikací.

Pracovní postup „True HDR“ umožnil zachytit skutečné přírodní světlo i barvy, a tak je možné jezdit na tratích v rozmanitých denních i podnebných podmínkách.

Simulace fyzikálního modelu

Nejlepší automobilová simulace v historii série GT, která vyvažuje realismus i snadnou jízdu

Souběžně s vývojem simulace fyzikálního modelu vozů poskytlo Gran Turismo technickou podporu vozům účastnícím se skutečných závodů 24 hodin Nürburgringu a 24 hodin Le Mans ve třídě LMP1.

Gran Turismo™ Sport je tak vybavené nejnovějším fyzikálním modelem simulace chování vozů, který využívá znalostí a zkušeností získaných jak ze skutečného, tak i virtuálního světa. Povedlo se tak dosáhnout simulace fyzikálního modelu, v němž se „snadno řídí, protože je realistický“.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Závodní simulátor
Lokalizace České titulky
PEGI 3
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová