Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Heavy Rain & Beyond Two Souls Collection

Akční cena

Adventury pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
439 Kč
Vaše sleva:
56%
Běžná cena
999 Kč
Kód:
SP4S2810
Značka:
SonyDva příběhy plné emocí nabízí dvojice her od slavného francouzského studia Quantic Dream. Vše v těchto hrách závisí na vašich rozhodnutích a vašich skutcích. Je jen na vás, jak se budou příběhy odvíjet… a jak skončí. 

HEAVY RAIN
V roli čtyř různých postav se v tomto napínavém psychologickém thrilleru pokusíte odhalit identitu tajemného origami vraha. Váš příští tah si však pečlivě naplánujte. Každé vaše rozhodnutí může ovlivnit vývoj hry, a dokonce rozhodnout o tom, kdo zemře a kdo bude žít. Jak daleko dokážete zajít pro záchranu toho, koho milujete? 

BEYOND: TWO SOULS
Vžijte se do kůže Jodie Holmesové, ženy spojené s nadpřirozenou bytostí, a ovládněte tajemné síly. Vydejte se na emocemi nabité psychologické dobrodružství a zjistěte, co se doopravdy skrývá na druhé straně. 
Hit z roku 2013 nyní obsahuje i možnost prožít příběh v chronologickém pořadí, extra mise původně vydané jako doplňky a také další příběhové linie. • Autor:
  Josef
  Datum:
  31. 5. 2018

  Dobrý den, obsahují hry CZ titulky? Děkuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  1. 6. 2018

  Dobry den, iba jedna hra je lokalizovana Beyond: Two Souls (CZ titulky)
Parametr Popis
Žánr Adventura
Lokalizace Angličtina
PEGI 18
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová