Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Hidden Agenda +Knowledge +Singstar +Thats You

Hra pro PS4

Vaše cena (s DPH):
899 Kč
Vaše sleva:
25%
Běžná cena
1 199 Kč
Kód:
SP4S28201
Značka:
SonyExkluzivní balení čtyř PlayLink her na jednom disku!

Hidden Agenda

Ovlivňujte zvraty v tomto multiplayerovém thrillerový trháku plném napětí. Dokážete udržet nervy na uzdě při lovu známého zabijáka? Využijte vaše mobilní zařízení pro dělání složitých voleb, které ovlivňují rozvětvený příběh v tomto exkluzivním thrillery pro PlayLink. Na vývoj se podíleli i tvůrci velikána Until Dawn, takže nikdy netušíte co číhá za každým tmavým rohem. Tato mrazivá záhada však nabízí zvrat od úplného začátku, zahrajte si až s pěti přáteli a každý z vás bude mít od začátku roli, kterou musí splnit. Budete se snažit splnit běžnou úkol, nebo pracovat proti ostatním hráčům? Vliv na ostatních je velkou výhodou a každá volba ovlivňuje příběh... jak daleko dokážete zajít pro splnění vaší agendy?

Knowledge is Power

Probojujte se na vrchol v zábavní herní show pro PlayLink. Nemusíte se starat o ovladače, stačí vzít smartphone, vyberte si jednu z osmi postav a udělejte si Svojkov, pak vstoupíte do pyramidy znalostí, ve které vy a až pět přátelé odpovídáte na různé otázky. Je úplně jedno jakou postavu si vyberete, vaším úkolem je odpovědět na otázky rychleji než vaši přátelé. Potřebujete eso v rukávu? Použijte Power Play a zpomalte vašich kámošů, aby mohli znovu odpovědět potřebují se vysekat z ledu, nebo se očistit od špíny. Hra také nabízí výzvy na dotykových displejích, možnost konspirovat s ostatními hráči pro poražení soupeřů a finále ve stylu rychlé smrti.

Singstar: Celebration

Trefujte správné tóny ve hře plné zábavy, která je určena pro PS4 PlayLink. Proměňte váš smartphone na mikrofon, vezměte vašich přátel a rozbalte to s největšími hity. Tato exkluzivní hra je hlavně o zpívání vašich nejoblíbenějších popových klasik, jejichž hra obsahuje více než třicet. Vyberte si z řady zábavných party režimů až pro osmi hráčů, které promění všechny noci na zábavu. Ať už zpíváte duet s partnerem, nebo se nahráváte za pomoci kamery pro sdílení v online komunitě, SingStar je perfektní způsob jak uvolnit vaši vnitřní hvězdu popu.

That’s You!

Kdo ví, kteří z členů rodiny by nejdéle přežil v divočině, kdo z přátel nedávno spadl přímo na chodníku, kdo z hráčů je nejlepší kuchař. Vítejte v sarkastickém společenském kvízu, v němž až pět přátel nebo členů rodiny dozví, co si o nich ostatní ve skutečnosti myslí. Hrát můžete u televize, v systému PS4, na tabletech a smartphonech. Odpovídejte na více než tisíc zábavných otázek, vyhrajte odvážné kreslicí výzvy, úkoly se šelf fotkami a různé jiné aktivity. Čím lépe se navzájem znáte, tím více bodů můžete získat. Najdete zde témata, které pokrývají vše od školy po volný čas, připravte se na pořádnou zábavu a terno.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.