Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Horizon: Forbidden West

Akční RPG pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
1 099 Kč
Vaše sleva:
39%
Běžná cena
1 799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
SP4S28256
Značka:
SonyVrať se do postapokalyptického světa daleké budoucnosti hry Horizon a prozkoumej vzdálené kraje, bojuj s většími a úchvatnějšími stroji a seznam se s novými kmeny.

Krajina umírá Roztroušené zbytky lidstva pustoší divoké bouře a nezastavitelné pohromy, zatímco se kolem jejich osad plíží hrůzné nové stroje. Život na Zemi směřuje k dalšímu vyhubení a nikdo neví proč.

Teď je na Aloy, aby odkryla tajemství ukrytá za těmito hrozbami a obnovila pořádek a rovnováhu světa. Během své náročné výpravy se bude muset setkat se starými známými, tvořit aliance se vzájemně bojujícími novými frakcemi a odhalit odkaz prastaré minulosti – a zároveň zůstat vždy o krok vepředu před zdánlivě neporazitelným nepřítelem.

  • Objev daleké kraje, nové nepřátele, bohaté kultury a pozoruhodné postavy.
  • Prozkoumej bujné lesy, propadlá města i impozantní pohoří Ameriky daleké budoucnosti.
  • Zapoj se do strategických bitev proti obrovským strojům i lidským nepřátelům a využívej zbraně, vybavení a pasti vyrobené z nalezených dílů.
  • Odhal tajemství bezprostředního kolapsu Země a odemkni skrytou kapitolu dávné minulosti… která Aloy jednou provždy změní.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční, RPG
Lokalizace České titulky
PEGI 16
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová