Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 InFamous Second Son HITS

Akční hra pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
299 Kč
Vaše sleva:
40%
Běžná cena
499 Kč
Kód:
SP4S32521
Značka:
SonyNadlidé žijí ve společnosti, která se jich bojí. Department of Unified Protection (Agentura pro jednotnou bezpečnost) je nelítostně dopadá a uvězňuje. Když Delsin Rowe objeví své schopnosti, musí uprchnout a vyhledat další nadlidi. Jen tak totiž může zachránit své milované před utlačitelskou D.U.P., která po něm tvrdě jde. Jeho rozhodnutí ovlivní budoucnost všech v jeho okolí. Nyní v novém vydání ve speciální kolekci nejlepších her Sony PS HITS!

Poutavý příběh

Sourozenci Roweovci žijí svůj klidný život na americkém venkově. Jeden z bratrů je Delsin, mladý výtržník, který se věnuje kreslení grafitů. Starší bratr Reggie je šerifem. Při jedné z jejich malých roztržek se stanu svědky útěku několika conduitov s vězeňského transportu. Delsin zjišťuje, že i on je jedním z nich. Tedy člověk se supershopnosťami. Proto se rozhodne vycestovat do Seattlu a pomoci v boji proti speciální jednotce, která takových lidí chytá a zavírá je do přísně střeženého vojenského zařízení.

Vylepšování schopností

Na začátku hry Delsin Rowe má pouze jednu schopnost a tou je ovládání kouře. Při plnění vedlejších misí si hlavní hrdina vylepšuje své schopnosti a také se učí nové. Mezi nepovinné úkoly patří hlavně ty, které pomáhají vyčistit od města DUP vojsk. Na vyčištění sektoru budete muset osvobodit hlavní základnu, ničit sledovací kamery, identifikovat agenta v utajení a vyjádřit svůj postoj pomocí grafitů.

Otevřený svět

Seattle se rozkládá na dvou oddělených ostrovech. První je dostupný ihned. V převážné míře je na něm nižší zástavba, průmyslové budovy a občas i nějaký ten park nebo jiná zeleň. Druhý ostrov se vám zpřístupní v průběhu hraní hry. Druhý se nese ve znamení moderního velkoměsta. Nacházejí se zde vysoké budovy, mezi nimiž je umístěna čínská čtvrť a další lokální atrakce. Obě poloviny města jsou rozděleny do šesti sektorů. Po jejich vyčištění se vám zpřístupní možnost rychlého přemístění, která urychluje přesun mezi lokacemi.

 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 16
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová