Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Killzone: Shadow Fall HITS

Doprodej

Akční hra pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
299 Kč
Vaše sleva:
40%
Běžná cena
499 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
SP4S40321
Značka:
SonyKillzone s podtitulem Shadow Fall vyjde na PS4 neznámo kdy a jak můžete vidět ve videu, bude se držet osvědčeného modelu z předchozích dílů. Nyní v novém vydání ve speciální kolekci nejlepších her Sony PS HITS!

Parametry:

  • Zajímavá sci-fi first-person střílečka od Guerrilla Games.
  • Konečně opustíme koridorové levely, protože tvůrci slibují svobodné plnění misí v rozsáhlém prostoru.
  • Akce nás zavede do bojů futuristického velkoměsta. Nejen, že zde máme možnost vidět změnu prostředí a architektury, ale i míru detailů jak prostředí, tak i postav. Když si to všechno spojíme s perfektní audiovizuální stránkou, dostáváme perfektního nástupce zaběhnuté série.
  • Na pomoc bude kromě tradičního zbraňového arzenálu i malý dron. Tento létající pomocník vám mnohokrát zachrání krk. Dokáže hackovat terminály, otevírat zamčené dveře, ale je i velkým parťákem v boji.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 18
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová