Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue

Doprodej

Akční RPG pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
329 Kč
Vaše sleva:
53%
Běžná cena
699 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
CEP43999
Značka:
Square enixKingdom Hearts 2.8 představuje remasterovanou kompilaci 3 magických položek ze světa Kingdom Hearts, bez které se neobejde žádný fanoušek této série. Kolekce obsahuje následující tituly: hru Kingdom Hearts: Dream Drop Distance HD, film Kingdom Hearts χ Back Cover a zcela novou hratelnou epizodu Kingdom Hearts 0.2: Birth by Sleep - A Fragmentary Passage.

KINGDOM HEARTS: DREAM DROP DISTANCE HD
Představuje plně remasterovanou hru ve Full HD, která byla původně vydána v roce 2012. Hlavní protagonisté série Sora a Riku absolvují zkoušku „Mark of Mastery" s cílem připravit se na přicházející hrozby.

KINGDOM HEARST χ BACK COVER (FILM)
Zcela nový film v HD kvalitě, který vypráví mysteriózní příběh Věštců.

KINGDOM HEARTS 0.2: BIRTH BY SLEEP
A Fragmentary Passage je kompletně nová a hratelná episoda, která se spojí s příběhem Birth by Sleep a je hratelná z Aquainy perspektivy.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr RPG
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová