Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 LEGO Marvel Super Heroes

Akční adventura pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
449 Kč
Vaše sleva:
25%
Běžná cena
599 Kč
Kód:
CEP441209
Značka:
Warner BrosVžíjte se do role členů týmu "mstitelů", jako je neohrožený Kapitán Amerika, borec Iron Man nebo božský Thor, samozřejmě se ale můžete těšit i na nejlepšího pavučinometače Spider-Mana. Ústřední zápletka hry se točí kolem šíleného boha Lokiho, který se z nejasných důvodů nemůže vrátit do domovského Asgardu, jak by sám chtěl. I proto se spolčí s dosud neodhaleným záporákem. Jo, aby těch zlounů náhodou nebylo málo, na návštěvu zase jednou přiletí přerostlý stařík Galactus.

Jako základna a místo, odkud bychom se měli vypravovat na různé mise a jiná dobrodružství, poslouží americký New York. Stejně jako reálnému městu mu nebudou chybět tak významné oblasti jako netradičně strukturované náměstí Times Square nebo ikonická Socha svobody, z oblasti ryze fiktivních komplexů se můžeme těšit třeba na honosnou Stark Tower. Zajímavý je však převedším fakt, že v průběhu hraní lehne New York popelem a vy budete mít možnost podílet se na jeho zrekonstruování.

● Komiksoví Marvelovští hrdinové, vozidla a spoustu akce ve světě LEGO.
● Budete hrát se Spider-Manem, X-Menem, Iron Manem, Hulkem, nebo třeba Kapitánem Amerikou.
● V originálním příběhu, Nick Fury vyzývá ostaní komixové hrdiny, aby pomohli zachránit svět z ohrožení.
● Více než 100 různých postav, včetně vašich oblíbenců.
● Hra je našlapaná nejen super-cool schopnostmi a epickou, ale také řešením hádanek a jedinečným příběhem s notnou dávkou LEGO humoru.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční adventura
Lokalizace Angličtina
PEGI 7
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová