Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 LEGO Star Wars: The Force Awakens

LEGO se vrací do světa Hvězdných válek s hrou na PS4

 

Vaše cena (s DPH):
449 Kč
Vaše sleva:
25%
Běžná cena
599 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
CEP44170
Značka:
Warner BrosPopis :
LEGO se vrací do světa Hvězdných válek! Připravte se na vtipné dobrodružství dle nejnovějšího filmu Síla se probouzí a k tomu i dodatečné informace k jeho postavám. 

STAŘÍ ZNÁMÍ V LEGO HÁVU 
Prostřednictvím LEGO Star Wars: The Force Awakens se ponoříte do nového filmu hlouběji než kdykoliv předtím. Můžete se těšit na všechny známé hrdiny, mezi nimiž nechybí třeba Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Žvejkal, C-3PO, BB-8, Kylo Ren, generál Hux či kapitánka Phasma, a pustit se s nimi do prozkoumávání věhlasných lokalit ze Star Wars, jako jsou Jakku a základna Hvězdovrah. 

NOVINKY 
Akcí nabité dobrodružství přináší řadu nových herních prvků. Například vylepšený systém „multistaveb“, kdy se nabízí více možností, co vybudovat, což má dopad na další průběh hry. Hráče také poprvé čekají adrenalinem nabité blasterové bitvy, ve kterých se budou snažit odrážet útoky Prvního řádu s využitím svého okolí. 

LETÍME! 
Fanoušci budou mít možnost usednout do kokpitu mnohých letounů včetně legendární lodě Millennium Falcon a pustit se do divokých bitev v arénách i ve vesmíru. • Autor:
  :)
  Datum:
  27. 9. 2019

  Dobrý den. Zajímalo by mne jestli hra má jen dabing v angličtině a text cz. Děkuji
 • Autor:
  admin
  Datum:
  2. 10. 2019

  Dobry den, CZ lokalizacia nie je znama. Audio: German English Italian French Polish Spanish Subtitles: German Russian English Italian French Polish Danish Spanish Dutch
Parametr Popis
Žánr Adventura
Lokalizace Angličtina
PEGI 7
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová