Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Madden NFL 20

Sportovní hra pro PS4

Vaše cena (s DPH):
849 Kč
Vaše sleva:
53%
Běžná cena
1 799 Kč
Kód:
EAP448419Zažij na vlastní kůži atmosféru NFL a staň se její hvězdou!

Face of the Franchise: QB1

Staň se tváří organizace NFL v tomto režimu, kde tvá rozhodnutí ovlivňují tvou cestu na výsluní NFL. Vytvoř si vlastního vysokoškolského rozehrávače, vydej se s ním na Národní vysokoškolský fotbalový šampionát, projdi draftem a staň se tváří organizace v novém režimu kampaně, který se točí jen kolem Tebe.

Franchise

Prožij kompletní kariéru hráče NFL a zanech za sebou svůj odkaz jako hráč, trenér, nebo majitel klubu. Hrát můžeš sám v režimu jednoho hráče, nebo se přidej do online ligy v režimu pro více hráčů. Utkej se až s 32 týmy při své cestě za Super Bowlem. Obsahuje i každoroční Pro Bowl a sezónní ocenění.

Ultimate team

Vytvoř si vlastní tým složený z hvězd současnosti i minulosti. Hraj zápasy, sbírej odměny a vylepšuj svůj tým se zábavnými výzvami na každý den. 

Novinky v hratelnosti

Superstar X-Factor

Zažij emoce, osobnosti a moc hvězd NFL. Zcela nový systém dovedností představuje i zvláštní schopnosti největších hvězd NFL. Pokročilé zpracování osobností hráčů a jejich pohybů znamená, že ty největší hvězdy v Madden NFL 20 působí skutečně věrohodně.

Unikátní taktiky

Taktiky jsou pro jednotlivé týmy odlišné a nabízejí větší možnosti ovlivnit plánování strategie před i během zápasů.

Nové oslavy

Přes 20 nových animací pro oslavy touchdownů a first downů umožňuje hráčům více vyniknout.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Sportovní
Lokalizace Angličtina
PEGI 7
Platforma Playstation 4