Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Matterfall

na dOtaz

Akční hra pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
499 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
SP4S47686
Značka:
SonyBoční střílečka s plošinovými prvky umístěna na futuristickém sci-fi světě, který byl infikován mimozemským materiálem známým jako "Smart Matter". Hráč převezme kontrolu nad Avalonem Darrowem, který oblékne obrněný bojový oblek, aby odvrátil útoky nepřátel.

NEÚNAVNÉ VLNY NEPŘÁTEL
Rozrážejte neúnavné vlny útočníků pomocí své šikovnosti ve vzduchu obohacené o extrémní skoky a skluzy. K likvidaci nepřátel budete mít k dispozici arzenál hmotou prosáklých zbraní a manipulací chytré hmoty kolem sebe můžete využívat jakékoli prostředí ve svůj prospěch. Čekají vás taková ohromující místa, jako je Domed City (Kupolové město), Alien Ruins (Mimozemské ruiny) a The Space Elevator (Kosmický výtah).

VYLEPŠENÉ EFEKTY
Hra MATTERFALL od studia Housemarque, tvůrců her RESOGUN, Super Stardust: Delta a Dead Nation, běží exkluzivně na systému PS4. Vrhněte se do boje o záchranu celé Země v ohromujících nových úrovních. Díky vylepšeným efektům uvidíte, jak Hmota teče, září a exploduje v nádherném grafickém provedení.

● Přežij v jedinečné kombinaci plošinovkové a bullet hell akce ve vertikálním městě pohlceném záhadnou Hmotou
● Nauč se vzdušné obratnosti, klouzání, skákání, létání i umění boje ve stavu beztíže
● Bojuj proti nepřátelům nakaženým smrtonosnou Rudou hmotou a využívej Modrou hmotu, abys proměnil své okolí a využil ho ke svému prospěchu
● Zdokonal se ve zdolávání úrovní a vybojuj v online žebříčcích lepší skóre než tvoji kamarádi.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová