Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 MediEvil CZ

Akční adventura pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
499 Kč
Vaše sleva:
33%
Běžná cena
749 Kč
Kód:
SP4S47930
Značka:
SonyOhánění mečem, nebezpečné hádanky a nádherná prostředí znovu ožívají v tomto kompletním remaku originální akční adventury pro systém PlayStation. Ujmi se role Sira Daniela Fortesquea, pošetilého a dlouho mrtvého rytíře, kterého 100 let po jeho trapném odchodu z tohoto světa omylem oživil zlý čaroděj Zarok.

ÚCHVATNÁ NOVÁ GRAFIKA
Zažij království Gallowmere v celé jeho kráse po kompletní dechberoucí přeměně pro systém PS4, která je plná vylepšených vizuálních detailů a osobního charakteru – v systémech PS4 Pro navíc se strhujícím rozlišením 4K.

KLASICKÝ HERNÍ ZÁŽITEK V NOVÉ PODOBĚ
Při odrážení útoků chrličů plivajících balvany, vlkodlaků a zombies plně využij vylepšený kamerový systém a širokou škálu zbraní, včetně kouzelných mečů a gigantických kladiv.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční adventura
Lokalizace Český dabing
PEGI 7
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová