Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Mighty No.9

Plošinovka pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
189 Kč
Vaše sleva:
62%
Běžná cena
499 Kč
Kód:
CEP45310
Značka:
Koch MediaMighty No. 9 je japonská 2D plošinovka, která si bere to nejlepší z klasických her pro 8/16bitové počítače a doplňuje je o nové herní mechanismy. 

Ve hře se ujmete role Becka - 9. v řadě výkonných (Mighty) robotů a jediného, který není nakažen zákeřným virem, který způsobil, že všechny počítače na světě zešílely. Proběhněte, proskákejte a prostřílejte si cestu přes dvanáct úrovní pomocí zbraní a schopností, které ukořistíte od nepřátel, vyřaďte ostatní Mighty roboty a utkejte se se závěrečným zlem, které ohrožuje planetu. 

Celý vývoj — grafické zpracování, návrh úrovní, hudba i programování je v rukou zkušených japonských vývojářů, vedených samotným Keijim Inafunem (Mega Man, Onimusha, Dead Rising,...).

Hlavní rysy :
- Klasická 2D akce, s tranformacemi - přemozte dalších 8 robotů své vývojové řady a odemkněte si tak nové transformace s novými schopnostmi.
- Projděte 12 náročných úrovní kampaně pro jednoho hráče, které prověří vaše reakce.
- Odemkněte si další dvě úrovně obtížnosti (Game+), které dají zabrat i ostříleným plošinovkářům.
- Challenge mód pro jednoho hráče nabídne množství doplňkových mini-úkolů.
- Boss Rush mód - utkejte se s herními Bossy v řadě za sebou, s cílem přemoci je v co nejkratším čase.
- Utkejte se s kamarády v Online Race Battle - herním módu, ve kterém paralelně procházíte úrovní a snažíte se dorazit na konec co nejdříve.
- Co-Op Challenge mód nabízí další mise, tentokrát pro dva hráče - Beck a jeho parťáka Calla. Užívejte jejich specifických dovedností k překonání náročných úrovní.
- Přepněte si hudbu do 8bitového módu a připomeňte si atmosféru prvních her na těchto počítačích.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Plošinovka
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová