Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Minecraft Bedrock

Doprodej

Budovací hra pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
599 Kč
Vaše sleva:
25%
Běžná cena
799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
SP4S48322
Značka:
SonyPokud si to dokážete představit, můžete to postavit! Minecraft, dost možná úplně nejprodávanější hru všech dob, si nyní můžete zahrát i na konzoli PlayStation 4. Vytvářejte a prozkoumávejte vaše vlastní světy, budujte svou vlastní představivost a kreativitu. Pozor však na noci, to se na svět dostávájí nebezpečné příšery, mějte tak vybudovaný svůj vlastní přístřešek, kam se můžete ukrýt. Titul můžete hrát buď sami, nebo se svými přáteli na rozdělené obrazovce, případně online přes službu PlayStation Network. 

Bedrock edice přichází s unikátní funkcí cross-playe. Ta v praxi znamená, že už nezáleží na platformě kde vy nebo vaši kamarádi hrajete, nyní můžete hrát všichni dohromady. Toto se týká hráčů na PlayStationu 4, Xboxu One, Nintendo Switch, PC i mobilních zařízení. Pro využítí této funkce je však nutné vytvořit Xbox Live účet. 

Kromě toho Bedrock edice obsahuje:

  • LittleBigPlanet Mash-Up Pack
  • Greek Mythology Mash-Up Pack
  • City Texture Pack
  • Skin Pack 1


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Strategie
Lokalizace Angličtina
PEGI 7
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová