Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4/PC Fighting Edge

Arkádový ovladač pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
4 799 Kč
Vaše sleva:
13%
Běžná cena
5 499 Kč
Kód:
HRP464857
Značka:
HORIŠpičkový arkádový ovladač, který skutečně vystihuje ducha bojových her, je zpátky na PlayStation 4. Společnost HORI jako první na trhu použila vrchní panel z broušeného hliníku, který zaručuje vysokou odolnost i jedinečný styl. Proprietární Hayabusa páčka od HORI byla navržena pro snížení vstupní odezvy a zvýšení citlivosti. Díky speciálnímu designu v hladkém matném provedení s kovovými prvky mají Hayabusa tlačítka nízkou vstupní odezvu a stylový vzhled. Na trhu není žádný jiný arkádový ovladač, který by nabízel stejnou úroveň výkonu, díky čemuž je Fighting EDGE oblíben i u profesionálních hráčů a používán při turnajích v bojových hrách po celém světě. Fighting EDGE je skutečným mezníkem designu a funkcionality. Oficiálně licencováno společností Sony.

Hlavní vlastnosti:

  • Oficiálně licencováno společností Sony
  • Vrchní panel z broušeného hliníku
  • Originální Hayabusa páčka a tlačítka od Hori
  • Programovatelná tlačítka, turnajový mód a více
  • Drátový ovladač


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.