Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Platinum Wireless Stereo Headset

Uzavřeno

Headset pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
3 790 Kč
Vaše sleva:
21%
Běžná cena
4 790 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
SP4P304
Značka:
SonyLuxusní bezdrátový herní headset pro všechny, kterým záleží na kvalitním zážitku při hraní. Užijte si hry v prostorovém 7.1 zvuku a s technologii 3D Audio.

Tato bezdrátová sluchátka totiž excelují neuvěřitelně bohatým zvukem a dynamickým rozsahem, za kterým stojí 50mm reproduktory a systém 7.1 Virtual Surround Sound, jenž si můžete vychutnat ve všech hrách pro systém PS4. V podporovaných hrách navíc můžete získat i režim 3D Audio, jenž přinese zvuky ze všech směrů a simuluje tak prostorový efekt. Mezi podporované hry patří například exkluzivní titul Uncharted 4: A Thief’s End.

Sluchátka kromě toho mají sklopnou konstrukci pro snadný přenos a zároveň disponují i 3,5mm jackem pro spojení s virtuální realitou PlayStation VR. Sluchátka ale díky dodávanému adaptéru oceníte i při poslechu hudby z počítačů s operačními systémy Windows nebo Mac. Pro komunikaci s ostatními hráči navíc nabízí i integrovaný mikrofon.

● 50mm reproduktory
● mikrofon
● systém 7.1 Virtual Surround Sound
● režim 3D Audio
● 3,5mm jack
● kompatibilní s Windows a MacZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.