Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Pro Konzole 1TB White

Uzavřeno

Herní konzole PlayStation 4 Pro

Vaše cena (s DPH):
10 790 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
SP4H11111
Značka:
SonySystém PlayStation 4 Pro je nabitý těmi nejnovějšími technologiemi a přináší ti ten doposud nejrychlejší, nejostřejší a nejplynulejší herní zážitek s podporou rozlišení až 4K. PS4 Pro staví na první místo hráče – začal s úžasnou počáteční nabídkou her, přičemž další jsou už ve vývoji. Zahrajte si tak na systému PS4 skvělé hity z nejvyšších příček žebříčků i inovativní indie tituly. Konzole je inspirována vývojáři, ale zaměřena na hráče. Díky svému obřímu výkonu si všechny vaše oblíbené pecky budete moci užít v intenzivní grafice a neuvěřitelných detailech. Vaše akce tak bude rychlejší, výbušnější a celkově plynulejší díky rychlejší a stabilnější snímkové frekvenci.

Stvořen pro hraní

Vyberte si z neustále se rozšířující nabídky her, které Vám dají zakusit neuvěřitelnou realističnost. Pouze pro Playstation 4 byly vytvořeny exkluzivní tituly, jako Horizon Zero Dawn, Death Stranding, God of War nebo The Last Guardian. Tuto řadu her pak doplňuje široká škála těch nejlepších multiplatformních her. Nezanedbatelnou kategorii her, kterou na konzoli Playstation 4 Pro můžete hrát, tvoří nezávislé (indie) projekty, které jsou dostupné skrze unikátní službu Playstation Store.

Ovládání pod kontrolou

Ovladač Vylepšený ovladač Dualshock 4 pro systém Playstation 4 Pro je vybaven nejmodernějšími funkcemi, které zajistí dokonalý herní zážitek. Díky kvalitnímu designu se ovladač pohodlně drží a precizní ovládání zajistí přesné analogové páčky, vestavěné pohybové senzory a dokonce dotykové ovládání (touchpad). Ovladač je dále nově vybaven také integrovaným reproduktorem. Čerstvou novinkou je tlačítko pro sdílení (share), díky kterému pouhým stiskem můžete sdílet své nejlepší momenty ze hry s ostatními hráči!

Hraním to nekončí

Systém Playstation 4 Pro vám nabídne i řadu dalších funkcí:

● Playstation Store - online obchod s hrami pro aktuální konzole Playstation, kde lze nakupovat na základě elektronické peněženky, kterou lze dobít skrze předplacené karty.
● Přehrávání filmů na Blu-Ray s vysokou kvalitou obrazu.
● Sociální sítě - spojte se s kamarády a hráči po celém světě!
● Služba Playstation Plus - vedle možnosti hrát hry s lidmi po celém světě Vám tato speciální předplacená služba nabídne okamžitý přístup ke kolekci her zdarma, která se každý měsíc aktualizuje, přístup k unikátnímu obsahu (betaverze, demoverze) a nakonec se mezi prvními dozvíte o probíhajících akcích a slevách!

● CPU: Procesor x86-64 AMD Jaguar s 8 jádry
● Operační paměť: 8GB GDDR5
● GPU: AMD Radeon Custom/li>
● Výkon GPU systému: 4,20 TFLOPS
● HDD: 1 TB HDD
● Mechanika: Blu-ray/DVD mechanika
● Audio výstup: Pouze digitální
● Rozhraní: USB 3.0, HDMI, Digitální WiFi (IEEE 802.11 b/g), Bluetooth 4.0
● Spotřeba: 310 W
● Rozměry: 29,5cm x 5,5cm x 32,7cm
● Hmotnost: 3,3 kg
● Dodávané příslušenství: Vylepšený bezdrátový ovladač Dualshock4, Napájecí kabel, HDMI kabel, USB kabelZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?