Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Sleeping Dogs: Definitive Edition

Akční adventura pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
439 Kč
Vaše sleva:
20%
Běžná cena
549 Kč
Kód:
CEP460770
Značka:
Square enixNová verze přepracovaná pro PS4 s ohromujícími efekty a všemi 24 vydanými doplňky – nechybí nová příběhová kampaň Year Of The Snake (Rok hada) ani hororové rozšíření Nightmare at North Point (Noční můra v North Pointu) – znovu si užívej rostoucí napětí v samém srdci podsvětí Hong Kongu.

Hraješ za Weie Shena, který jako policista v utajení infiltruje obávanou triádu Sun On Yee Triad a snaží se ji rozvrátit zevnitř. K dispozici máš celé město, kde budeš muset vedení triády dokázat, že k nim opravdu patříš: čekají tě nelegální pouliční závody, kohoutí zápasy v zapadlých uličkách i nebezpečné přestřelky. Nebezpeční rivalové i komplikované rodinné vztahy navíc mohou tvou pravou identitu kdykoliv prozradit.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční adventura
Lokalizace Angličtina
PEGI 18
Platforma Playstation 4