Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Space Junkies VR

Doprodej

Arkádová střílečka pro PlayStation VR

Vaše cena (s DPH):
439 Kč
Vaše sleva:
45%
Běžná cena
799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
USP406982
Značka:
UbiSoftVydej se do zrádných orbitálních arén a bojuj ve smrtonosných herních režimech 1v1, 2v2, všichni proti všem a v královské hře. Pro hraní online je nutné členství ve službě PS Plus. Prodírej se závratnými rychlostmi orénami s raketovým batohem na zádech, uhýbej soupeřům, skrývej se před nimi a využívej prostředí k jejich obklíčení.

Vrhni se do boje s jednou zbraní v každé ruce, nebo jednu z nich zaměň za štít a blokuj útoky, které mohou přijít z jakéhokoliv směru. Nepřátelé tě mohou ohrozit z jakéhokoliv úhlu – tak nezapomeň kontrolovat i prostor nad hlavou.

ROZMANITÉ HRATELNÉ POSTAVY
Vyber si z pestré soupisky postav tu, která odpovídá tvé osobnosti, ať už půjde o drsné lidské vojáky nebo kraboidní mimozemšťany.

OBROVSKÝ ARZENÁL
Prostřílej se k cíli s pomocí působivé nabídky zbraní, mezi kterými nechybí brokovnice, elektromagnetická děla, praky, raketomety a spousta dalších. 

PŮSOBIVÝ BOJ
S PS VR můžeš snadno mířit zbraní na každého zašitého nepřítele, ať už ti číhá za zády nebo nad hlavou. Pozor na slepé úhly!Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr FPS
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová