Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Superhot VR

Uzavřeno

FPS pro PlayStation VR

Vaše cena (s DPH):
499 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
SP4S7030
Značka:
SonyUpravuj tok času a uhýbej kulkám v inovativní FPS střílečce, která je k dispozici také pro PlayStation VR. Díky novátorské strhující hratelnosti jde tak o zcela nový a nezvyklý herní zážitek.

ČAS BĚŽÍ, JEN KDYŽ SE HÝBEŠ
Tví nepřátelé mají přesilu i větší palebnou sílu. Své nevýhody tak musíš překonat pomocí jedinečné časové anomálie: čas běží, jen když se hýbeš. I v té nejrozjetější přestřelce se kulky zaseknou ve vzduchu, dokud se nepohneš.

DVAKRÁT MĚŘ, JEDNOU ŘEŽ
Sledujte střely, které se k vám plíží, zatímco pečlivě plánujete své další kroky a hledáte svou další oběť. Užijte si chaos, který se rozpoutá, když se váš plán dá do pohybu. Vyhýbejte se střelám. Sejměte své nepřátele. Jeden krok za druhým.

NASKOČ ROVNOU DO AKCE
Zdolávej stále komplikovanější úrovně. Budeš k tomu potřebovat strategii, přesnou mušku i trochu štěstí. Jakmile si budeš svými dovednostmi jistý, vyzkoušej i režimy „Challenge“ (Výzva) a „Endless“ (Nekonečný), které opravdu prověří, jak to umíš.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr FPS
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová