Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 Tetris Effect

Doprodej

Logická hra pro PlayStation VR

Vaše cena (s DPH):
529 Kč
Vaše sleva:
47%
Běžná cena
999 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
SP4S7225
Značka:
SonyPřiprav své smysly na neuvěřitelnou předělávku populární logické hry Tetris, jak jsi ji nikdy předtím neviděl. Ponoř se do úplně nového zážitku s plně trojrozměrnými světy, které reagují na tvé hraní a dále se podle něj vyvíjejí. Hudba, pozadí, zvuky, zvláštní efekty, to všechno včetně samotných tetrisových kostiček pulzuje, tančí, svítí a exploduje v perfektním souladu tvořícím jedinečný zážitek.

OBLÍBENÉ REŽIMY HRÁČŮ
Otestuj své schopnosti v režimech Marathon, Sprint a Ultra, ale čeká na tebe také nabídka nových režimů a online funkcí.

OVLÁDÁNÍ ČASU
Vyvázni ze zapeklitých situací nebo nasbírej řádky navíc s novou mechanikou Zone, s kterou lze zastavit dílky Tetrimino na místě.

SYSTÉM HODNOCENÍ
Díky systému hodnocení hráčů a zvyšování úrovně v několika různých obtížnostech se budeš neustále vracet pro další dávku této návykové hry.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Logická
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová