Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 The Persistence VR

Uzavřeno

Hororová střílečka pro PlayStation VR

Vaše cena (s DPH):
649 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
SP4S735
Značka:
SonyProzkoumej ve VR hrůzy číhající na palubě ztroskotané kolonizační lodě, napínavá VR střílečka The Persistence vyžaduje skrývání, akci i neotřelé přístupy, které ti pomohou přežít. Teď je z tebe lovná zvěř...

VŠICHNI JSOU MRTVÍ
Jako jediný přeživší neúspěšné průzkumné mise v hlubokém vesmíru musíš najít způsob, jak zdolat své zmutované kolegy z bývalé posádky. Po nehodě s temnou hmotou uvázne kolonizační loď třídy eon Persistence na okraji černé díry a celá posádka zmutuje do vražedných a strašlivých aberací. Budeš-li chtít opravit hroutící se loď a provést skok zpět k Zemi, budeš se muset proplížit a probojovat hordami nepřátel.  

PROMĚNLIVÉ PROSTŘEDÍ
Samokonfigurovatelná makrostruktura otištěná uvnitř asteroidu 19-Fortuna dokáže zcela libovolně měnit uspořádání lodě Persistence a přesně to se díky selhání systému stane. Při každé tvé smrti či teleportování mezi palubami se rozvržení lodi změní. V každém životě tak hraješ jinou hru, s jinými nepřáteli, předměty a vylepšeními, jež můžeš najít a využít.

JEDINEČNÁ ZÁPLETKA VE HŘE PRO VÍCE HRÁČŮ
Tví přátelé ti mohou pomoci, pokud se ke hře připojí pomocí telefonu či tabletu a nabourají se do Solexu strojního systému lodě. Jakmile se hráči připojí, získají značnou kontrolu nad hrou, včetně schopnosti přilákat nepřátele, otevírat dveře a deaktivovat pasti. Pomáháním mohou systém Solex vylepšit a zpřístupnit ještě další schopnosti, třeba zmražení nepřátel. Ale pozor: Hráč s tabletem může také dostat odměnu, když zemřeš, a vzhledem ke schopnosti vytvářet nové protivníky a vysílat je do útoku musíš pečlivě zvažovat, komu věřit.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 18
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová