Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Uzavřeno

Speciální edice hry Ghost Recon Breakpoint

Vaše cena (s DPH):
1 149 Kč
Běžná cena
1 199 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
USP407360
Značka:
UbiSoftUltimate Edition obsahuje spoustu digitálních doplňků, které si žádný pravý fanoušek nemůže nechat ujít - kromě Year 1 Passu obsahuje také balíčky vybavení a misí "Survivor", "Sacred Land" a "Off-Road. V neposlední řadě bude také možné hrát o 3 dny dříve, než je datum vydání pro běžné hráče!

Nejnovější pokračování legendární herní série Tom Clancy's Ghost Recon. V předchozím dílu (s podtitulem Wildlands) dokázal Ubisoft od základů přestavět celý koncept a herní mechaniky; na jeho úspěch navazuje nyní i Ghost Recon Breakpoint.

Tentokrát nebyl žádný briefing. Váš elitní team amerických speciálních jednotek, Ghosts (Duchové), je ztracený za nepřátelskými liniemi v souostroví Auroa - byla to obyčejná průzkumná mise, ale váš vrtulník byl sestřelen a ztratili jste veškeré spojení se základnou.
Proti vám stojí Vlci, vaši bývalí druhové ve zbrani, vedení plukovníkem Cole D. Walker (ztvárnil ho známý herec John Bernthal). V této oblasti sídlí technologická firma Skell a Vlci přeprogramovali jejich drony na arsenál smrtících zbraní a robotů.

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint je vojenská střílečka zasazená do rozmanitého, záhadného, nepřátelského otevřeného světa, kterou můžete hrát kompletně buď sami nebo v coopu až 4 hráčů.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.