Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS4 World of Warriors

Uzavřeno

Akční hra pro PlayStation 4

Vaše cena (s DPH):
749 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
SP4S8165
Značka:
SonyV záhadném království daleko od pozemské říše se schází největší válečníci historie na místě známém jako Wildlands. Dopřejte si akcí nabitý boj o slávu, bitva právě začíná!

SVOLEJ NEJSLAVNĚJŠÍ VÁLEČNÍKY
Římané, Vikingové, Aztékové, Sparťané, samurajové a mnozí další vyslyšeli výzvu k boji, pozvedli svou nejlepší výzbroj, natrénovali všechny speciální útoky a děsivé válečné pokřiky, aby nahnali hrůzu nepřátelům v lokálních nebo online zápasech až pro čtyři hráče.

VNES STRACH DO SRDCÍ SVÝCH NEPŘÁTEL ONLINE
Svolej válečníky z Temple of Epics do jedinečných arén, kde se musíš naučit využívat okolní prostředí, které může klidně zvrátit celou bitvu ve tvůj prospěch. Bojuj proti rivalům, sestav tým kamarádů v lokálním multiplayeru až pro čtyři hráče nebo se připoj online a probojuj se až na čelo online žebříčků a staň se šampionem celých Wildlands.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 7
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová