Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Hororová survival hra pro konzoli Playstation 4

Vaše cena (s DPH):
1 449 Kč
Běžná cena
1 499 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
AMNP49190
Značka:
NIS America



Popis produktu

Noc pokračuje: Další kapitola atmosférické hororové série se vynořila ze stínu! S novým příběhem zasazeným do děsivě známého světa se do něj mohou ponořit jak noví, tak i vracející se fanoušci.
Home Sweet Haunt: Děsivý zvukový design a stinné prostředí připravují půdu pro hrůzostrašné a děsivé duchy, které v sérii ještě nebyly k vidění.
Nový strach, nové já: Poprvé v Yomawari si můžete upravit vzhled své postavy změnou účesu, barvy vlasů, oblečení a doplňků.
See No Evil: Udělejte cokoli, abyste přežili noční hrůzy. Odhalte tajemství i přízraky pomocí své svítilny. Hledejte stopy a zároveň poslouchejte zvuk svého tlukotu srdce, abyste odhalili blízké přízraky, a využijte novou mechaniku zavírání očí, abyste se vyhnuli pohledu zlých duchů, kteří vás sledují.

Deluxe Edice obsahuje:

  • Plnou verzi hry Yomawari: Lost in the Dark 
  • Digitální soundtrack
  • Mini Art Book

Možnost dabingu: Japonština

Formát textu ve hře: Angličtina



Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.