Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Akční cena

Hra pro Playstation 5 - obsahuje základní veri hry Assassin's Creed Valhalla na CD a digitální kód DLC rozšíření Dawn of Ragnarok

Vaše cena (s DPH):
1 599 Kč
Vaše sleva:
11%
Běžná cena
1 799 Kč
Kód:
USP50312
Značka:
UbiSoftPopis produktu

Ve hře Assassin's Creed® Valhalla jste Eivor, divoký vikingský válečník, který vyrostl na příbězích o bitvách a slávě. Prozkoumejte tajemný a krásný otevřený svět zasazený do brutálních kulis temného středověku Anglie. Přepadejte nepřátele, rozšiřujte svou osadu a budujte politickou moc ve snaze získat místo mezi bohy ve Valhalle.

Tato edice Ragnarök obsahuje kromě hlavní hry také DLC rozšíření Assassin's Creed Valhalla: Ragnarök, nejambicióznější rozšíření v historii Assassin's Creed. Ujměte se osudu Eivora v roli Odina a vydejte se do úchvatné říše severských mýtů.

Klíčové prvky

NAPIŠTE SVOU VIKINGSKOU SÁGU

Pokročilé RPG mechaniky vám umožní utvářet růst vaší postavy a ovlivňovat svět kolem vás.

VISKÓZNÍ BOJOVÝ SYSTÉM

Ovládejte dvojí mocné zbraně, jako jsou sekery, meče, a dokonce i štíty, a prožijte nemilosrdný styl boje vikingských válečníků.

OTEVŘENÝ SVĚT DOBY TEMNA

Vyplujte z drsných a tajemných břehů Norska do krásných, ale zapovězených království Anglie a mnohem dál.

VEĎTE EPICKÉ NÁJEZDY

Podnikejte masivní výpady proti saským vojskům a pevnostem po celé Anglii a přiveďte svému lidu bohatství a zdroje.

OVLÁDEJ SÍLY BOHA

Pohlcujte nové schopnosti těch, které jsi porazil, přeměňte se havrana a plánujte velkolepé vraždy, proměňte svou kůži v magma, abyste se ochránili a mnoho dalšího.

CESTA DO SEVERSKÝCH MÝTŮ

Eivor musí přijmout svůj osud Odina a vstoupit do bájné trpasličí říše Svartalfheim, sice krásného, ale nepřátelského světa.

Obsah

Assassin's Creed® Valhalla: Ragnarök Edition obsahuje:

- Assassin's Creed Valhalla: plnou hru Assassin's Creed Valhalla

- Kód ke stažení rozšíření Dawn of Ragnarök

Bonus pro dřívější uživatele

Předobjednejte si nyní, abyste při vydání hry získali bonus pro předčasné zájemce*: Twilight Pack. Obsahuje Dellingr's Envoy Raven Skin, Havardr Lynx Mount, sadu Twilight Gear a zbraň Algurnir Dane Axe.