Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PS5 FIFA 21 NXT LVL

SLEVA: rozbalené zboží

 

Sportovní hra pro Playstation 5

Vaše cena (s DPH):
149 Kč
Vaše sleva:
91%
Běžná cena
1 598 Kč
Kód:
EAP520619R
Značka:
Electronic ArtsProdukt je rozbalený, zboží je funkční a nepoškozené. 

 

EA SPORTS FIFA 21 příští generace pro PlayStation5, Xbox Series X a Xbox Series S nabízí prvky a funkce, které posouvají autenticitu hry na novou úroveň. Výkon nové generace konzolí odemyká nové technologické možnosti ultrarealistického zpracování stadionů, umožňuje hráčům nechat se pohltit děním a atmosférou na hřišti i v ochozech a vychutnat si zápasy v kvalitě, která nemá v historii série EA SPORTS FIFA obdoby.

 

POZNEJTE NOVOU ÚROVEŇ

Vrcholný zážitek ze zápasového dne – Nové předzápasové sekvence vás nebývale naladí na nadcházející utkání a vtáhnou do profesionálního fotbalu té nejvyšší úrovně. Sledujte týmové autobusy přijíždějící ke stadionu, fanoušky proudící turnikety u vchodu do fotbalového svatostánku nebo hráče procházející mix zónou cestou na hřiště.

Reakce na velké góly – Některé branky mají prostě větší váhu. Díky novým kontextovým reakcím hráčů, lavičky a fanoušků dokážete naplno vnímat nadšení z vítězného gólu v poslední minutě zápasu nebo vyrovnávací branky odvracející sestup.

Zvuky k dokreslení atmosféry – Zásluhou tisíců autentických pokřiků a skandování, nahraných exkluzivně z největších ligových soutěží světa, včetně Premier League, LaLigy či Bundesligy, nabízí FIFA 21 na současné i nové generaci jedinečný audio zážitek, který nemá ve sportovních videohrách konkurenci.

EA SPORTS GameCam – Nová zápasová kamera inspirovaná přenosy z fotbalových utkání na té nejvyšší úrovni vám přináší svěží pohled na každý zápas. Uvidíte víc ze hřiště, což vám pomůže s plánováním akcí nebo blokováním drah pro přihrávky, a užijete si domácí i hostující fandy, jak v reálném čase reagují na vývoj zápasu.

LiveLight Rendering – Vylepšené autentické nasvícení, o nějž se stará naše nová technologie Deferred Lighting System, vytváří neuvěřitelně realistická fotbalová prostředí na stadionech jako Anfield, Parc des Princes, Etihad nebo Bernabéu. FIFA 21 se pyšní vylepšenou grafikou ve všech oblastech nejpopulárnější hry světa – od značně detailních povrchů trávníků přes materiály na stadionech a další účastníky zápasu, jako jsou střídající hráči nebo pořadatelská služba, po domácí a hostující diváky.

Haptická technologie – Nový ovladač DualSense na konzoli PlayStation®5 s citlivou haptickou zpětnou vazbou prohlubuje herní zážitek z mnoha situací od zoufalých pokusů o zabránění gólů po parádní „angličany“. Díky haptické podpoře ovladače se dokážete lépe vcítit do dění na hřišti a rytmu utkání. Na vlastní ruce vnímejte každou střelu, přihrávku nebo obranný zákrok.

 

POHYBUJTE SE NA NOVÉ ÚROVNI

 

Nová úroveň realističnosti hráčů – Technologie nové generace na bázi enginu Frostbite zajišťuje bezkonkurenční úroveň věrnosti vzhledu fotbalistů. Hráči se mohou těšit na dokonalejší zpracování jejich postav, kdy je vidět napnutí svalů po vystřelení míče, pohyb jednotlivých pramínků vlasů největších fotbalových hvězd nebo vylepšená autentičnost obličejů a dresů posouvají úroveň dynamického realismu u nejlepších hráčů světa na zcela novou úroveň.

Rozšířená fyzika v soubojích – Rozšířený systém interakcí mezi hráči obohatí souboje o míč o naši technologii Real Player Motion Technology (RPMT). Užijte si vylepšenou fyziku s ještě lepší odezvou v soubojích o míč během normální hry i při zahrávání standardních situací, kdy se hráči vzájemně strkají a vytlačují z pozice.

Plynulé propojené animace – Nová technologie vylepšuje vizuální kvalitu a návaznost propojených animací s míčem, což má pozitivní vliv na plynulý a realistický pohyb fotbalistů. Hráči teď předvádějí lidštější kontextuální dotyky, takže už nedochází k tolika mechanickým, robotickým pohybům.

Chování fotbalistů – Nová úroveň polidštění hráčů zaručuje autentické chování fotbalistů (od úpravy holenních chráničů unaveným hráčem v 89. minutě po zakřičení o přihrávku do běhu), díky němuž si naplno vychutnáte veškeré emoce, které s sebou přináší fotbal na profesionální úrovni.

HRAJTE NA NOVÉ ÚROVNI

Bleskurychlé nahrávací časy – Zásluhou výkonu konzolí nové generace v kombinaci s pokročilými funkcemi enginu Frostbite probíhá načítání svižněji, a vy se dostanete do zápasu rychleji než kdy předtím. Nemusíte se bát, že byste někdy ztratili koncentraci před úvodním hvizdem zápasu v režimech jako Výkop nebo Kariéra, protože prostředí stadionu se načte tak rychle, že během několika sekund můžete vykopávat.

Aktivity PlayStation – Díky funkci Aktivity PlayStation (PlayStation™ Network Activities) se můžete rychleji přesunout z domovské obrazovky PlayStation do svého oblíbeného režimu, ať už vás čeká rozhodující zápas o titul v módu Kariéra, nebo jste připraveni vyzvat svět s TÝMEM VOLTA.

Upgrade zdarma se sdíleným postupem – Upgradujte si svou kopii FIFA 21 pro PlayStation 4 nebo Xbox One na verzi pro odpovídající konzoli nové generace (PlayStation 5 nebo Xbox Series X|S) bez dalších poplatků. Po upgradu můžete svůj klub FUT a tým VOLTA FOOTBALL převést ze systému nové generace a zpět (přestupové trhy a žebříčky ve FUT 21 fungují napříč generacemi konzolí). Stejně tak lze z FUT a VOLTA FOOTBALL přenést váš obsah a dosažený postup. Konzole bez diskové mechaniky (PlayStation 5 Digital Edition, Xbox Series S) vyžadují k upgradu digitální verzi hry. Více informací na ea.com/cs-cz/dual-entitlement.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.