Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

na dOtaz

Akční hra pro Playstation 5

Vaše cena (s DPH):
1 899 Kč
Běžná cena
1 949 Kč
Kód:
EAP53500
Značka:
Electronic ArtsPopis produktu

Přivolejte svou sílu, zastavte nekonečnou válku a zachraňte říše. IMMORTALS OF AVEUM™ je střílečka s kouzly pro jednoho hráče z pohledu první osoby, která vypráví příběh Jaka, který se připojí k elitnímu řádu bojových mágů s cílem zachránit svět na okraji propasti. Osvojte si tři magické síly, sesílejte kouzla se smrtící dovedností a likvidujte legie nepřátel ve hře, která odporuje konvencím toho, co očekáváme od stříleček z pohledu první osoby.

Jak vyrostl v bezmoci a bídě v ulicích Serenu a je takzvaným Nepředvídatelným – někým,u koho se později v životě nečekaně projeví magické schopnosti. Se svým nově objeveným potenciálem je Jak neochotně vržen do nekonečné války lidstva o kontrolu nad magií. Po staletích patové situace mezi dvěma nejmocnějšími královstvími Aveumu teď Rasharn dotlačil Lucium a jeho spojence na pokraj sil. Na obou stranách nekonečné války proti sobě stojí mocní kouzelníci a legie vojáků. Jak spolu se svým elitním řádem Nesmrtelných musí odhalit tajemství znepokojivé minulosti Aveumu, jinak nebude mít tento svět naději na záchranu.

Hru IMMORTALS OF AVEUM™ vyvíjí studio Ascendant, nezávislý AAA tým pod vedením Breta Robbinse, kreativního ředitele série Dead Space a Call of Duty. Titul vyjde pod hlavičkou EA Originals.

Přivolejte svou sílu 22. srpna 2023. 

HLAVNÍ PRVKY

BUĎTE BOJOVÝMI MÁGY

Přidejte se k řádu Nesmrtelných, ochránců-šampionů Lucia, a staňte se Jakem, elitním Triarch Magnusem. Sesílejte kouzla se smrtící dovedností a likvidujte legie nepřátel ve hře, která odporuje konvencím žánru FPS.

OSVOJTE SI MAGII

Rychlý plynulý boj za pomoci kouzel z pohledu první osoby, který si snadno osvojíte a jehož mistrovské zvládnutí přináší uspokojení. Základem vašeho útoku i obrany bude magie. Hráči mohou kreativně využít všech tří magických sil a jsou odměňováni za chytré řetězové útoky
a dobře načasované protiútoky.

VYPUSŤTE SVŮJ ARZENÁL KOUZEL

Odemkněte a vylepšete více než 25 kouzel a 80 talentů. Objevujte, upgradujte a vyrábějte stovky kusů kouzelného vybavení. Poté slaďte svůj herní styl se všemi třemi magickými silami
a staňte se tím nejmocnějším Triarch Magnusem světa Aveum.

ZACHRAŇTE SVĚT NA OKRAJI PROPASTI

Jako takzvaný Nepředvídatelný je Jak vržen do nekonečné války mezi královstvími Lucium
a Rasharn o kontrolu nad magií. Jak a elitní Nesmrtelní z Lucia musí co nejrychleji odhalit tajemství minulosti Aveumu, jinak nebude mít tento svět naději na záchranu.  

IMMORTALS OF AVEUM™ STANDARD EDITION

PŘEDOBJEDNÁVKOVÝ BONUS*  

Předobjednejte si IMMORTALS OF AVEUM™ Standard Edition a získejte: SIGIL PURIFIED ARCLIGHT – Jedinečný modrý sigil Arclight, který zvyšuje schopnost Shred na Jakových modrých útočných kouzlech a který rovněž navyšuje poškození způsobené jeho kouzlem Shatter Fury.

*PLATÍ PODMÍNKY A OMEZENÍ. VÍCE INFORMACÍ NA https://www.ea.com/games/immortals-of-aveum/immortals-of-aveum/disclaimers.

 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.