Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Sportovní hra pro Playstation 5

Vaše cena (s DPH):
1 899 Kč
Běžná cena
1 949 Kč
Kód:
EAP54531
Značka:
Electronic ArtsPopis produktu

EA SPORTS Madden NFL 23 pro PlayStation®5 a Xbox Series X|S přináší nový herní systém FieldSENSE™, jenž je základem pro konzistentní a ultrarealistickou hratelnost a který dává hráčům na každé pozici v každém režimu větší kontrolu. Technologie FieldSENSE™ využívá větvení animací a nové mechanismy ovládání pro plynulou hratelnost s autentickými výsledky jednotlivých akcí. Zapište se do historie v režimu Face of the Franchise: The League, v němž vás nové mechaniky cílené na konkrétní posty, které jsou dostupné díky technologii FieldSENSE* a kamerám zaměřených na hráče, přiblíží k akci a rozšíří hratelnost tím, že budete schopní perfektně „snapovat“ odkudkoli na hřišti. Rozhodněte o dalším postupu ve vylepšeném režimu Franchise a v oblíbeném módu Madden Ultimate Team™ vyzkoušejte zjednodušenou tvorbu mužstva a vyhovující soupeření s cílem vybudovat co nejsilnější soupisku.

* Herní systém FieldSENSE pouze ve verzích pro PlayStation®5 a Xbox Series X|S.
 

PŘEDOBJEDNÁVKOVÉ BONUSY