Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Akční RPG pro Playstation 5

Vaše cena (s DPH):
1 149 Kč
Běžná cena
1 199 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
AMNP59210
Značka:
NIS AmericaPopis produktu

Hra Ys se vrací s napínavým dobrodružstvím poprvé na systému PS5™! Adol se probudí ztroskotaný a uvízlý na prokletém ostrově. Tam spolu s dalšími trosečníky, které zachrání, vytvoří vesnici, aby se na izolovaném ostrově postavili strašlivým nestvůrám a tajemným ruinám. Uprostřed toho se Adolovi začne zdát o tajemné modrovlasé dívce žijící v podivně vyspělé civilizaci. Připojte se k Adolovi a rozluštěte záhadu prokletého ostrova a modrovlasé dívky Dany ve hře Ys VIII: Lacrimosa of DANA!

  • Bleskurychlá akce: Rychle přepínejte mezi členy své party během vysokooktanového boje, abyste využili jejich jedinečné schopnosti a odrazili děsivé bestie ze Seirenu.
  • Den a noc: Dvě duše, dvě strany mince! Vaše činy v roli tajemné Dany mohou ovlivnit Adolův svět...
  • Svět plný průzkumu: Tuny vedlejších úkolů rozesetých po celém ostrově vás zabaví na dlouhé hodiny, včetně rybaření, zkoušek a dalších!
  • Znovuzrozená legenda: Tato iterace hry Ys, která vychází z původního vydání pro PS4™, bude obsahovat všechna dříve vydaná kosmetická DLC z verzí pro PS4™ a PS Vita