Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PSP Fat Princess: Fistful of Cake

Doprodej

hra pro konzoli PSP

Vaše cena (s DPH):
159 Kč
Vaše sleva:
20%
Běžná cena
198 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
SPSPF4737
Značka:
OstatníAkční strategie, ve které je vaším cílem zachránit milovanou princeznu z nepřátelského hradu a odnést ji zpátky domů. K dispozici budete mít armádu složenou až z 5 povolání jako bojovník, lukostřelec, dělník, mág a kňěz. Důraz je pak kladen především na jejich spolupráci, takže mezi nimi můžete snadno přepínat a samozřejmě, postupem času i vylepšovat jejich schopnosti. Ale pozor, dobytí hradu vám nesmí trvat příliš dlouho, protože protivník vaší princeznu krmí magickým koláčem, po kterém rychle přibírá na váze, což vám může působit značné problémy při cestě domů.

  • Zahrajte si mise pro jednoho hráče a pak se vrhněte on-line do šílené multiplayerové řežby až pro osm hráčů v režimu Infrastructure Mode.
  • Spojte dohromady realtimovou strategii, boj zblízka, útočný či obranný přístup a zachraňte princeznu.
  • Ujměte se kontroly nad jednou ze šesti zkušených postav, vnikněte do nepřátelské pevnosti a odneste si svou princeznu zpátky na hrad.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Strategie
PEGI 12
Platforma PSP