Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PSP Passport to Prague

Uzavřeno

hra pro konzoli PSP

Vaše cena (s DPH):
99 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
SPSPF12269
Značka:
OstatníPassport to Prague - zajímavou sérii šesti multimediálních průvodců po nejvýznamnějších evropských metropolích, jako je Londýn, Řím, Paříž, Amsterdam, Barcelona a Praha, připravila společnost SCEE spolu s prestižním cestovatelským vydavatelstvím Lonely Planet exkluzivně pro majitele PSP. Passport to nabízí komfortní způsob, jak se předem seznámit s cílovou destinací, případně nabízí okamžitou pomoc v případě nouze, jakž i zpestření nabídky aktivit, které můžete v daném městě vykonávat. Kromě klasických informací převzatých z papírových průvodců muzea, kulturní památky, restaurace, přináší tato série i mnoho užitečných a interaktivních pomocníků pro každého cestovatele. Jedním z nich je i digitální frazeologický slovník, který je namluven v podporovaných jazycích, dalším je vlastní plánovač událostí, mapa metra a města a detailní mapa vybraných čtvrtí, dále jsou zde specifické obrázky z nejvýznamnějších dominant města, zajímavá videa a audio průvodci. Hra nepodporuje slovenštinu ani češtinu.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.