Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PSV All-Stars Battle Royale

Uzavřeno

hra pro konzoli Playstation Vita

Vaše cena (s DPH):
249 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
SPSVF8481
Značka:
SonyHvězdy ze světa her na PlayStation přicházejí, aby si to rozdali mezi sebou v šílených bitvách v arénách. Hra Playstation All-Stars Battle Royale vám nabídne ikonické postavičky z platformy PlayStaion jako Kratos, PaRappa The Rapper, Slay Cooper a mnoho dalších.

Hra podporuje řadu herních módů, při kterých se určitě nebudete nudit. Vstupte do světa online zápolení a vyzvěte ostatní hráče, ale to rozdejte se svými známými. PlayStation All-Stars Battle Royale je určena i pro casual hráčů, tak i hardcore hráče hledající výzvy. Zahrajte si za ty největší ikonické hvězdy ze světa Playstation v explozivní rvavý hře. Bojujte za klasické postavičky video her jako Slay Cooper, Kratos, PaRappa the Rapper a mnoho dalších. Bavte se a bojujte proti hráčům hrajících na PlayStation 3 v cross-platformových online bitvách. Zápaste až proti 3 hráčům v offline módu, nebo prostřednictvím PlayStation network v mnoha variabilních kompetitivních a kooperativních módech ve stále se měnících bojových arénách.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma PS Vita