Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

QNAP QSW-308S

Cenově efektivní, základní 10GbE přepínač s 10G SFP+ (optické vlákno) a gigabitovou sítí

Vaše cena (s DPH):
4 982 Kč
Běžná cena
5 190 Kč
Kód:
UQ346
Značka:
QnapZařízení QSW-308S je neřízený přepínač se 3 porty pro 10G SFP+ a 8 porty pro síť Gigabit, který vám umožňuje okamžitý upgrade na hybridní vysokorychlostní síťové prostředí za cenově efektivní hodnotu. Vzhledem k stolnímu provedení a tichému provozu zařízení QSW-308S dokonale zapadne do domácnosti a kanceláří, zatímco poskytuje vysoký výkon, nízkou latenci a vynikající funkčnost.

Flexibilní zavádění díky portům 10G SFP+ (optické vlákno) a Gigabit
Zařízení QSW-308S nabízí tři porty 10GbE SFP+ a osm portů pro gigabitovou síť pro připojení různých zařízení umožňujících hybridní vysokorychlostní síť v domácnostech i kancelářích. S rozhraními SFP+ lze používat kabely DAC (Direct Attach Copper) pro přímé připojení k zařízením SFP+. Používat můžete také moduly optického transceiveru 10G-SFP-T (měď) pro připojení zařízení 10GBASE-T/NBASE-T™ prostřednictvím kabelů RJ45 kategorie 6, 5 nebo 5e. Kapacita přepínání modelu QSW-308S je 76 Gb/s, což zaručuje úplný potenciál pro každý port.

Pomocí síťových adaptérů QNAP si vybudujte vysokorychlostní síť
Společnost QNAP poskytuje širokou škálu síťových zařízení, aby pomohla podnikovým i domácím uživatelům s vylepšením síťové infrastruktury, aby odpovídala rostoucím požadavkům na šířku pásma. Síťový adaptér Thunderbolt 3 na 10GbE společnosti QNAP je rychlou a rozpočtově příznivou metodou pro notebooky (a další zařízení omezená z hlediska upgradování) umožňující využívat vysokorychlostní připojení 10GbE.

Stolní provedení pro snadné používání v domácnostech a kancelářích
Díky kompaktnímu a modernímu designu zařízení QSW-308S dokonale zapadne mezi další zařízení v moderních digitálních domácnostech a kancelářích. Zařízení QSW-308S disponuje elegantním provedením s lesklým nebo texturovaným povrchem a napomáhá uživatelům snadno identifikovat každý port. Flexibilní konektor pro napájení stejnosměrným proudem také napomáhá s univerzálním zaváděním zařízení QSW-308S.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.