Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

QNAP QVP-21A

2pozicový vysoce výkonný NVR pro malé a střední podniky, malé kanceláře a domácnosti

Vaše cena (s DPH):
17 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ453
Značka:
QnapZařízení QVP-21A QVR Pro je stolní síťový dozorovací server, který podporuje video/audio monitorování v reálném čase, nahrávání ve vysokém rozlišení a přehrávání z více kamer IP. Uživatelé mohou snadno monitorovat kamery z různých platforem (Windows®, Mac® a mobilní zařízení), což podnikům, kancelářím a domácím uživatelům usnadňuje ochranu majetku a vlastnictví.

Podporuje tisíce kamer od více než 150 značek.

Monitorujte a spravujte kamery ze zařízení s Windows®, Mac® a mobilních zařízení.

Přidejte úložný prostor do zařízení QVP-21A pomocí rozšiřovacích jednotek QNAP.

 

QVP-21A vs. jiné dozorovací systémy na bázi NAS. Jaký je rozdíl?

V konvenčním dozorovacím systému na bázi NAS je dozorování jen jednou z mnoha aplikací dostupných uživatelům. Vzhledem k tomu, že všechny tyto aplikace potřebují sdílet systémové prostředky NAS a úložný prostor, mohl by být ovlivněn výkon dozorování. Zařízení QVP-21A QVR Pro to překonává tím, že poskytuje vyhrazený úložný prostor a vyhrazuje veškeré systémové prostředky pro dozorování, takže pro splnění požadavků profesionálního dozorovacího systému je k dispozici maximální výkon. Zařízení QVP-21A je také dodáváno s vestavěnými licencemi na kamerové kanály a základními aplikacemi, které umožňují místní instalaci bez nutnosti připojení k internetu. Jednoduše nainstalujte pevné disky a zapněte zařízení QVP-21A pro zahájení procesu instalace.

Komplexní podpora a správa kamer

Zařízení QVP-21A podporuje tisíce modelů kamer od více než 150 značek s různými formáty obrázků (včetně kamer, které používají streamování ONVIF a RTSP/HTTP). Podporovány jsou i webové kamery USB, které umožňují domácím a rozpočtově omezeným uživatelům rychle vytvořit dozorovací řešení přizpůsobené jejich prostředí a zároveň poskytovat pohodlnou správu kamer.

Detekce pohybu pomocí cenově příznivých webových kamer USB

Standardní dozorovací systémy obvykle podporují pouze funkce záznamu a upozornění na události u nákladných kamer s integrovanou detekcí pohybu. Zařízení QVP-21A poskytuje detekci pohybu i pro základní kamery a webové kamery USB. Pokud kamera může streamovat záběry do zařízení QVR Pro (např. prostřednictvím protokolu RTSP), podporuje detekci pohybu, což vám umožní vybudovat rozpočtově vstřícný dozorovací systém s detekcí pohybu.

QVR Pro Client

Software QVR Pro Client lze nainstalovat do zařízení se systémem Windows® a Mac®, abyste mohli monitorovat z různých platforem a flexibilně přepínat z živého sledování nebo režimu přehrávání a měli úplnou kontrolu nad monitorovanými oblastmi.

Živé sledování a přehrávání

Monitorujte živé zobrazení více kanálů a přehrávejte záznamy na jednom rozhraní. Můžete také zobrazit záznamy v zadaný čas kliknutím na časovou osu nebo definováním časového rozsahu.

Oblast zájmu

Funkce oblast zájmu (Region of Interest, ROI) umožňuje zobrazení více částečných obrazů ze stejné kamery v režimu živého zobrazení a přehrávání. Můžete definovat a zvětšit více oblastí, abyste mohli příslušnou oblast sledovat detailněji.

Technologie Qdewarp

Inovativní technologie Qdewarp umožňuje uživatelům zobrazovat standardní záznamy z kamery s rybím okem v proporcionálních poměrech a velikostech, aniž by to mělo dopad na původní záznamy. Zkreslené části na okrajích lze přeměnit na jasné panoramatické zobrazení.

Různé metody oznámení

Oznámení o události nabízí několik způsobů, jak se nechat informovat o vznikajících událostech, včetně blikání červených okrajů kanálů, výstražných bzučáků a pohyblivé ikoně na e-mapě.

 

Snadné vzdálené monitorování pomocí mobilní aplikace QVR Pro Client

Mobilní aplikace QVR Pro Client umožňuje vzdáleně monitorovat více kanálů současně. Pokud je síťové připojení pomalé nebo měřené či omezené, můžete zvolit režim pro nízkou šířku pásma pro zobrazení vysílání s optimalizovanou šířkou pásma, aniž by to negativně ovlivnilo kvalitu nahrávek. Kromě toho můžete v aplikaci vzdáleně nastavit přednastavený bod kamery nebo ovládat kamery PTZ.

 

OS: QVR Pro OS (QVP)

Procesor: Čtyřjádrový procesor Intel® J1900 2,0 GHz (navýšení až na 2,42 GHz)

Architektura CPU: x86 64 bitů

Grafické procesory: Intel® HD Graphics

Systémová paměť: 8 GB SO-DIMM DDR3L (2 x 4GB)

Maximální paměť: 8 GB (2 x 4GB)

Paměťový slot: 2 x SO-DIMM DDR3L

Paměť Flash: 5 GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Max. živých kamer (Local Display): 12ch @ All 720p,H.264, 30FPS, 6ch @ All 1080p,H.264, 30FPS

Max. přehrávaných kamer (Local Display): 12x

Max. souběžných připojení (Client): 8x (4 živé kamery / na vzdáleného klienta)

Integrovaný kanál: 8x

Max. počet kanálů: 16x H264 / 1920x1080 / 30FPS

Max. propustnost: 180 Mbps

Pozica pro disky: 2 x 2,5/3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s HDD/SSD

Vyměnitelné za provozu: Ano

Gigabitový Ethernet port (RJ45): 2x

Port USB 3.2 Gen 1: 3x

HDMI výstup: Ano 1x, HDMI 1.4b (až 3840 x 2160 při 30 Hz)

Tvarový činitel: Stolní

Indikátory LED: Napájení/stav, LAN, USB, HDD1-2

Tlačítka: Napájení, kopírování na USB, reset

Rozměry (V x Š x H): 150 × 102 × 216 mm

Hmotnost (čistá): 1,47 kg

Hmotnost (celková): 2,92 kg

Provozní teplota: 0 – 40 °C (32 – 104 °F)

Napájecí jednotka: Adaptér 90W, 100–240 V

Spotřeba energie: Režim spánku HDD: 10,14 W

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 16,34 W

Vypnutí (probuzení po síti LAN/WOL): 0,74

Ventilátor: 1 x 70 mm, 12 V DC

Zvuková hladina: 19,4 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Zamykací jednotka pro držák: Ano

Souborový systém: Interní pevný disk: EXT4

Obnovení RAID: Ano

Rozšíření kapacity RAID online: Ano     

RAID 1: Ano

Jeden disk: Ano

Probuzení po síti LAN (WOL): Ano

Plánované zapnutí/vypnutí (15 nastavení): Ano

Přihlášení Telnet a SSH (pouze správce): Ano

Server a klient Syslog: Ano

Jazyk: Angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, polština, švédština, dánština, norština, finština, ruština, japonština, korejština, holandština, čeština, tradiční čínština, zjednodušená čínština, turečtina, maďarština, rumunština, thajština, portugalština (Brazílie), řečtina

Více informací naleznete zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.