Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

QNAP TR-002

2 pozicová USB 3.1 RAID rozšiřovací jednotka

Vaše cena (s DPH):
4 266 Kč
Běžná cena
4 490 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ343
Značka:
QnapUSB 3.1 (2. generace) RAID rozšiřovací jednotka TR-002 umožňuje rozšíření kapacity úložiště QNAP NAS a počítače. Model TR-002 lze použít také jako zařízení typu DAS (Direct Attached Storage), což umožňuje přímý přístup k obsahu pouze na základě připojení přes USB. Model TR-002 zahrnuje čtyři sloty na 3,5″ disky SATA s připojením přes USB 3.1 typu C 2. generace pro vysoce spolehlivé a bezpečné řešení rozšíření kapacity úložiště.

Efektivní rozšíření úložiště s podporou RAID
Model TR-002 je ideální řešení rozšíření kapacity úložiště pro počítače, především pro notebooky, které nemají možnost instalace disků s velkou kapacitou. Se čtyřmi pozicemi pro 3,5″ disky SATA a podporou konfigurace RAID poskytuje TR-002 možnost uložení obrovského počtu souborů a ochrany před potenciálním selhání disku.

Podporuje nejrůznější úrovně RAID


Model TR-002 podporuje nejrůznější konfigurace RAID. V závislosti na požadavcích můžete přepínat mezi hardwarově a softwarově řízenými režimy RAID. Přesuňte přepínač DIP do odpovídající polohy pro ideální režim RAID: Individual, JBOD, RAID 0 nebo RAID 1. Nastavení RAID můžete konfigurovat přímo z úložiště QNAP NAS nebo pomocí nástroje správy pro externí RAID na svém počítači.

Flexibilní konfigurace a správa úložiště


Ve srovnání s ostatními rozšiřujícími jednotkami RAID, model TR-002 poskytuje softwarově řízené konfigurace pro větší flexibilitu správy. Uživatelé mohou konfigurovat RAID a monitorovat stav disků pomocí správce úložiště a snímků na úložišti QNAP NAS nebo pomocí správce QNAP pro externí RAID na počítači.

Pomocí správce úložiště a snímků můžete nakonfigurovat TR-002 jako jednotku rozšíření úložiště pro QNAP NAS. Kromě konfigurace RAID podporuje režim rozšíření úložiště NAS nejrůznější funkce NAS, včetně fondů úložiště a snímků. Zadáním režimu externího úložiště můžete používat TR-002 jako úložiště typu DAS.

Poznámka: Při připojování TR-002 k úložišti NAS si mohou uživatelé zvolit režim rozšíření NAS nebo režim externího úložiště.

 

CPU: Mikroprocesor s hardwarem RAID
Pozice pro diskové jednotky:  2 x 2,5" nebo 3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s
Pozn: Systém se dodává bez HDD.
Seznam kompatibilních disků HDD najdete na stránce https://www.qnap.com/compatibility/
Vyměnitelné za provozu: Ano

Port USB 3.0: 1 x Type-C USB 3.1 Gen 2
Rozměry (V x Š x H): 168,5 × 102 × 219 mm
Hmotnost (čistá): 1.37 kg
Max. počet disků HDD/SSD: 2x
Typ pevného disku 2 x 2.5" nebo 3.5" SATA 6Gb/s
Provozní teplota: 0 – 40 °C
Relativní vlhkost: Relativní vlhkost 5 až 95%, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 ˚C (80,6 ˚F)
Napájecí jednotka: 36W, 100-240V
Spotřeba energie: Režim spánku HDD 2,98 W
Spotřeba energie: Provozní režim, typický 10,15 W s plně obsazenými jednotkami
Ventilátor: 1 x 70mm, 12V
Zvuková hladina: 17.8 db(A)
Bezpečnostní slot Kensington: Ano 

 

Více o produktu zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.