Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

Rackový model NAS na bázi Ryzen™ s až 8 jádry/16 vlákny a dvěma integrovanými porty 10GbE SFP+ pro optimalizaci výkonu systému

Vaše cena (s DPH):
89 490 Kč
Kód:
UQ320
Značka:
QnapTS-1677XU-RP disponuje výkonným procesorem Ryzen™ od AMD a dokáže zvýšit výkon virtuálních počítačů díky 8 jádrům / 16 vláknům a Turbo Core až 4,1 GHz. Čtyři sloty PCIe Gen.3 nabízejí rozšířitelnost, aby model TS-1677XU-RP mohl sloužit pro více aplikací a nabízel více funkcí. TS-1677XU-RP podporuje také redundantní napájecí zdroj k zajištění maximální doby nepřerušovaného provozu systému.

Absolutní výkon s procesorem AMD Ryzen™ a až 64GB RAM
Model TS-1677XU-RP je vybaven výkonným procesorem AMD Ryzen™ 7 2700, AMD Ryzen™ 5 2600 nebo AMD Ryzen™ 3 1200 s akcelerací šifrování AES-NI a až 64GB DDR4 RAM, který nabízí agresivní a přeci energeticky inteligentní výkon, uspokojující vaše potřeby v oblasti multitaskingu. Pro podnikové aplikace náročné na zdroje, jako je VDI, R&D, soukromý cloud a virtualizace serverů, je ideální model TS-1677XU-RP.

Dvoukanálová paměť pro zajištění energeticky inteligentního výkonu
Model TS-1677XU-RP podporuje dvoukanálovou paměť DDR-4 a čtyři dlouhé sloty DIMM. Při používání spárovaných paměťových modulů může model TS-1677XU-RP využitím síly dvoukanálové architektury posílit výkon. Konfiguraci paměti (podporuje až 64GB RAM) modelu TS-1677XU-RP můžete také přizpůsobit, takže jde o nejlepší a nejefektivnější úložné řešení pro prostředí, která se vyznačují dynamicky proměnlivou zátěží, jako například virtualizace.

Rozšíření funkčnosti NAS pomocí slotů PCIe
Model TS-1677XU-RP má čtyři sloty PCIe*, které umožňují instalaci síťových karet 10GbE/40GbE, karet PCIe QM2 M.2 SSD/10GbE nebo kompatibilních karet pro bezdrátové sítě pro větší aplikační potenciál.

500W napájecí zdroj pro výpočetní výkon s akcelerací GPU
Grafické karty jsou optimalizované pro grafické výpočty a transformace, ale vyžadují výrazně větší příkon ve srovnání s jiným hardwarem. Model TS-1677XU-RP nabízí sloty PCIe na podporu grafických karet AMD Radeon™ nebo NVIDIA® a má 500W napájecí zdroj, který disponuje 8pinovým (6+2) napájecím konektorem a 6pinovým napájecím konektorem pro grafickou kartu za účelem zvýšení výkonu zpracování zobrazování v QTS a výkonu virtuálních počítačů prostřednictvím propusti GPU.

Pokud potřebujete větší potenciál, můžete ve svém zařízení TS-1677XU-RP používat více grafických karet
Model TS-1677XU-RP, který disponuje čtyřmi sloty PCIe, vám umožňuje vložit až dvě špičkové grafické karty, které společně přinášejí neuvěřitelný výpočetní výkon ve srovnání s jednou grafickou kartou. Vede k většímu potenciálu pro akceleraci zpracovávání videí na NAS a výpočetního výkonu GPU, umožňuje datově náročné strojové učení AI a realizuje využití GPU ve VM.

NAS s GPU akcelerací pro strojové učení AI
Model TS-1677XU-RP nabízí špičkové funkce umožňující organizacím vyvíjet nákladově efektivní velkokapacitní úložná řešení orientovaná na AI. V kombinaci se špičkovou grafickou kartou a vývojářským balíčkem pro AI „QuAI“ od společnosti QNAP lze zařízení TS-1677XU-RP s AMD Ryzen využívat pro rychlé budování, školení a optimalizaci modelových služeb v oblasti AI, což je prospěšné pro průzkum inteligentních služeb a vyšší obchodní hodnoty.

Rozšiřte si záruku na hardware až na 5 let
Na model TS-1677XU-RP se vztahuje 3letá záruka bez dalších nákladů. V případě potřeby si můžete zakoupit rozšířenou záruku, která vás bude chránit až na 5 let.

SSD cache a automatické stupňování umožňují optimalizovanou účinnost úložiště 24 hodin denně
Model TS-1677XU-RP nabízí čtyři sloty PCIe, které umožňují instalaci inovativních karet QM2 QNAP umožňujících přidat do NAS aplikace M.2 SSD, jako je SSD caching. Užití SSD cache zvyšuje celkový výkon systému a je dokonalou volbou k zvýšení celkového pracovního výkonu aplikací náročných na vstupní a výstupní operace (IOPS) například virtualizace. Technologie Qtier™ poskytuje zařízení TS-1677XU-RP možnost automatického stupňování, která dále pomáhá nepřetržitě optimalizovat efektivitu ukládání pro disky M.2 SSD, SSD, vysokokapacitní SATA disky a volitelné PCIe NVMe SSD s akcelerací po celý den. Nový Qtier™ 2.0 nabízí rozpoznání IO, které posiluje úložiště s vrstveným SSD s vyhrazeným prostorem připomínajícím paměť cache ke zpracování navýšení I/O v reálném čase, což značně maximalizuje výhody SSD.

Optimalizovaný výkon pro virtualizaci VMware s iSER
S integrovanými duálními porty 10GbE, které nativně disponují kartou Mellanox® ConnectX-4, model TS-1677XU-RP podporuje protokol iSER (iSCSI Extensions for RDMA) pro zvýšení výkonu přenosu dat zařízení TS-1677XU-RP jakožto úložiště VMware® ESXi a snižuje zatížení CPU serveru ESXi. iSER může významně zvýšit výkon a poskytuje nezbytný nástroj pro optimalizaci náročných virtualizačních aplikací.

Blokový iSCSI LUN: Ideální volba pro virtualizační úložiště
Zařízení TS-1677XU-RP podporuje blokový iSCSI LUN, který poskytuje spolehlivější a izolovanější prostřední než souborový LUN. Díky podpoře VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2016 poskytuje model TS-1677XU-RP výkonné, spolehlivé a dostupné řešení pro virtualizační prostředí a podporuje rovněž VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšení výkonu odlehčením serverové zátěže pro servery ESXi a Hyper-V a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.

Hostování většího počtu virtuálních systémů QTS na jednom zařízení NAS
Na základě aplikace Virtualization Station umožňuje vQTS vytvářet izolované virtuální systémy QTS a poskytovat tak výhody pro segregaci zdrojů, prostředí s více klienty a flexibilní zavádění aplikací. vQTS může také přispět k optimalizaci využívání energie, nákladů a fyzického prostoru. Model TS-1677XU-RP umožňuje hostovat větší počet nezávislých systémů QTS, přičemž každý virtuální QTS mohou používat různá oddělení a týmy s vlastními nastaveními práv a prostředími aplikací, což vede k větší flexibilitě podniku v oblasti správy a aplikací.

Upgradujte své prostředí IT použitím rychlého a dostupného přepínače 10GbE od společnosti QNAP!
Bezkonkurenční přepínače 10GbE/NBASE-T™ od společnosti QNAP vám umožňují okamžitě vylepšit síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Se sítí 10GbE můžete využívat velmi rychlé přenosové rychlosti, provádět úlohy náročné na šířku pásma, jako je virtualizace, a umožnit simultánní přístup v reálném čase k velkým souborů na NAS pomocí různých pracovních stanic (ideální pro úpravu videí a multimédia). Společnost QNAP také poskytuje rozšiřující síťovou kartu 10GbE PCIe pro počítače se systémem Windows®/Linux®, aby bylo možné využívat vysokorychlostní prostředí LAN.

QTS – inteligentní, intuitivní a kreativní operační systém pro NAS
Díky modulárním aplikacím a funkcím posiluje QTS efektivitu řízení, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího. Váš zážitek s NAS je tak snazší, účinnější a flexibilnější! Nový prvek Qboost poskytuje nástroj pro optimalizaci NAS, který umožňuje akcelerovat aplikace, uvolnit systémové zdroje a plánovat aplikace. Vestavěné App Center se spoustou aplikací instalovanými dle potřeby umožňuje dále rozšiřovat funkce NAS. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinesl optimalizovaný prožitek v cloudovém prostředí, a je vybaven pokročilými funkcemi.

Optimalizovaná spolupráce s bezproblémovým sdílením souborů a synchronizací
Zařízení TS-1677XU-RP centrálně ukládá data, soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS ke sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync (nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na TS-1677XU-RP zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům nebo mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Soubory je možné spravovat centrálně pomocí File Station, a to včetně souborů z mobilních zařízení a jednotek optických disků. File Station vám také umožní připojení vzdáleného NAS a převedení souborů mezi vaším NAS a veřejnými cloudovými službami pro větší pohodlí.

Nové dozorovací řešení QVR Pro
Dozorovací řešení QVR Pro od QNAP vám umožní zařídit vyhrazený, nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na modelu TS-1677XU-RP a využít výhod škálovatelnosti správy úložišť z QTS. Díky QVR Pro se značně zjednodušuje správa kamery, alokace úložného prostoru, živé zobrazování kamery a přehrávání. Můžete také používat mobilní aplikaci QVR Pro Client k monitorování svých kamer odkudkoli nebo používat USB webkameru jako síťovou kameru ONVIF s aplikací QUSBCam2.

 

Procesor: Čtyřjádrový/čtyřvláknový procesor AMD Ryzen™ 3 1200 3,1 GHz, Turbo Core 3,4 GHz
Architektura: 64 bitů
Grafika: volitelná (s rozšiřující kartou PCIe)
Šifrování: AES-NI
Systémová paměť: 4 GB DDR4 (1 x 4 GB)
Maximální paměť: 64 GB (4 x 16 GB)
Paměťový slot: 4 x dlouhé sloty DIMM, (V případě konfigurace se dvěma nebo čtyřmi DIMM musíte použít pár identických modulů DDR4.)
Pozice pro diskové jednotky: 16 x 3,5” pozice pro SATA 6 Gb/s
Kompatibilita disků: 3,5” pozice: 3,5" SATA jednotky pevných disků, 2,5" SATA jednotky pevných disků,  2,5" SATA SSD
Port pro 10 Gigabit Ethernet: 2 x porty 10GbE SFP+
Port pro Gigabit Ethernet: 2 x RJ45
Port USB: 2 x USB 3.1 Gen 2 (10 Gb/s), 1 x USB 3.1 Gen 2 (10 Gb/s) typu C, 1 x 3.1 Gen 2 (10 Gb/s) typu A, 4 x USB 3.0 typu A
Slot PCIe: Slot 1: Gen3 x8 (pokud je slot 2 zaneprázdněný, pak rychlost bude Gen3 x4), Slot 2: Gen3 x4, Slot 3: Gen3 x8 (pokud je slot 4 zaneprázdněný, pak rychlost bude Gen3 x4), Slot 4: Gen3 x4
Výstup HDMI: Volitelné: S rozšiřující kartou PCIe
Provedení: 3U verze rack
Rozměry (V x Š x H): 130 x 481 x 573.5 mm
Hmotnost: 17.16 kg
Jednotka napájecího zdroje: 500W (x2), 100–240 V AC, 50/60 Hz
Spotřeba energie (W): V provozu 136.45 W
Ventilátor: 4 x 9.2cm fan (12V DC)
Úroveň zvuku: 46.6 dB(A)
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0 – 40˚C, relativní vlhkost 5 – 95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 ˚C
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.