Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

QNAP TS-1886XU-RP-D1622-8G

Podnikový NAS pro 12 x 3,5" disků a 6 x 2,5" disků

Vaše cena (s DPH):
84 590 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ375
Značka:
Qnap
Jako vysoce výkonné a cenově výhodné řešení NAS určené pro podniky nabízí úložiště TS-1886XU-RP typu 2U rackmount 12 slotů pro 3,5″ disky a 6 vyhrazených slotů pro disky SSD. Kromě toho je model TS-1886XU-RP vybaven procesorem Intel® Xeon® D a až 128 GB paměti typu DDR4 ECC (Error Correcting Code), díky čemuž nabízí spolehlivost a výkon srovnatelný se servery. Předinstalovaná síťová karta 10GbE SFP+ s duálními porty podporuje nejen aplikace náročné na šířku pásma, ale také RDMA/RoCE pro lepší výkon a nižší spotřebu ze strany procesoru. Kromě toho škálovatelné úložiště TS-1886XU-RP uspokojuje nároky na ukládání rostoucích objemů dat, spolu s pokročilými funkcemi pro jednoduchou správu dat a IT v obchodní sféře, včetně technologie SSD over-provisioningu, komplexní podpory virtualizace, softwarových sítí a virtuálního přepínače, nástroje QuDedup pro odstraňování duplicitních zdrojových dat, služeb bran elastického cloudového úložiště a dalších.


Paměť DDR4 ECC zjišťuje a poté opravuje jednobitové chyby paměti, a vykazuje tak vysokou spolehlivost zásadních aplikací.
Podporuje ukládání do SSD cache pro zvýšení výkonu vstupně-výstupních operací za sekundu, Qtier pro ukládání s automatickým vrstvením dat a softwarově definovanou technologii SSD over-provisioningu pro zvýšení výkonu zápisu a optimalizaci výkonu a životnosti disků SSD.
Dva porty 10GbE SFP+ SmartNIC s RDM urychlují sdílení velkých souborů a intenzivní přenosy dat. Rozšiřitelnost PCIe podporuje adaptéry 10GbE/ 25GbE/ 40GbE, karty QM2, karty Fibre Channel nebo grafické karty pro zvýšení potenciálu aplikací.
Podporuje ukládání pro virtualizaci VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2019 a je hostitelem nezávislých virtuálních počítačů a kontejnerizovaných aplikací.
Zajišťuje komplexní správu zabezpečení úložiště NAS a bezpečný portál, který kdykoli informuje o stavu úložiště NAS. Podporuje disky s vlastním šifrováním.

Cenově výhodné řešení úložiště NAS s výkonným procesorem Intel® Xeon® D
Model TS-1886XU-RP je vybaven procesorem Intel® Xeon® řady D-1600, má až 128 GB paměti DDR4 ECC a redundantní zdroj napájení, čímž zajišťuje výkon srovnatelný se servery a spolehlivost v náročných prostředích IT jako cenově výhodné řešení úložišť NAS. Připojením několika rozšiřovacích jednotek QNAP nebo podporou Virtual JBOD (VJBOD) pro využití ostatních úložišť NAS od QNAP lze kapacitu úložiště TS-1886XU-RP snadno rozšířit, a uspokojit tak nároky rostoucího objemu dat a zajistit flexibilitu financování.

Paměť ECC zamezuje poškození dat a zajišťuje spolehlivost
Model TS-1886XU-RP využívá paměť ECC, která dokáže vyhledávat a opravovat nastalé jednobitové chyby paměti, a zamezuje tak výpadkům a ztrátě dat, což je zásadní pro důležité aplikace na úrovni serveru, které musí být stále aktivní. Model TS-1886XU-RP podporuje paměť DDR4 s duálními kanály ve čtyřech slotech typu Long-DIMM. Při používání párových paměťových modulů dokáže úložiště TS-1886XU-RP zvýšit výkon architektury s duálními kanály, a tím i výkon. Za účelem zvýšení výkonu si můžete rovněž upravit konfiguraci paměti (podporuje až 128 GB RAM) TS-1886XU-RP, aby vyhovovala dynamickým změnám pracovního zatížení, jako je virtualizace.

Hybridní struktura HDD + SSD pro optimalizaci výkonu a využití úložiště
Úložiště TS-1886XU-RP nabízí výjimečný hardware a rozšiřitelnou architekturu, a umožňuje tak optimální výkon a flexibilitu, která splní nároky v různých oblastech obchodní sféry.
Ukládání do SSD cache a automatické vrstvení umožňují nepřetržitou optimalizovanou efektivitu úložiště. Vzhledem k tomu, že ceny disků SSD výrazně klesly a kapacita s výkonem disků SSD se významně optimalizovaly, mohou organizace bezproblémově využívat výhod silných vlastností disků SSD. Se šesti nativními sloty pro 2,5″ disky SSD a funkcemi SSD od společnosti QNAP dokáže model TS-1886XU-RP maximalizovat výkon a optimalizovat náklady.
Zvýšením SSD over-provisioningu (1 % až 60 %) zamezíte problémům se zvýšeným zápisem a zlepšíte rychlost náhodného zápisu a životnost SSD. I s běžně cenově dostupnými disky SSD můžete dosáhnout hodnot výkonu SSD podnikové třídy! Umožňuje ukládání do SSD cache pro lepší výkon vstupně-výstupních operací za sekundu a snížení latence pro objem úložiště. Tato funkce se hodí dokonale pro aplikace náročné na vstupně-výstupních operace za sekundu, včetně databází a virtualizace. Model TS-1886XU-RP podporuje také mezipaměť jen pro zápis za účelem akcelerace aplikací náročných na zápis a SSD cache RAID 5/6 pro optimalizaci výkonu a prostoru mezipaměti. Technologie Qtier podporuje úložiště s automatickým vrstvením s neustálou optimalizací dat napříč vysoce výkonnými disky SSD a pevnými disky s vysokou kapacitou na základě četnosti přístupu. Nástroj Qtier s podporou vstupů a výstupů dokáže rezervovat prostor odpovídající mezipaměti na vrstveném disku SSD a realizovat spontánní vstupy a výstupy v reálném čase.


Duální připojení 10GbE optimalizuje vysokorychlostní přenos dat a podporuje RDMA/RoCE
Model TS-1886XU-RP je vybaven předinstalovanou technologií 10GbE SFP+ Smart NIC s duálními porty pro zvýšení výkonu datových center a virtualizačních aplikací náročných na šířku pásma. 10GbE Smart NIC využívá síťový adaptér Broadcom BCM57412 NetXtreme®-E, který podporuje technologie RDMA over Converged Ethernet (RoCE a RoCEv2), a umožňuje datům obcházet obecné síťové adaptéry, Socket Layer, a vstoupit přímo na server ESXi a do vyrovnávací paměti úložiště. Technologie RoCE dokáže zlepšit výkon úložiště NAS a zároveň snížit spotřebu procesoru u aplikací, které využívají síť Ethernet, což je ideální pro přenos velkých objemů dat s nízkou latencí a vysokou rychlostí.


Bohaté možnosti vstupů a výstupů díky rozšíření PCIe
Model TS-1886XU-RP je vybaven čtyřmi sloty PCIe Gen3 ×4 (jeden slot již obsahuje předinstalovanou rozšiřovací kartou 10GbE s duálními porty), které podporují nejrůznější rozšiřovací karty pro rozšíření potenciálu aplikací.

Univerzální server pro hostování virtuálních počítačů a kontejnerů
S ohledem na různé potřeby virtualizace, můžete se spolehnout na aplikace Virtualization Station a Container Station, které přináší komplexní podporu virtualizace. Pomocí síťového a virtuálního přepínače přiřadíte adekvátní fyzické síťové prostředky virtuálním počítačům, kontejnerům a úložišti NAS pro zjednodušení síťového nasazení.

Bloková jednotka iSCSI LUN: Ideální volba pro virtualizační úložiště
Model TS-1886XU-RP podporuje blokovou jednotku iSCSI LUN, je kompatibilní s prostředími VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2019 a nabízí řešení vysoce výkonného a cenově výhodného úložiště. Model TS-1886XU-RP rovněž podporuje technologie VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšení výkonnosti snižováním zatížení serverů ESXi a Hyper-V a zásuvný modul QNAP vSphere Client s vyšší provozní účinností a správou ve virtualizačních aplikacích.

Přesunujte obchodní data na cloud flexibilně a ekonomicky
Úložiště TS-1886XU-RP dokonale propojuje NAS s významnými cloudovými službami. Nasazením brán cloudového úložiště a povolením ukládání do místní mezipaměti na úložišti NAS můžete bezproblémově používat cloud pro ukládání, zálohování a obnovení dat s přístupem s nízkou latencí, které tak nabízí inovativní hybridní cloudové prostředí.
Až 128 monitorovacích kanálů v systému QVR Pro pro komplexní dozor nad zabezpečením
Model TS-1886XU-RP podporuje řešení dozoru QVR Pro s 8 kanály s bezplatnou licencí pro sledování dozoru, které lze rozšířit na 128 kanálů* s možností dodatečného zakoupení licence kanálů pro komplexnější zabezpečení. Řešení dozoru QVR Pro podporuje přes 5 000 IP kamer, včetně všech standardních kamer typu rybí oko dostupných na trhu. K dispozici jsou ještě pokročilejší funkce pro plné rozvinutí potenciálu kamer typu rybí oko: umožňují sledování jednoho obrazu kamery rybí oko v devíti kanálech z různých úhlů současně a také hardwarově akcelerované dekódování obrazů z kamery typu rybí oko. Systém QVR Pro nabízí větší výkon dozoru pro větší flexibilitu a úsporu.

Vytvořte si dostupné prostředí Fibre Channel SAN
Zařízení typu SAN (Common Fibre Channel Storage Area Networks) jsou často drahá. Nyní máte více uživatelsky přívětivých možností pro snadné začlenění úložiště NAS do prostředí SAN. Po instalaci karty Marvell®, ATTO® nebo QNAP Fibre Channel do úložiště TS-1886XU-RP můžete nastavit cíl Fibre Channel Target pomocí aplikace iSCSI & Fibre Channel a využívat spousty výhod QNAP NAS včetně ochrany snímků, vrstveného úložiště Qtier™, SSD cache akcelerace a další. Kromě toho nabízí dodatečnou vrstvu ochrany dat funkce maskování LUN a propojování portů.

Standardní 5letá záruka
Na model TS-1886XU-RP se vztahuje 5letá záruka bez dalších nákladů. Tato špičková záruka prokazuje, nakolik si společnost QNAP uvědomuje důležitost nepřetržitého provozu a služeb vašich důležitých obchodních činností.

 

CPU: Intel® Xeon® D-1622 quad-core 2.60 GHz (max. 3.2 GHz)
CPU Architektura: 64-bit x86
Paměť: 8 GB UDIMM DDR4 ECC (2 x 4GB)
Max. paměť: 128 GB (4 x 32 GB)
Slot pro paměť: 4 x Long-DIMM DDR4
Flash paměť:  5GB (Dual boot OS protection)
Přední disky: 12 x 3.5" SATA 6Gb/s, 3Gb/s
Zadní disky: 6 x 2.5"  SATA 6Gb/s, 3Gb/s
Hot-swappable disky: Ano
SSD Cache podpora akcelerace: ANo
Gigabit Ethernet (RJ45):  4x
10 Gigabit Ethernet: 2 x 10GbE SFP+ SmartNIC port
PCIe Slot: 4x
Slot 1: PCIe Gen 3 x4
Slot 2: PCIe Gen 3 x8 or x4
Slot 3: PCIe Gen 3 x4
Slot 4: PCIe Gen 3 x8 or x4
USB 3.0 port: 2x
Form Factor: Rackový
LED Indicatory:  HDD, SSD, Stav, LAN, stav rozšíření
Tlačítka: Power, Reset
Rozměry (HxWxD): 88.3 × 482 × 549.7 mm
Hmotnost (čistá): 12.73 kg
Hmotnost (hrubá): 18.69 kg
Operační teplota: 0 - 40 °C
Napájení: 550W x2, 100-240V
Spotřeba: V chodu 117.92 W
Větrák: 60mm, 12VDC
Systemovy alarm: Bzučák
 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Počet pozic pro disky 12+6
Tvarový činitel 2U Rack
Typ CPU Intel Xeon
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 8GB
Paměťový slot 4xDDR4
Slot M.2 Ne
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE, 10GbE SFP+
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,50,60
Rozšiřující slot 4xPCIe
USB Porty USB 3.0
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ano