Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Zboží bylo přidáno do porovnání. Přidejte, prosím, ještě jedno zboží.
QNAP TS-230

Doprodej

SLEVA: rozbalené zboží. Cenově dostupný 2-diskový NAS pro domácnosti

Vaše cena (s DPH):
3 890 Kč
Vaše sleva:
24%
Běžná cena
5 090 Kč
Kód:
UQ371
Značka:
QnapZboží je rozbalené, je funkční a nepoškozené. Zboží můžete reklamovat do 2 let od zakoupení.

Lehký, tichý a všestranný model TS-230 je ideální základní úroveň úložiště NAS. Úložiště NAS, která má elegantní svěží modrý odstín, můžete velmi snadno umístit do obývací místnosti, a vytvořit tak inteligentní a zábavný životní styl. Můžete centrálně ukládat a zálohovat všechny digitální soubory na TS-230 pro snadný přístup, synchronizaci a sdílení těchto souborů, vytváření snímků za účelem ochrany důležitých souborů a vytvoření centrálního portálu domácího prostředí pro streamování fotografií, hudby a videí na více zařízení doma i jinde. Kromě notebooku a mobilního telefonu je i TS-230 technickou novinkou, kterou musíte mít!

Úložiště NAS základní úrovně s ochranou prostřednictvím snímků umožňuje chránit soubory a data před nechtěným odstraněním a útoky malwaru.

Centrálně ukládejte osobní nebo rodinné fotografie, hudbu a videa, snadno procházejte, organizujte a sdílejte multimediální soubory a užívejte si streamování videí pro lepší zábavu.

Hardwarové šifrování H.264 a překódování v reálném čase přináší plynulý audiovizuální zážitek.

Služba myQNAPcloud umožňuje snadný přístup, správu a sdílení souborů NAS přes internet.

Pomocí HBS můžete zálohovat nebo synchronizovat soubory NAS na vzdálené nebo cloudové úložiště za účelem spolehlivého zálohování a obnovení dat.

Slouží jako bezpečný privátní cloud a podporuje ochranu uživatelských účtů, blokování IP adres, dvoufázové ověřování, šifrováný přístup a mnoho dalšího.

Díky elegantnímu a stylovému designu je život moderní a zábavný!
Minimalistický a elegantní provedení TS-230 s svěží modrou barvou doplní jakékoli místo u vás doma. Díky jedinečnému provedení bez nástrojů je nastavení TS-230 tak jednoduché, že nevyžaduje ani šroubovák! Vytvořte si z TS-230 svého nového průvodce chytrým a zábavným životním stylem.

Ventilátor s účinným chlazením pro proudění tepla
TS-230 má malé rozměry (188,6 mm na výšku, 90,2 mm na šířku a 156,2 mm na délku), spotřebovává pouze 12,3 W a nabízí výkonné funkce bez vysokých nároků na elektřinu. Ventilátor Sintetico typu HDB s nosnou plochou 8 cm se používá jako ochlazovací ventilátor pro intenzivní proudění vzduchu, který je zároveň velmi tichý a přináší lepší chlazení modelu TS-230, a tím i nepřetržitý provoz systému.

Kompaktní úložiště NAS s celou řadou funkcí pro domácnosti a každodenní používání
Model TS-230 je vybaven čtyřjádrovým procesorem Realtek RTD1296 1,4 GHz a vestavěnou pamětí 2 GB DDR4 RAM a splňuje požadavky na používání úložiště NAS doma i pro osobní potřebu. Model TS-230, který je vybaven síťový portem 1 Gigabit Ethernet a podporou diskových jednotek SATA 6 Gb/s, zajišťuje přenos dat o rychlosti až 113 Mb/s. Pokud se rozhodnete šifrovat soubory pomocí šifrování AES-256, je výkon stále slušných 113 Mb/s – a zajistí bezpečný přenos dat bez nutnosti omezovat výkon. Můžete rovněž nainstalovat disk SSD pro SSD cache s cílem zrychlit výkon aplikací náročných na počet vstupně-výstupních operací za sekundu.

Tipy pro produktivnější pracovní den
Model TS-230 přináší chytré řešení úložiště NAS pro profesionální správu souborů; toto řešení zahrnuje rozmanité aplikace pro uchovávání, synchronizování, vyhledávání a archivování souborů. Můžete snadno přistupovat k souborům na různých zařízeních (včetně úložiště USB a mobilních telefonů), okamžitě synchronizovat soubory se zařízeními vašich známých/spolupracovníků, rychle hledat konkrétní soubory a automaticky organizovat dokumenty a mediální soubory. TS-230 Vám pomůže ušetřit čas a zvýšit efektivitu a produktivitu. Operační systém QTS si můžete vyzkoušet zde.

Překódování videí 4K v reálném čase
Úložiště TS-230 podporuje hardwarové kódování 4K (H.264) a překódování v reálném čase a umožňuje převod videí do univerzálního formátu souborů, které lze přehrávat plynule na více zařízeních. Můžete proto snadno sdílet filmy nebo videa z cest uložená na zařízení NAS se svou rodinou a přáteli prostřednictvím sdílených odkazů, a oni tak mohou sledovat videa plynule kdykoli a kdekoli.

Snadná správa fotografií s nástrojem QuMagie s podporou umělé inteligence pro automatické roztřídění fotografií do kategorií
Nástroj QuMagie přináší zcela nový zážitek ze správy fotografií. Integrací algoritmu hlubokého učení nástroje QuMagie Core s podporou umělé inteligence, umožňuje QuMagie rozpoznávání obličeje, identifikaci předmětů a geotagging fotografií na úložišti NAS. Obdobné fotografie jsou rozdělené do kategorie v albech s podporou umělé inteligence (včetně kategorií Lidé, věci a místa). Mezi další užitečné funkce patří integrovaná možnost rolování po časové ose, nastavitelné titulní obrázky složek, procházení živých fotografií iOS® a výkonný nástroj hledání, který přináší výjimečné řešení správy fotografií a sdílení.

Připojujte se k úložišti NAS snadno a bezpečně pomocí myQNAPcloud
Ať už jste kdekoli, aplikace myQNAPcloud umožňuje trvalé připojení k úložišti TS-230 doma prostřednictvím internetu a pomocí jedinečného názvu domény. Přístup, správa a sdílení dat NAS je pak jednoduché a pohodlné, protože se nemusíte obávat o složitá prostředí pro směrování. Aplikace myQNAPcloud navíc upgraduje klíč certifikátů SSL na 2048 bitů, a zajišťuje tak zabezpečení služeb vzdáleného přístupu.

Rozšiřte si záruku na hardware až na 5 let
Na model TS-230 se vztahuje 2letá záruka bez dalších nákladů. V případě potřeby si můžete zakoupit rozšířenou záruku, která vás bude chránit až na 5 let.

CPU: Čtyřjádrový procesor Realtek RTD1296 1,4 GHz
Architektura CPU: ARM 64 bitů
Šifrovací modul, hardwarově akcelerované překódování: Ano

Systémová paměť: 2 GB DDR4, nerozšířitelný
Paměť Flash: 4 GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)
Pozice pro diskové jednotky: 2 x 3,5" / 2,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s
Vyměnitelné za provozu: Ano
Gigabitový Ethernet port (RJ45): 1 x
Port USB 2.0: 1 x
Port USB 3.0: 2 x
Tvarový činitel: Stolní
Indikátory LED:  Stav systému, LAN, USB, HDD1~2
Tlačítka: Napájení, reset, kopírování na USB
Rozměry:  (V x Š x H) 188,64 × 90,18 × 156,26 mm
Hmotnost (čistá): 1,11 kg
Hmotnost (celková): 1,99 kg
Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)
Napájecí jednotka: Externí, 65 W, 100 až 240 V AC
Spotřeba energie: Režim spánku HDD 4,48 W
Spotřeba energie: Provozní režim, typický 12,277 W
Ventilátor: 1 x 80mm, 12 V DC
Zvuková hladina: 15 db(A)
Systémové varování: Bzučák

Více informací zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Počet pozic pro disky 2
Tvarový činitel Stolní
Typ CPU Realtek
Architektura CPU ARM 64bit
Velikost RAM 2GB
Paměťový slot Ne
Slot M.2 Ne
SSD cache Ne
Síťové rozhraní GbE
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,JBOD,Single
Rozšiřující slot Ne
USB Porty USB 2.0, USB 3.0
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ne