Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Čtyřjádrový 1,7GHz NAS s 2,5GbE a aplikacemi s mnoha funkcemi pro domácnosti a kanceláře

Vaše cena (s DPH):
7 590 Kč
Běžná cena
7 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ396
Značka:
QnapZařízení TS-231P3 má čtyřjádrový 1,7GHz procesor Annapurna Labs Alpine AL-314, 2GB DDR3L RAM, jeden port 1GbE LAN a jeden port 2,5GbE LAN, port 2,5 GbE RJ45, který poskytuje až 2,5krát vyšší rychlost než běžná síť Gigabit Ethernet a umožňuje plynulejší přehrávání multimédií a každodenní použití. Zařízení TS-231P3 zajišťuje zabezpečení dat podporou 256bitového šifrování AES a různých možností zálohování (lokální/vzdálené/cloudové) – včetně ochrany pomocí snímků, která umožňuje, aby byly soubory a data vráceny do dříve zaznamenaných stavů, pokud jsou nechtěně odstraněny, upraveny nebo ovlivněny malwarem.

 

Konektivita 2,5GbE pro plynulejší každodenní používání a přehrávání multimédií.

HBS zálohuje a synchronizuje data NAS na vzdálené servery nebo do cloudového úložiště, zatímco QuDedup deduplikuje data u zdroje, aby se optimalizovala šířka pásma a využití úložiště.

Snímky plně zaznamenávají stav systému a data. Pokud dojde k nechtěnému odstranění nebo úpravě souborů, lze je rychle obnovit do dříve zaznamenaných stavů.

Podporuje kontejnery LXC a Docker® pro rychlé zavádění aplikačních služeb napříč různými platformami.

File Station centralizuje NAS a cloudové soubory pro snadný přístup. Soubory lze také snadno šifrovat, aby byla chráněna citlivá data.

Připojte úložné jednotky řady TR a TL k rozšíření kapacity úložiště zařízení TS-231P3..

Pomocí produktů QNAP si vybudujte rychlejší domácí síť

Zařízení TS-231P3 obsahuje port 1GbE a 2,5GbE, které poskytují plynulejší zážitek z NAS a přehrávání multimédií. Mezi další možnosti síťového připojení od společnosti QNAP patří adaptéry USB 3.2 Gen 1 na 5GbE (s podporou N-BASET/Multi-Gig), karty PCIe QXG 5GbE a switche QNAP QSW 10GbE. Všechny tyto možnosti umožňují uživatelům zásadně změnit svou domácí síť za dobrou cenu. TS-231P3 obsahuje tři porty USB 3.2 Gen 1, které poskytují vynikající multitaskingový výkon.

 

Snadná a bezpečná správa souborů

File Station umožňuje přímou správu souborů uložených v zařízení TS-231P3 a v cloudu. Uživatelé snadno mohou nahrávat soubory z počítače, přetahovat a pouštět soubory mezi složkami, přejmenovávat a odstraňovat soubory a konfigurovat povolení souborů a složek za účelem zabránění neoprávněnému přístupu. Uživatelé mohou také používat Microsoft Office Online k přímému prohlížení/úpravě dokumentů Microsoft Office uložených v zařízení TS-231P3. Důvěrná/citlivá data lze také šifrovat, aby se zvýšila bezpečnost.

Vícebodové zálohování, přístup a synchronizace souborů

TS-231P3 podporuje protokoly sdílení souborů (včetně SMB/CIFS, AFP a NFS) pro zařízení Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync (nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na TS-231P3 zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům a mobilním zařízením. Hybrid Backup Sync pomáhá se zálohováním nebo synchronizací dat v modelu TS-231P3 do dalšího zařízení QNAP NAS, vzdáleného serveru nebo cloudového úložiště pro obnovení po havárii. Technologie QuDedup navíc výrazně zvyšuje účinnost zálohování více verzí do cílového úložiště a zároveň optimalizuje využití úložiště. Můžete si do počítače nainstalovat extrakční nástroj QuDedup a obnovit deduplikované soubory do běžného stavu.

Ochrana důležitých dat pomocí snímků

Snímky pomáhají chránit data prostřednictvím úplného zaznamenávání stavu systému NAS a metadat. Pomocí snímků mohou uživatelé rychle obnovit soubory do dříve zaznamenaných stavů, pokud dojde k nechtěnému odstranění nebo změně soubory nebo pokud je systém ohrožen malwarem. Snímky QNAP jsou blokové a zaznamenávají pouze upravená data. Nejenže se tak šetří úložný prostor, ale snižuje se také doba nutná k zálohování a obnovení dat.

Získejte kompletní kontrolu, pokud jde o stav systému NAS a zabezpečení dat

Aplikace Centrum oznamování sdružuje všechny události a upozornění systému QTS do jedné aplikace a poskytuje komplexní řešení pro oznámení. Security Counselor doporučuje akce a nastavení ke zlepšení zabezpečení zařízení TS-231P3.

QmailAgent

Centrálně spravujte a přepínejte mezi různými e-mailovými účty, zálohujte e-maily do zařízení TS-231P3 a chraňte zabezpečení e-mailů a osobní soukromí.

Notes Station 3

Notes Station 3 přináší výhody spolupráce při psaní poznámek se zvýšenou produktivitou, aby byla vaše pracovní skupina efektivnější.

Inteligentní archivace

Qfiling automatizuje uspořádání souborů. Soubory se automaticky archivují do složek na základě vašeho nastavení.

Fulltextové vyhledávání

Qsirch umožňuje rychlé nalezení obrázků, hudby, videí, dokumentů, e-mailů a dalších souborů.

 

Rozšíření záruky na hardware až o 5 let

Na zařízení TS-231P3 se vztahuje dvouletá záruka bez dalších nákladů. Můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.

CPU: AnnapurnaLabs, an Amazon company Alpine AL314, 4-core, 1.7GHz

Architektura CPU: ARM 32 bitů

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano    

Šifrovací modul: Ano    

Systémová paměť: 2GB SO-DIMM DDR3

Maximální paměť: 8GB DDR3

Paměťový slot: 1 x SO-DIMM DDR3

Paměť Flash: 512 MB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 2 x 2,5/3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Vyměnitelné za provozu: Ano

Podpora akcelerace SSD cache: Ano

Gigabitový Ethernet port (RJ45): 1x

2,5 gigabitový Ethernet port (2,5G/1G/100M): 1x

Rámec Jumbo: Ano

Port USB 3.2 Gen 1: 3x

Tvarový činitel: Stolní

Indikátory LED: Napájení, stav, LAN, USB, HDD1-2

Tlačítka: Napájení, reset, Automatické kopírování na USB

Rozměry (V x Š x H): 161 × 102 × 219 mm

Hmotnost (čistá): 1,35 kg

Hmotnost (celková): 2,39 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Napájecí jednotka: Adaptér 90W, 100–240 V

Spotřeba energie: Režim spánku HDD: 8,46 W

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 15,6 W

Ventilátor: 1 x 120 mm, 12 V DC

Zvuková hladina: 19,2 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Bezpečnostní slot Kensington: Ano

Max. počet souběžných připojení (CIFS): 400

Více informací naleznete zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.