Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Zboží bylo přidáno do porovnání. Přidejte, prosím, ještě jedno zboží.
obr 1

Cenově výhodný NAS typu RAID 5, který přináší větší úložný prostor a ochranu dat

Vaše cena (s DPH):
7 670 Kč
Běžná cena
7 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ207
Značka:
Qnap30% uživatelů QNAP volí pro NAS vytváření polí typu RAID 5, a sice z důvodu zvýšení ochrany dat, zlepšení výkonu systému a rozšíření úložného prostoru. TS-328 je prvním modelem NAS od společnosti QNAP se 3 pozicemi, který umožňuje vytváření polí RAID 5 na NAS s nejmenším počtem disků. Díky čtyřjádrovému procesoru RTD1296 od společnosti Realtek se může model TS-328 pochlubit minimalistickým designem, který se snadno stane součástí vašeho domova nebo obchodního prostoru. Díky celé řadě multimediálních aplikací, možností překódování, zálohování a synchronizaci souborů napříč zařízeními přináší model TS-328 vysoce efektivní řešení úložiště, zálohování, správy souborů a sdílení.

Centrální správa multimediálních souborů
Můžete mít spoustu fotografií nebo videí napříč zařízeními, jejíchž správa a zálohování může být náročná. S TS-328 můžete provádět centrální zálohování a správu všech souborů a snadno je sdílet s ostatními. S novou verzí File Station (QTS 4.3.4) získáte přímý přístup k fotografiím a videím na vašem mobilním zařízení připojením k modelu TS-328 přes rozhraní USB. Pomocí mobilní aplikace Qphoto můžete dokonce pořizovat fotografie nebo zaznamenávat videa a nahrávat je přímo do TS-328 pro dosažení lepší ochrany a úspory místa úložiště na mobilním zařízení.

Ochrana dat pomocí snímků
Snímky pomáhají chránit data na základě úplného záznamu stavu a metadat systému NAS. Pokud dojde k chybě, můžete pomocí snímků rychle obnovit systém do běžného stavu. Snímky QNAP na základě bloků zaznamenávají pouze změněná data. Dochází nejen k úspoře prostoru úložiště, ale také zkrácení doby vyžadované pro zálohování a obnovení dat.

Překódování videí v reálném čase
Model TS-328 podporuje hardwarovou akceleraci pro překódování 4K H.264/H.265 v reálném čase a umožňuje převádět videa do univerzálních formátů souborů, které lze plynule přehrávat na mobilních zařízeních*. Můžete proto snadno sdílet filmy nebo videa z cest uložená na NAS se svou rodinou a přáteli prostřednictvím sdílených odkazů a oni mohou sledovat videa plynule kdykoli a kdekoli.

Automatizujte každodenní úlohy s nástrojem IFTTT Agent
Nástroj IFTTT Agent od QNAP propojuje oblíbenou webovou službu automatizace IFTTT (If This Then That) a umožňuje vytváření téměř neomezeného počtu zautomatizovaných pracovních postupů. Stačí pouze propojit účet IFTTT s modelem TS-328 a nastavit spouštěče a akce. Pokud například nastavíte spouštěč na možnost „Jakákoli nová fotografie na telefonu“ a akci „Stáhnout fotografii do QNAP NAS“, budou všechny fotografie pořízené telefonem automaticky nahrány do TS-328.

Znásobte svoji produktivitu
Operační systém QTS založený na aplikacích poskytuje řešení pro zjednodušení zálohování souborů, správu, hledání a mnohem více. Pomocí File Station můžete zobrazovat soubory na NAS a přistupovat k souborům z úložných zařízení USB, OCR Converter umožňuje extrahování textu z obrázků, Qfiling pomáhá automatizovat organizaci souborů a Qsirch pomáhá rychle vyhledávat soubory.

Podporuje 360stupňové panoramatické fotografie a videa
QNAP NAS nyní podporuje oblíbený formát záznamu 360stupňového panoramatu! Kliknutím na tlačítko zobrazení 360stupňového panoramatu se tyto fotografie a videa zobrazí jako mediální soubory s 360stupňovým panoramatem. Mobilní aplikace Qfile, Qphoto a Qvideo od společnosti QNAP rovněž podporují sledování v 360stupňovém formátu.

Elegantní vzhled
TS-328 se vyznačuje stylovým elegantním vzhledem s industriálním designem a nabízí lepší chlazení NAS. Beznástrojová instalace 3,5palcové diskové jednotky umožňuje snadnější nastavení a údržbu systému, zatímco LED kontrolky předního panelu pomáhají při sledování stavu systému.

Vícebodové zálohování a přístup
S integrovanou zálohou, obnovením a synchronizací dat vám Hybrid Backup Sync pomůže snadno zálohovat a synchronizovat data na TS-328 s jiným QNAP NAS, úložištěm USB (kopírováním jediným klepnutím) nebo cloudovým úložištěm. S nástrojem Qsync můžete přistupovat k souborům NAS z počítačů, notebooků nebo mobilních zařízení propojených s TS-328 v jakoukoli dobu.

Hostované kontejnerové aplikace
Container Station propojuje nenároční virtualizační technologie LXC a Docker®. Můžete stahovat aplikace z vestavěného Docker Hub®, snadno importovat / exportovat kontejnerové aplikace, spravovat řízení přístupu a využívat výhod snadné instalace, přenositelnosti a vysoké efektivity.

CPU: Čtyřjádrový Realtek ARM CortexA53 (64bitový), RTD 1296, 1,4 GHz
Akcelerace šifrování: Ano
Systémová paměť: 2 GB DDR4 RAM (nelze rozšířit)
Paměť Flash: 4 GB eMMC
Pozice pro diskové jednotky: Disky 3 x 3,5"/2,5" SATA 6 Gb/s HDD/SSD vyměnitelné za provozu (v sadě jedna 2,5" přihrádka pro instalaci 2,5" disku HDD/SSD; doplňky lze zakoupit na e-shopu společnosti QNAP)
Gigabitový Ethernet port: 2x port RJ45 Gigabit LAN
Port USB: 2x USB 3.0 (1x vpředu); 1x USB 2.0 (vzadu)
Zvuk: reproduktor, 3,5mm výstupní konektor
LED Indikátory: Stav/Napájení, LAN, USB, HDD
Tlačítka: Napájení, USB kopírování, resetování
Jiná rozhraní: Bezpečnostní slot Kensington
Systémové varování: Alarm
Rozměry (V x Š x H): 142 x 150 x 260,1 mm
Hmotnost: Čistá hmotnost: 1,64 kg, Hrubá hmotnost: 2,69 kg
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0-40 ˚C, 5-95 % RV nekondenzující, mokrý teploměr: 27 ˚C
Příkon (W): Pohotovostní režim HDD: 7.24W, Při provozu: 18.35W
Napájecí jednotka: Externí adaptér 65 W, 100-240 V
Ventilátor: 1 x 9 cm inteligentní ventilátor (12 V DC)
Zvuková hladina: 16.5 dBA
Obsah balení: NAS, QIG, 1 x RJ45 kabely sítě Ethernet, AC adaptér
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Počet pozic pro disky 3
Tvarový činitel Stolní
Typ CPU Realtek
Architektura CPU ARM 64bit
Velikost RAM 2GB
Paměťový slot Ne
Slot M.2 Ne
SSD cache Ne
Síťové rozhraní GbE
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,JBOD,Single
Rozšiřující slot Ne
USB Porty USB 2.0, USB 3.0
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ne