Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

Cenově dostupný 3-diskový NAS s RAID 5, HDMI a dvěma sloty M.2 SSD

Vaše cena (s DPH):
8 826 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
9 290 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ278
Značka:
Qnap30 % uživatelů QNAP NAS volí vytváření polí typu RAID 5, a sice z důvodu zvýšení ochrany dat, zlepšení výkonu systému a optimalizovaného úložného prostoru. Model TS-351 se 3 šachtami umožňuje vybudovat pole RAID 5 na serveru NAS s menším počtem disků. Zároveň je vybaven sloty M.2 SSD a účinným automaticky stupňovaným úložištěm, které zajišťuje optimální provoz systému. Model TS-351 rovněž funguje jako portál domácí zábavy pro streamování a sdílení fotografií, hudby a videa v rámci vaší domácnosti a mimo ni. Díky minimalistickému designu je model TS-351 vhodným doplňkem vaší domácnosti jako vynikající digitální centrum!

Vysoce výkonná dvoujádrová architektura
Model TS-351 je určen pro domácnosti a malé kanceláře. Umožňuje bezproblémově spravovat soubory a užívat si multimediální zábavu. Zároveň rovněž poskytuje spolehlivou ochranu dat. Využívá dvoujádrový procesor Intel® Celeron® J1800 2,41 GHz (až 2,58 GHz) a paměť 2GB/4GB DDR3L (s možností rozšíření na 8 GB). Nabízí pozice pro 3,5“ jednotky SATA 3Gb/s a 6Gb/s. Podporuje 256bitové šifrování AES pro svazky a sdílené složky. To zjišťuje výkonnost systému a zároveň ochranu citlivých podnikových dat uložených na serveru NAS.

Elegantní vzhled, účinné proudění vzduchu
Model TS-351 se vyznačuje stylovým a elegantním vzhledem s koncepcí industriálního designu a zajišťuje lepší proudění vzduchu, lepší chlazení a plynulý výkon dokonce i při nejintenzivnějším zatížení. Beznástrojová instalace 3,5“ diskové jednotky umožňuje snadnější nastavení a údržbu systému, zatímco LED kontrolky předního panelu pomáhají při sledování stavu systému.

Disky M.2 SSD pro cache akceleraci nebo účinné stupňované úložiště
Model TS-351 podporuje ukládání do SSD cache a je vybaven dvěma sloty M.2, které podporují jednotky SSD M.2 PCIe (Gen2 x1, 5Gb/s) NVMe formátu 2280 (v prodeji samostatně) pro posílení celkového pracovního toku intenzivních aplikací, která jsou náročné na počet vstupně-výstupních operací za sekundu. Kromě toho technologie Qtier™ přináší pro model TS-351 automatické vrstvení, které pomáhá průběžně optimalizovat efektivitu úložiště napříč disky M.2 SSD, 2,5“ disku SSD SATA a vysokokapacitními pevnými disky s nepřetržitou akcelerací. Nový systém Qtier™ 2.0 zahrnuje podporu vstupů a výstupů, která vrstvenému SSD úložišti poskytuje rezervní prostor podobný mezipaměti pro zpracování vstupů a výstupů v reálném čase, čímž maximalizuje využívání výhod SSD.

Využívejte optimalizovaný výkon SSD s alokováním extra paměti (over provisioning)
Vzhledem k tomu, že ceny jednotek SSD jsou stále dostupnější domácím uživatelům a malým firmám, přišel nejvhodnější čas začít používat jednotky SSD na serverech NAS pro zvýšení výkonu, rychlejší zálohování dat, plynulejší přehrávání multimédií a optimalizované virtualizační aplikace. Nejnovější systém QTS 4.3.5 posunuje funkci SSD ještě dále: podporuje softwarově definované alokování paměti SSD RAID navíc (OP). To umožňuje alokovat dodatečný prostor OP od 1 do 60 %, což přispívá k optimálním rychlostem náhodného zápisu na jednotku SSD a k prodloužení životnosti s vyšší odolností. Nyní můžete používat dostupné spotřebitelské jednotky SSD pro model TS-351, upravovat SSD OP a podstatně zvyšovat výkon a odolnost na úrovně podobné podnikovým jednotkám SSD.

Snímky chrání vaše data před ransomware
Snímky pomáhají chránit data na základě úplného záznamu stavu systému NAS a metadat. Správce úložiště a snímků nebo File Station umožňují snadno spravovat snímky a rychle obnovit systém do běžného stavu, dojde-li k chybě. Snímky QNAP na základě bloků zaznamenávají pouze změněná data. Dochází nejen k úspoře prostoru úložiště, ale také zkrácení doby vyžadované pro zálohování a obnovení dat. Model TS-351 se 4 GB RAM dokáže podporovat až 256 snímků na úložiště NAS a 256 snímků na svazek/jednotku LUN.

Hodně zábavy se serverem NAS!
Model TS-351 přináší nový způsob práce s fotografiemi, hudbou a videem v rámci vaší domácnosti a mimo ni. Rovněž podporuje 360stupňové panoramatické fotografie a videa!

Užívejte si rychlých přístup k multimédiím v každém zařízení
Hladké přehrávání souborů s médií ve vašem počítači nebo v mobilním zařízení. Model TS-351 lze rovněž připojit přímo k TV nebo k monitoru prostřednictvím rozhraní HDMI!

Komplexní domácí zábava s flexibilním streamováním médií
Učiňte z modelu TS-351 své domácí multimediální centrum pro streamování fotografií, hudby a videa do počítačů, TV, mobilních zařízení, Apple TV®, Google Chromecast™ nebo zařízení kompatibilních s technologií DLNA®.

Tipy pro produktivnější pracovní den
Model TS-351 poskytuje nejchytřejší NAS řešení pro profesionální správu souborů. Toto řešení zahrnuje bohaté aplikace pro uchovávání, synchronizování, vyhledávání a archivování souborů. Můžete snadno přistupovat k souborům v různých zařízeních (včetně USB úložiště a mobilních telefonů), okamžitě synchronizovat soubory se zařízeními vašich známých/spolupracovníků, rychle hledat konkrétní soubory a automaticky organizovat svoje dokumenty a soubory s médii. Model TS-351 vám pomáhá šetřit čas pro produktivnější a efektivnější život. Operační systém QTS si můžete vyzkoušet zde.

Komplexní zálohování
Aplikace Hybrid Backup Sync společnosti QNAP centralizuje úlohy zálohování, obnovy a centralizace, abyste mohli snadno přenášet data uložená ve vašem modelu TS-351 na vzdálené servery, USB úložiště (prostřednictvím funkce Kopírování jedním dotykem), cloudového úložiště nebo dalšího serveru NAS QNAP. S nástrojem Qsync můžete přistupovat k souborům NAS z počítačů, notebooků nebo mobilních zařízení propojených s modelem TS-351 v jakoukoli dobu. Zálohování dat Windows® nebo Mac® na model TS-351 je rovněž snadné, a to díky nástroji NetBak Replicator od společnosti QNAP nebo Time Machine® od společnosti Apple.

Úložiště NAS je rovněž řešením pro dozor
Nové řešení dozoru QVR Pro od společnosti QNAP umožňuje vytvořit vyhrazený, nezávislý prostor úložiště pro data dozoru na TS-351 a využívat výhod správy úložiště ze systému QTS. S aplikací QVR Pro je správa kamer, přiřazování prostoru úložiště, sledování živých záznamů kamer a přehrávání mnohem snadnější. Pomocí mobilní aplikace QVR Pro Client můžete sledovat kamery odkudkoli, nebo s aplikací QUSBCam2 používat webové kamery USB jako síťové kamery ONVIF.

Flexibilní a ekonomické rozšíření úložného prostoru
Pro zvýšení kapacity v případě nedostatku místa potřebujete jednoduché řešení. Společnost QNAP poskytuje několik způsobů rozšíření úložiště serveru NAS, abyste mohli reagovat na růst objemu dat i obchodní činnosti.

CPU: Dvoujádrový procesor Intel® Celeron® J1800 2,41 GHz, až 2,58 GHz
Systémová paměť: 2 GB DDR3L (1 x 2 GB)
Maximální paměť: 8 GB (2 x 4 GB)
Paměťový slot: 2 x slot SODIMM
Paměť Flash: 512 MB NAND Flash
Pozice pro diskové jednotky: Jednotky 3 x 3,5"/2,5" SATA HDD/SSD s možností výměny za provozu Poznámka:1. HDD 1~2 podporuje SATA 3Gb/s, HDD 3 podporuje SATA 6Gb/s 2. Držáky na 2,5palcové disky HDD/SSD lze zakoupit na e-shopu QNAP
Slot pro M.2 SSD: 2 sloty M.2 PCIe (Gen2 x1, 5 Gb/s) NVMe 2280. Poznámka:1. Disk M.2 SSD není součástí balení.2. Operace disku M.2 SSD mohou snadno vytvářet nadměrné teplo. Doporučujeme na disku M.2 SSD nainstalovat chladič (od společnosti QNAP nebo poskytovatele třetí strany).
HDMI výstup: 1 x HDMI v1.4a
Gigabitový Ethernet port: 1 x Gigabit RJ45
Port USB: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0
Zvuk: 1 x vestavěný reproduktor, 1 x 3,5mm konektor Line Out Poznámka: Nelze používat reproduktory a zvukový výstupní konektor Line Out současně.
Indikátory LED: Stav/Napájení, LAN, USB, HDD 1-3, M.2 SSD 1-2
Tlačítka: Napájení, reset, Kopírováním jedním dotykem USB
Systémové varování: Bzučák nebo hlasové upozornění Smart Voice
Tvarový činitel: Stolní provedení
Rozměry (V x Š x H): 142 x 150 x 260,1 mm
Příkon (W): Pohotovostní stav HDD: 13,21 W, Provozní stav: 25,63 W (se 3 jednotkami HDD a 2 jednotkami M.2 SSD)
Zvuková hladina: Akustický tlak (LpAm): 21,8 dB(A)
Hmotnost: Čistá hmotnost: 1,64 kg, Hrubá hmotnost: 2,69 kg
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0-40 °C, 5–95 % RV nekondenzující, teplota vlhkého teploměru: 27 °C
Bezpečnostní slot: Bezpečnostní slot Kensington
Ventilátor: 1 x 9cm inteligentní ventilátor (12 V DC)
Napájecí jednotka: Adaptér 65 W AC, 100-240 V
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Počet pozic pro disky 3
Tvarový činitel Stolní
Typ CPU Intel Celeron
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 2GB
Paměťový slot 2xDDR3
Slot M.2 2x
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,JBOD,Single
Rozšiřující slot Ne
USB Porty USB 2.0, USB 3.0
HDMI konektor Ano
Redundantní napájení Ne