Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

QNAP TS-451+-2G použité

SLEVA: Použité zboží.

Výkonný čtyřdiskový NAS s HDMI a 2xGbit LAN. 

Vaše cena (s DPH):
7 990 Kč
Vaše sleva:
41%
Běžná cena
13 490 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UMNP00363P
Značka:
Qnap 

Produkt je použitý ale funkční. Zboží můžete reklamovat do 12 měsíců od zakoupení. Pro více informací můžete kontaktovat infolinku.

Čím dál tím více uživatelů, kteří se setkávají se zvýšenou poptávkou po ukládání a sdílení dat a zpracování multimédií očekává systém NAS s dobrým výkonem a za dostupnou cenu. Čtyřjádrový TS-451+ s procesorem Intel® poskytuje nekompromisně vysoce výkonné a škálovatelné úložné řešení pro profesionální uživatele. TS-451+ založený na inteligentním operačním systému QTS 4.2 funguje jako snadno použitelný, avšak výkonný NAS k zálohování dat, synchronizaci a sdílení souborů, vzdálenému přístupu a pro multimediální aplikace a je ideální k tomu, aby na něm uživatel vytvořil zabezpečené soukromé prostředí cloud pro snadný přístup ke svým souborům.
 

Čtyřjádrový 64-bitový procesor Intel® Celeron® CPU pro výjimečný výkon

TS-451+ je založen na čtyřjádrovém 64-bitovém procesoru Intel® Celeron® 2,0GHz a má 2GB/8GB energeticky úsporné paměti DDR3L RAM(navýšitelné až na 8GB) a duální porty sítě Gigabit LAN podávající rychlosti čtení i zápisu 225 MB/s při režimu slučování portů. TS-451+ může také při zpracování úloh náročných na procesorový výkon dle potřeby automaticky zvýšit taktovací frekvenci procesoru z 2,0 GHz na 2,42 GHz. TS-451+ podporuje 256-bitové šifrování svazků a složek AES s přenosovými rychlostmi až 204 MB/s, čímž zvyšuje výkon a zabezpečení systému a přitom zajistí bezpečí citlivých osobních údajů uložených na TS-451+.

QTS 4.2 - jednoduchý a efektivní

Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní systému QTS 4.2 bude Váš prožitek s NAS inteligentnější, plynulejší a okázalý. Jeho moderní plochá koncepce zjednodušuje dobu načítání a jeho inteligentní pracovní plocha Vám umožní rychle vyhledávat požadované funkce, vytvářet zástupce na pracovní ploše nebo skupinové zástupce, v reálném čase monitorovat důležité systémové informace a otevírat více oken aplikací za účelem současného spuštění většího počtu úloh najednou, což přináší vyšší efektivitu provozu. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinášel optimalizovaný prožitek s prostředím cloud a zavádí pokročilejší funkce, jako například snímky svazků/LUN dálkové připojení ke službám poskytovatelů veřejného prostředí cloud ve File Station, multizonální multimediální systém a další.
 

Provozujte na TS-451+ další operační systémy

Virtualization Station mění TS-451+ na NAS 2-v-jednom, který může fungovat jako NAS vše-v-jednom a virtualizační platforma podporující více operačních systémů, rychlé vytváření virtuálních počítačů, zálohování a obnovení virtuálních počítačů, import/export virtuálních počítačů a pořizování snímků a umožňuje operace na pracovní ploše ve webových prohlížečích. S jeho snadno použitelným rozhraním můžete při minimálním úsilí centrálně spravovat všechny virtuální počítače vytvořené na TS-451+. Virtuální počítače můžete také bez jakýchkoli složitostí stahovat podle potřeby z online trhů s virtuálními počítači (VM) a importovat je do TS-451+.

Využívejte svůj TS-451+ jako PC s technologií QvPC

Exkluzivní technologie QVPC od QNAP konsoliduje několik vysoce vyspělých technologií včetně integrace VM, překódování multimédií, výstupu do HDMI, technologií integrace v prostředí cloud a připojení k NAS, čímž uživatelům umožňuje provozovat TS-451+ po připojení klávesnice, myši a monitoru jako PC. S technologií QvPC se TS-451+ mění na nákladově efektivní zařízení s funkcionalitou osobního počítače, pomocí kterého mohou uživatelé získávat přímý přístup k uloženým datům, provozovat více aplikací na virtuálních počítačích s OS Windows®/Linux®/UNIX®/Android™ procházet web, využívat videa v rozlišení Full HD v programu Kodi™, monitorovat přímý přenos z dozorovacích kamer v reálném čase na místním displeji, a mnoho dalšího.

Využívejte videa na TV prostřednictvím rozhraní HDMI s dálkovým ovládáním dodávaným spolu s přístrojem

QNAP HD Station má integrován výkonný mediální přehrávač a webový prohlížeč Kodi™. Díky konektivitě rozhraní HDMI můžete TS-451+ připojit k HDTV a využívat svůj bohatý multimediální obsah na velké obrazovce. Nádherné uživatelské rozhraní a podpora propustnosti 7.1-kanálového zvuku* přinášejí hladší přehrávání videí v rozlišení 1080p**. Můžete dokonce sledovat videa na YouTube™, prohlížet web a spravovat TS-451+ pomocí prohlížečů Google Chrome™ nebo Mozilla Firefox® se vstupem z vícejazyčné klávesnice. HD Station podporuje multi-tasking a autentizaci uživatelů, aby k uloženým datům měli přístup na monitorech HDMI jen oprávnění uživatelé.
TS-451+ je dodáván sdálkovým ovládáním QNAP RM-IR002, kterým můžete pohodlně ovládat HD Station pomocí integrovaného infračerveného přijímače. Dále máte možnost přeměnit svá mobilní zařízení na dálková ovládání instalací aplikace Qremote. HD Station podporuje také párování YouTube Pairing, takže Vám umožní vybrat video na YouTube™ na Vašem inteligentním telefonu, tabletu nebo počítači a přehrávat jej pomocí TS-451+ na HDTV.
 

Překódování videí v reálném čase a offline*

TS-451+ podává vynikající překódování videí v kvalitě Full HD v reálném čase pro konverzi Vašich videí do formátů, které lze hladce přehrávat na PC, na mobilních zařízeních a na Smart TV. Umožňuje současné prohlížení různých videí uložených na TS-451+ z několika zařízení při hardwarově akcelerovaném překódování za chodu, čímž vám ušetří čas jinak potřebný na konverzi souborů do různých formátů pro různá zařízení.
Vzhledem k výhodě offline překódování Vám stačí být připojeni jen k internetovému připojení s nízkou nebo omezenou přenosovou rychlostí a i tak můžete sledovat plynule přehrávaná videa na File Station, Video Station, nebo v aplikaci Qfile, vyberete-li předem renderované video s nižším rozlišením, čímž ušetříte systémové prostředky na svém TS-451+ pro ostatní aplikace. TS-451+ Vám také umožní nastavit vyhrazenou složku pro automatické překódování videí.

 

Svobodně užívejte média s multizonálním řízením multimédií

Používejte svůj TS-451+ jako multizonální multimediální systém, kterým naplníte všechny kouty svého domu médii dle vlastní volby. Máte možnost centrálně spravovat a vysílat fotografie, hudbu a videa z TS-451+ do různých místností pomocí jediného zařízení využívajícího zařízení Bluetooth® a USB připojených k TS-451+ (pouze pro vysílání hudby), HDMI, DLNA®, Apple TV® a Chromecast™*. Všichni členové rodiny v různých zónách mohou využívat pohodlí a jednoduchost přehrávání médií a ukládání multimédií.
Alternativně můžete využívat multimédia sami: můžete si vybrat zařízení kompatibilní s DLNA, používat aplikaci Qfile na zařízení iOS® a sledovat videa/fotografie a přehrávat je na TV prostřednictvím Apple TV®, nebo přeměnit TS-451+na vysoce výkonný vysílací stroj s podporou DLNA®, Roku®, Amazon® Fire TV, a Google TV™ a s podporou Plex Media Server.

Qsirch – Inteligentnější a rychlejší způsob vyhledávání

Nacházejte dokumenty, fotografie, videa, a hudbu rychle a snadno pomocí nové aplikace Qsirch od QNAP pro vyhledávání na NAS, která Vám umožní najít to, co potřebujete, přirozeným vyhledáváním v reálném čase. Prostě napište co nejvíce podrobností o tom, co se snažíte najít, včetně například částí názvu souboru, nebo i slova či slovní spojení z obsahu dokumentu, a Qsirch bude už během Vašeho psaní zobrazovat seznam odpovídajících položek s miniaturami. Qsirch si dokonce pamatuje historii vašeho vyhledávání, abyste mohli snadno najít soubory, které jste už v minulosti vyhledávali. Qsirch představuje obrovské zvýšení produktivity, které výrazně snižuje množství času strávené vyhledáváním souborů na NAS, abyste měli více času na ostatní věci.
 

File Station přináší integraci se službami v prostředí cloud

Webová File Station Vám umožní snadno nahrávat, stahovat, a spravovat soubory na Vašem TS-451+ kdekoli, kde je připojení k internetu. File Station, která podporuje extrakci souborů, vytváření složek a inteligentní vyhledávání souborů a složek, Vám umožní také snadné sdílení souborů s kolegy a přáteli pomocí unikátních URL, e-mailem a na sdíleném úložišti. A ještě lepší je, že můžete přímo prohlížet soubory a přenášet je mezi TS-451+ a veřejnými úložišti cloud, jako je Google Drive™, Dropbox®, Microsoft® OneDrive, Box®, Yandex® Disk a Amazon® Cloud Drive pomocí File Station, a zobrazovat soubory na Office Online a na Google Docs™ nebo je přímo otevírat pomocí kancelářské aplikace Google Chrome™.
 

Řešení pro obnovení po havárii přinášejí klid mysli

TS-451+ nabízí různé možnosti obnovení dat. Vzdálená replikace v reálném čase (RTRR, Real-Time Remote Replication) podporuje zálohování dat v reálném čase nebo podle plánu na vzdálené servery QNAPNAS nebo FTP a synchronizuje soubory z místních složek do vzdálených složek s lepší efektivitou zálohování. Máte možnost využívat číslování záloh, abyste si mohli ponechávat určitý počet různých verzí. Možnostmi jsou jednoduché číslování verzí, kterým můžete plánovat, kolik verzí má být uchováváno a na jak dlouho, a inteligentní číslování verzí s rotačním plánem, který automaticky nahrazuje starší verze záloh. TS-451+ podporuje také protokol rsync k zálohování dat dle pravidelného plánu na vzdálené servery. Data lze zálohovat a obnovovat také pomocí některé z řady služeb pro ukládání do prostředí cloud, včetně například Amazon® S3, Amazon® Glacier, Microsoft® Azure, ElephantDrive®, Dropbox®, Google Drive™, Google Cloud Storage™, a dalších.
 

Snímky svazků a LUN zjednodušují obnovení

TS-451+ se netýká jen špičkových modelů, ale přináší dlouho očekávanou funkci snímků pro flexibilní použití. Správce úložišť QTS dodává snadno použitelný webový snímkovací nástroj pro snadné zálohování dat na TS-451+ zpět do jakéhokoli bodu v čase a zabránit tak ztrátě důležitých dat. Můžete pořídit až 256 snímků svazků i LUN, účinně replikovat snímky svazků/LUN na vzdálené servery zkopírováním pouze provedených změn, a rychle naklonovat snímek svazku /LUN jako místní svazek bez přerušení aktuálního provozu systému. Dokonce můžete systém nakonfigurovat tak, aby před zálohováním prostřednictvím služeb RTRR/rsync automaticky pořídil snímek svazku, a to i tehdy, je-li soubor právě otevřen.
 

Synchronizace souborů napříč zařízeními a prostředím cloud

Nástroj Qsync přemění Váš TS-451+ na zabezpečené a vysokokapacitní datové centrum synchronizace souborů. Každý soubor nahraný na TS-451+ bude zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, laptopům či mobilním zařízením. Qsync je obzvlášť těm, kdo často cestují, aby mohli spravovat své soubory a mít vždy po ruce nejaktuálnější soubory na různých zařízeních. Qsync poskytuje různé způsoby synchronizace a skupinového sdílení souborů, čímž výrazně zlepšuje flexibilitu týmových projektů a spolupráce. Podporuje také centralizovanou konfiguraci a umožňuje Vám dálkově vymazat složku Qsync na ztraceném zařízení a zamezit tak narušení integrity dat, nebo dokonce tato data znovu obnovit po opětovném získání zařízení. Dále si můžete nainstalovat aplikaci Cloud Drive Sync z QTS App Center pro snadnou synchronizaci souborů prostřednictvím úložišť v prostředí cloud Google Drive™ and Dropbox®.
 

Obsáhlé dozorovací řešení poskytuje zabezpečení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Surveillance Station na TS-451+ nabízí profesionální dozorovací řešení s uživatelsky přívětivým správním rozhraním, širokou škálou více než 3 000 kompatibilních modelů IP kamer a rozšiřovatelnými licencemi ke kanálům IP kamer. Podporuje monitorování v reálném čase, nahrávání a přehrávání videa a zvuku pomocí široké škály upravitelných nastavení. Také si můžete nainstalovat aplikaci Vmobile na svá zařízení s operačním systémem iOS® nebo Android™ a provádět monitorování kamer kdykoli a odkudkoli za účelem zabezpečení svého kancelářského prostředí, nebo si nainstalovat mobilní aplikaci Vcam a proměnit své zařízení v síťovou kameru k okamžitému nahrávání na Váš TS-451+. TS-451+ nabízí 2 bezplatné kanály IP kamer a dokoupením dodatečných licencí je můžete rozšířit až na 40 kanálů.
 

Získávejte přístup ke svým mobilním zařízením a využívejte jejich obsahu

TS-451+ je Vaším privátním úložištěm cloud, které virtuálně zvyšuje kapacitu Vašich inteligentních mobilních zařízení. Qfile Vám umožňuje využívat přístup k uloženým souborům, nahrávat je, stahovat, spravovat a sdílet stejně snadno, jako byste všechno to množství souborů nosili v kapse. Je-li Qfile nainstalován na zařízení s operačním systémem iOS, mohou uživatelé také prohlížet videa a fotografie uložené naTS-451+ a přehrávat je na TV prostřednictvím Apple® TV.Qmanager Vám umožňuje dálkově a účinně monitorovat a spravovat TS-451+, aniž byste zapnuli své PC. PomocíQnotesmůžete pořizovat a sdílet své digitální poznámky a využívat sdílenou hudbu, fotografie a videa na TS-451+ kdykoli a kdekoli pomocí aplikací Qmusic, Qphoto a Qvideo.

Procesor:
Quad-Core Intel® Celeron® 2GHz (max.2.42GHz)

Grafika: 
Intel HD Graphics

Paměť DRAM:
2GB SO-DIMM DDR3L (max. 8GB)

Flash paměť:
512 MB DOM

Pozice pro pevné disky:
4 x 2,5" nebo 3,5" SSD nebo SATA HDD; hot-swappable
Seznam kompatibilních disků

Podporovaný typ RAID:
Single Disk, RAID 0,1, 5, 5 + hot spare, 6, 10

Souborový systém (interní pevný disk):
EXT4

Souborový systém (externí pevný disk):
EXT3, EXT4, NTFS, FAT32, HFS+

LED indikace:
Status, LAN. USB, HDD1-4

LAN Port:
2 x Gigabit RJ-45 Ethernet port

USB:
2 x USB 3.0
2 x USB 2.0

HDMI výstup:
1 x HDMI 

Infra čidlo:
Ano

Dálkový ovladač: 
Ano v balení IR002

Tlačítka:
Power, Reset, USB auto copy

Rozměry:
177 x 180 x 235 mm

Hmotnost:
3 kg / 4,3 kg

Spotřeba: 
Při činnosti 33,8 W
Režim spánku pevných disků: 15,78 W
Režim spánku S3: 0,57 W

Provozní teploty:
0 - 40 °C

Provozní vlhkost:
5 - 95% R.H.

Napájení:
Vstup 100-240 V AC, 50/60Hz
Výstup 90W 

Instalační průvodce v CZ:
https://start.qnap.com/cz/index.php

Více informací a podpora zde:
https://www.qnap.com/i/cz/product/model.php?II=196Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.