Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

NAS se čtyřjádrovým procesorem Intel® 2,0 GHz s 2,5GbE a aplikacemi s mnoha funkcemi pro kanceláře

 

Vaše cena (s DPH):
29 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ403
Značka:
Qnap 

Zařízení TS-453DU má čtyřjádrový procesor Intel® Celeron® J4125 2,0 GHz, dva porty 2,5GbE RJ45, které poskytují až 2,5krát vyšší rychlost než síť Gigabit Ethernet a umožňuje plynulejší přehrávání multimédií a každodenní použití. Díky slotu PCIe Gen 2.0 x 2 poskytuje zařízení TS-453DU flexibilitu při rozšiřování funkčnosti NAS, což vám umožňuje instalovat různé karty pro další síťové porty, M.2 SSD cache/stupňování nebo připojení Wi-Fi. Zařízení TS-453DU zajišťuje zabezpečení dat pomocí 256bitového šifrování AES, zvyšuje výkon systému a zajišťuje bezpečnost uložených citlivých podnikových dat.

2,5GbE konektivita urychluje sdílení souborů mezi týmy a je ideální pro kancelářské uživatele k ukládání multimédií.

Rozšíření PCIe umožňuje instalaci síťové karty 10/5/2,5GbE, karty USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) nebo bezdrátového adaptéru QWA-AC2600.

Snímky (Snapshots) plně zaznamenávají stav systému a data. Pokud dojde k nechtěnému odstranění nebo úpravě souborů, lze je rychle obnovit do dříve zaznamenaných stavů.

Škálovatelný úložný prostor podporuje virtualizaci, kontejnerové aplikace, centralizované úložiště, zálohování, sdílení a obnovení po havárii.

Technologie automatického stupňování Qtier™ a SSD cache umožňují konstantní optimalizaci úložiště.

Rozšiřte úložnou kapacitu pomocí nevyužitého úložiště jiného zařízení QNAP NAS nebo připojte rozšiřující jednotky řady TR/TL.

Pomocí produktů QNAP si vybudujte rychlejší síť

Díky čtyřjádrovému procesoru Intel® Celeron® J4125 2,0 GHz (navýšení až 2,70 GHz), dvoukanálové paměti RAM DDR4 (až 8 GB) a dvěma portům LAN 2,5GbE nabízí zařízení TS-453DU plynulejší přehrávání multimédií a každodenní používání NAS. Mezi další možnosti rychlého síťového připojení od společnosti QNAP patří adaptéry USB 3.2 Gen 1 na 2,5GbE/5GbE (s podporou N-BASET/Multi-Gig), karty PCIe QXG 5GbE/10GbE a 10GbE switche řady QSW. Všechny tyto možnosti umožňují uživatelům zásadně změnit svou síť za dobrou cenu.

Rozšíření funkčnosti NAS pomocí karty PCIe

Díky slotu PCIe Gen 2.0 x 2 poskytuje model TS-453DU flexibilitu pro rozšíření funkčnosti NAS a potenciálních aplikací. Chcete-li optimalizovat výkon systému, nainstalujte kartu QNAP QM2, abyste přidali M.2 SATA nebo NVMe SSD cache nebo konektivitu 10GbE a pro optimální výkon systému používejte se stupňovaným úložištěm Qtier. Bezdrátové připojení lze přidat instalací QNAP QWA-AC2600. Síťová karta QXG-10GbE/5GbE přidává další vysokorychlostní síťové porty. Nebo můžete přidat cenově dostupný adaptér QNAP QNA-UC5G1T USB 3.2 Gen 1 na 5GbE, abyste mohli využívat vyšší rychlost sítě nebo posílit připojení USB instalací karty USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s).

SSD cache a automatické stupňování pro optimalizovanou účinnost úložiště

Model TS-453DU podporuje SSD cache kvůli zlepšení pracovního výkonu aplikací náročných na vstupní a výstupní operace (IOPS) například virtualizace. Technologie Qtier™ poskytuje zařízení TS-453DU možnost automatického stupňování, které pomáhá nepřetržitě optimalizovat využívání úložišť s využitím vysoce výkonných disků SSD a vysokokapacitních disků SATA. Qtier™ 2.0 nabízí rozpoznání IO, které posiluje úložiště s vrstveným SSD s vyhrazeným prostorem připomínajícím paměť cache ke zpracování navýšení I/O v reálném čase, což značně maximalizuje výhody SSD.

Snadná a bezpečná správa souborů

File Station centralizuje soubory uložené v zařízení TS-453DU a v cloudu. Snadno můžete nahrávat soubory z vašeho počítače, přetahovat a pouštět soubory mezi složkami, přejmenovávat soubory, odstraňovat soubory a konfigurovat povolení souborů a složek za účelem zabránění neoprávněnému přístupu. S Microsoft Office Online můžete přímo otevírat a upravovat dokumenty Microsoft Office uložené v zařízení TS-453DU, aniž byste je museli stahovat do místního zařízení. Při sdílení citlivých/důvěrných souborů na zařízení TS-453DU používejte aplikaci File Station k šifrování souborů do souborů .qenc, nastavení hesla a dešifrování souborů pomocí QENC Decrypter.

Vícebodové zálohování, přístup a synchronizace souborů

TS-453DU podporuje běžné protokoly sdílení souborů (včetně SMB/CIFS, AFP a NFS) pro zařízení Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync (nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na TS-453DU zpřístupněn všem připojeným zařízením jako například počítačům, notebookům a mobilním zařízením. Hybrid Backup Sync pomáhá se snadným zálohováním nebo synchronizací dat v modelu TS-453DU do dalšího zařízení QNAP NAS, vzdáleného serveru nebo cloudového úložiště pro obnovení po havárii. Technologie QuDedup navíc výrazně zvyšuje efektivitu a využití úložiště pro zálohování více verzí deduplikováním zálohovaných dat. Můžete si do počítače nainstalovat extrakční nástroj QuDedup a obnovit deduplikované soubory do běžného stavu.

Ochrana důležitých dat pomocí snímků

Snímky plně zaznamenávají stav a metadata systému NAS a lze je použít k rychlému obnovení souborů do dříve zaznamenaných stavů, pokud jsou omylem vymazány/změněny nebo pokud je systém poničen ransomwarem. Snímky QNAP jsou blokové a zaznamenávají pouze upravená data. Nejenže se tak šetří úložný prostor, ale snižuje se také doba nutná k zálohování a obnovení dat.

 

Udržujte si přehled o stavu a zabezpečení systému

Aplikace Centrum oznamování sdružuje všechny události a upozornění systému QTS do jedné aplikace a poskytuje vám komplexní řešení pro oznámení. Aplikace Security Counselor vyhodnocuje a doporučuje nastavení zařízení pro zlepšení zabezpečení NAS.

Nízkolatenční přístup ke cloudovým datům

Zařízení TS-453DU lze integrovat s běžnými cloudovými službami. Zavedením bran cloudového úložiště a povolení lokální cache v zařízení TS-453DU můžete bez problémů využívat cloud pro ukládání, zálohování a obnovu dat s nízkolatenčním přístupem, čímž získáte inovativní hybridní cloudové řešení.

Brána souborového cloudu HybridMount

Flexibilně rozšiřte úložnou kapacitu připojením ke cloudovému úložišti. Můžete využívat aplikace QTS ke správě a úpravě cloudových souborů nebo sledování multimediálních souborů. HybridMount je ideální pro online spolupráci na souborovém serveru a datovou analýzu na úrovni souborů.

Brána blokového cloudu VJBOD Cloud

Připojte objektové cloudové úložiště jako blokový svazek nebo LUN k NAS. Přenos blokových dat nahrává náhodná data a velké soubory do cloudu v blocích a přenášejí se pouze změny blokového svazku nebo LUN (jako je přidání, úprava nebo odstranění). To je ideální pro podnikové aplikace s požadavky na přenos velkých souborů (jako jsou databáze, svazky VM a videa).

 

Dozorovací řešení příští generace

QVR Pro vám umožní vytvořit vyhrazený, nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na modelu TS-453DU a využít výhod škálovatelnosti a spravovatelnosti úložiště QTS. Díky QVR Pro se značně zjednodušuje správa kamer, alokace úložného prostoru, živé zobrazování kamer a přehrávání a mobilní aplikace QVR Pro Client umožňuje univerzální monitorování kanálů pro dozorování.

 

*Maximální počet podporovaných kanálů se liší podle NAS, konfigurace sítě a nastavení kamery. Další informace najdete na webu https://www.qnap.com/go/qvr-nas-selector

NAS jako platforma více operačních systémů

Virtualization Station a Container Station poskytují komplexní řešení pro vytváření virtualizovaných prostředí za účelem zlepšení podnikové infrastruktury IT, pracovních postupů a produktivity.

Virtualization Station

Virtualization Station vám umožní provozovat více virtuálních zařízení se systémem Windows®, Linux®, UNIX® a Android™ na modelu TS-453DU. Prostřednictvím prohlížeče můžete použít Virtual Network Computing (VNC) k provozu virtuálních počítačů. Virtualization Station je ideálním řešením pro organizace, které používají více aplikací na jednom NAS.

Container Station

Container Station integruje systémově nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker®. Z integrovaného registru Docker Hub® si můžete stáhnout aplikace pro snadný import/export kontejnerových aplikací a správu přístupové kontroly a využívat tak výhod snadné instalace, přenositelnosti a vysoké účinnosti.

 

Vysokorychlostní 2,5GbE řešení zálohování VM

S nástrojem Hyper Data Protector se zařízení TS-453DU stane přímým zálohovacím nástrojem pro neomezené zálohování VMware® vSphere a Microsoft® Hyper-V VM. Hyper Data Protector nabízí inkrementální zálohování, globální deduplikaci, plánování zálohování a kompresi obnovy. Díky připojení 2,5GbE se výrazně zkracuje doba zálohování a obnovení, čímž vzniká nákladově efektivní řešení pro obnovení po havárii.

Znásobte svou produktivitu

Operační systém QTS řízený aplikacemi nabízí řešení ke zjednodušení zálohování souborů, správu, vyhledávání a mnohem víc.

QmailAgent

Centrálně spravujte a přepínejte mezi různými e-mailovými účty, zálohujte e-maily do zařízení TS-453DU a chraňte zabezpečení e-mailů a osobní soukromí.

Notes Station 3

Notes Station 3 přináší výhody spolupráce při psaní poznámek se zvýšenou produktivitou, aby byla vaše pracovní skupina efektivnější.

Inteligentní archivace

Qfiling automatizuje uspořádání souborů. Soubory se automaticky archivují do složek na základě vašeho nastavení.

Fulltextové vyhledávání

Qsirch umožňuje rychlé nalezení obrázků, hudby, videí, dokumentů, e-mailů a dalších souborů.

Rozšíření záruky na hardware až na 5 let

Na zařízení TS-453DU se vztahuje tříletá záruka bez dalších nákladů. Můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.

CPU: Intel® Celeron® J4125 quad-core 2.0 GHz processor (burst up to 2.7 GHz)

Architektura CPU: x86 64 bitů

Grafické procesory: Intel® HD Graphics 600

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano

Šifrovací modul: Ano (AES-NI)

Hardwarově akcelerované překódování: Ano  

Systémová paměť: 4 GB SO-DIMM DDR4 (1 x 4 GB)

Maximální paměť: 8 GB (2 x 4GB)

Paměťový slot: 2 x SO-DIMM DDR4

Paměť Flash: 4GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 4 x 2,5/3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Vyměnitelné za provozu: Ano  

Slot pro M.2 SSD: Volitelné přes adaptér PCIe

Podpora akcelerace SSD cache: Diskové pozice 1 a 2

2,5 gigabitový Ethernet port (2,5G/1G/100M): 2x

Rámec Jumbo: Ano

Slot PCIe: 1x PCIe Gen 2 x2

Port USB 2.0: 2x

Port USB 3.2 Gen 1: 2x

Port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s): Volitelné přes adaptér PCIe

HDMI výstup: 1, HDMI 1.4b

Tvarový činitel: 1U s montáží do racku

Indikátory LED: HDD 1-4, stav, LAN, rozšíření, napájení

Tlačítka: Napájení, reset

Rozměry (V x Š x H): 43,3 × 482,6 × 483,9 mm

Hmotnost (čistá): 6.6 kg

Hmotnost (celková): 8.54 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Napájecí jednotka: 250W (x1), 100-240V

Spotřeba energie: Režim spánku HDD: 17.209 W

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 32.038 W

Ventilátor: 2 x 40mm, 12 V DC

Zvuková hladina: 38 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Max. počet souběžných připojení (CIFS): 1500Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Počet pozic pro disky 4
Tvarový činitel 1U Rack
Typ CPU Intel Celeron
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 4GB
Paměťový slot 2xDDR4
Slot M.2 Ne
SSD cache Ano
Síťové rozhraní 2,5GbE
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,JBOD,Single
Rozšiřující slot 1xPCIe
USB Porty USB 2.0, USB 3.2 Gen1
HDMI konektor Ano
Redundantní napájení Ne