Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

QNAP TS-470U-SP

Uzavřeno

Výkonný 4-diskový NAS server určený do rackové skříně s 4 x Gbit LAN.

Vaše cena (s DPH):
17 091 Kč
Běžná cena
17 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UMNP004346
Značka:
QnapServery QNAP TS-470U slouží jako IP-SAN (iSCSI) a NAS řešení, které může být použito pro různé firemní aplikace mezi které patří záloha dat, obnova dat, sdílení a virtualizace.

Hlavními funkcemi jsou:

  • Správa a sdílení souborů z jednoho centralizovaného úložiště
  • Záloha firemních dat vzdálenou šifrovanou replikací, Real-time Remote Replication (RTRR), záloha do cloudu
  • Použití jako NAS, iSCSI/IP-SAN řešení pro virtualizaci
  • Použití jako počítač - technologie QvPC
  • Podpora Windows AD/LDAP, Windows ACL
  • Synchronizace souborů mezi počítači, tablety a telefony
  • Rozšíření až na kapacitu 120TB
  • Spuštění několika virtuálních instalací Windows, Linux, Android

Vysoký výkon

Tento server běží na procesoru Intel® Celeron® dual-core 2.7GHz s 2GB DDR3 pamětí (rozšiřitelnou na 16GB), čtyřma Gigabit LAN porty a podporou SATA 6Gb/s s dostatečným výkonem pro náročné firemní aplikace.  Čtyři LAN porty umožňuji administrátorům nastavit agregaci linek pro zvýšení přenosové kapacity. Podporované režimy jsou Balance-rr (Round-Robin), Active Backup, Balance XOR, Broadcast, IEEE 802.3ad, Balance-tlb (Adaptive Transmit Load Balancing) a Balance-alb (Adaptive Load Balancing).

Operační systém QTS – jednoduchý a výkonný

Intuitivní uživatelské rozhraní operačního systému QTS nabízí rychlý a přehledný přístup ke všem funkcím vašeho serveru. Na ploše si můžete vytvořit ikonky pro rychlý přístup k oblíbeným funkcím, sledovat důležité funkce systému a pracovat v několika aplikacích najednou.

Akcelerace s SSD Cache

Poodpora SSD caching, který zvyšuje výkon a přenosové rychlosti. Jedná se o výborné řešení pro aplikace, které vyžadují rychlé přenosové rychlosti, například virtualizace a kombinací disků HDD a SSD dosáhnete dobrého poměru ceny a výkonu.

Virtualizace

Podpora pro Intel® Virtualization Technology (VT-x) promění váš server ve virtualizační platformu s podporou několika různých operačních systémů, rychlého vytváření virtuálních strojů (VM), a také import a export VM. S jednoduchým uživatelským rozhraním můžete z jednoho místa spravovat všechny vaše vytvořené virtuální stroje. Také si můžete z Internetu stáhnout připravené VM a jednoduše je naimportovat. Tento server podporuje VMware® ESXi, Citrix® XenServer, Microsoft® Hyper-V a Windows Server 2012, a take podporuje pokročilé funkce SPC-3, MPIO a MC/S.

Bezpečnost dat šifrováním celého NAS

Vaše data budou vždy v bezpečí s technologií zašifrování celého oddílu a šifrováním všech souborů ve sdílených složkách. K zašifrovaným souborům můžete přistupovat z Windows přes protokoly SMB/CIFS, iSCSI, a NFS.

Bezpečná záloha dat

Aplikace QNAP NetBak Replicator podporuje plánovanou zálohu dat a zálohu dat v reálném čase spolu se zálohou emailů ve Windows Outlook. Uživatelé Max OS X ocení podporu Apple Time Machine pro automatickou zálohu dat. Port USB 3.0 na předním panelu slouží k rychlé záloze dat z externích disků, a to zmáčknutím jediného tlačítka. Také je podporována spousta dalších aplikací mezi které patří například Acronis® True Image a Symantec® Backup Exec.

Vzdálená obnova dat

Tyto NAS servery mají několik možností pro obnovu dat. Podpora RTRR (Real-Time Remote Replication) umožňuje zálohu dat na jiný NAS nebo FTP server a synchronizaci  vybraných složek. Data mohou být také zálohována na jeden z mnoha cloudových úložišť mezi které patří Amazon® S3, Amazon Glacier, Microsoft® Azure, ElephantDrive®, Dropbox® a Google® Drive.

Procesor:
Intel® Celeron® dual-core 2.7GHz

Paměť DRAM:    
2GB DDR3 SO-DIMM
(Paměť je možné rozšířit na 16 GB - 8GB x2)

Flash paměť:
512MB DOM

Pevné disky:
4 x 3,5” nebo 2.5” SATA 6Gb/s, SATA 3Gb/s nebo SSD

LAN:    
4 x Gigabit RJ-45 Ethernet port

USB:
4 x USB 3.0
5 x USB 2.0

HDMI:
1

Rozměry:    
44 x 439 x 499 mm

Hmotnost:
7,63 kg

Spotřeba:
7,5W (standby), 38,2W (HDD standby), 58,5W (za chodu)

Napájení:
250W, 110-240V AC, 50-60Hz

Instalační průvodce v CZ:
https://start.qnap.com/cz/index.phpZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Počet pozic pro disky 4
Tvarový činitel 1U Rack
Typ CPU Intel Celeron
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 2GB
Paměťový slot 2xDDR3
Slot M.2 Ne
SSD cache Ne
Síťové rozhraní GbE
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,JBOD,Single
Rozšiřující slot Ne
USB Porty USB 2.0, USB 3.0
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ne