Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Vysokokapacitní zařízení NAS s porty 10GbE SFP+ a 2,5GbE podporuje rozšíření PCIe pro M.2 SSD

Vaše cena (s DPH):
21 841 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
22 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ432
Značka:
QnapZařízení TS-832PX s čtyřjádrovým 1,7GHz procesorem je vybaveno osmi 3,5" pozicemi SATA 6GB/s a nabízí obrovský úložný potenciál pro širokou škálu aplikací a každodenní použití. Se dvěma porty 10GbE SFP+ a dvěma porty 2,5GbE LAN podporuje zařízení TS-832PX sítě příští generace pro zefektivnění aplikací náročných na šířku pásma a zajištění plynulejšího přístupu k souborům a jejich sdílení. Podporovány jsou také různé karty PCIe, včetně karet QM2, které poskytují M.2 SATA/NVMe SSD cache a automatické stupňování Qtier ™ pro zvýšení výkonu NAS.v

Dva síťové porty 10GbE SFP+ a dva síťové porty 2,5GbE RJ45 zefektivňují provádění úloh náročných na šířku pásma a urychlují sdílení souborů.

Rozšíření PCIe umožňuje instalaci karty QM2 pro přidání M.2 SSD pro cache, síťové karty 10/5GbE nebo rozšiřující bezdrátové síťové karty

Snímky zaznamenávají stav systému a umožňují vám chránit soubory a data před nechtěným odstraněním a útoky malware.

Brány cloudového úložiště realizují hybridní cloudové aplikace prací s prostorem pro cache, který je v zařízení NAS rezervovaný pro zajištění nízkolatenčního datového přístupu ke cloudu.

Technologie automatického stupňování Qtier™ a SSD cache umožňují konstantní optimalizaci úložiště.

Zvyšte kapacitu úložiště zařízení TS-832PX pomocí rozšiřujících jednotek QNAP TR RAID nebo TL JBOD.

Vysokorychlostní připojení k síti 10GbE a 2,5GbE

Zařízení TS-832PX má dva porty 10GbE SFP+ a dva porty 2,5GbE LAN RJ45, které poskytují okamžitou podporu pro vysokorychlostní sítě a podporují Slučování portů a Failover pro posílení vaší síťové infrastruktury. Společnost QNAP také poskytuje mnoho dalších vysokorychlostních síťových řešení, včetně řízených/neřízených switchů 10GbE/2,5GbE a síťových adaptérů, což vám umožní vytvořit vysokorychlostní síťové prostředí příznivé pro rozpočet.

Rozšíření funkčnosti NAS pomocí karty PCIe

Díky slotu PCIe Gen 2.0 poskytuje model TS-832PX flexibilitu pro rozšíření funkčnosti NAS a potenciálních aplikací. Chcete-li optimalizovat výkon systému, nainstalujte kartu M.2 SATA/NVMe SSD cache/konektivitu 10GbE a pro optimální výkon systému používejte s Qtier. K vytvoření bezdrátového prostředí můžete také použít síťovou kartu QNAP Wi-Fi 6 (802.11AX). Mezi další možnosti patří karty síťového adaptéru QXG 5GbE/2,5GbE a karty USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s). Všechny tyto možnosti zajišťují, že zařízení TS-832PX lze upgradovat tak, aby vyhovovalo budoucím požadavkům.

Ochrana důležitých dat pomocí snímků

Snímky plně zaznamenávají stav a metadata systému NAS a lze je použít k rychlému obnovení souborů do dříve zaznamenaných stavů, pokud jsou omylem vymazány/změněny nebo pokud je systém poničen ransomwarem. Snímky QNAP jsou blokové a zaznamenávají pouze upravená data. Nejenže se tak šetří úložný prostor, ale snižuje se také doba nutná k zálohování a obnovení dat. Model TS-832PX podporuje až 256 snímků na NAS a až 64 snímků na svazek nebo LUN.

Vícebodové zálohování, přístup a synchronizace souborů

TS-832PX podporuje běžné protokoly sdílení souborů (včetně SMB/CIFS, AFP a NFS) pro zařízení Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync (nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na TS-832PX zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům a mobilním zařízením. Hybrid Backup Sync pomáhá se snadným zálohováním nebo synchronizací dat v modelu TS-832PX do dalšího zařízení QNAP NAS, vzdáleného serveru nebo cloudového úložiště (jako je Microsoft One Drive®, Google Drive™ a Dropbox®) pro obnovení po havárii.

Chytrá správa fotografií pomocí umělé inteligence

QuMagie obsahuje technologii QuMagie Core pro rozpoznávání obrázků za použití umělé inteligence, která umožňuje rozpoznávání obličejů, identifikaci předmětů a geografické značení fotografií. Podobné fotografie jsou kategorizovány do alb Lidé, Místa a Věci. QuMagie také má integrované posouvání časové osy, přizpůsobitelné pokrytí složek, zobrazení iOS® Live Photo a výkonný vyhledávací nástroj, díky nimž nabízí dokonalé řešení správy a sdílení fotografií.

Nízkolatenční přístup k datům v cloudu pomocí bran cloudového úložiště

Zavedením bran cloudového úložiště a povolením lokální cache v zařízení TS-832PX můžete bez problémů využívat cloud pro ukládání, zálohování a obnovu dat s nízkolatenčním přístupem, čímž získáte inovativní hybridní cloudové prostředí.

HybridMount

Brána souborového cloudu

Flexibilně rozšiřte úložnou kapacitu připojením ke cloudovému úložišti. Můžete využívat aplikace QTS ke správě a úpravě cloudových souborů nebo sledování multimediálních souborů. HybridMount je ideální pro online spolupráci na souborovém serveru a datovou analýzu na úrovni souborů.

VJBOD Cloud

Brána blokového cloudu

VJBOD Cloud podporuje zálohování dat NAS do blokového cloudového úložiště. Přenos blokových dat nahrává náhodná data a velké soubory do cloudu v blocích a přenáší pouze změny blokového svazku nebo LUN. To je ideální pro zálohování LUN, databází a důvěrných souborů.

Snadné vyhledávání a automatická organizace souborů

Zařízení TS-832PX poskytuje větší pohodlí pro správu souborů. Soubory můžete rychle najít pomocí Qsirch a automaticky je archivovat pomocí Qfiling.

Hledání souborů

Qsirch pomůže rychle vyhledávat obrázky, hudbu, videa, dokumenty, e-maily a další soubory pomocí klíčových slov, barev a různých filtrů.

Automatická archivace

Qfiling automatizuje organizaci nebo recyklaci souborů na základě vlastních nakonfigurovaných pravidel, což výrazně zvyšuje efektivitu práce.

Bezpečný vzdálený přístup k zařízení QNAP NAS

Přístup, sdílení, stahování a správu souborů uložených na NAS na bázi centrálního přístupu, můžete přes internet zajistit pomocí aplikace myQNAPcloud Link. QNAP NAS také podporuje služby VPN pro vzdálené pracovníky pro přístup k NAS a prostředkům v soukromé síti z internetu. Můžete také použít klienta zařízení QVPN, který je podporován vlastním protokolem QBelt společnost QNAP, a snadno se připojit k vašemu zařízení TS-832PX a pomocí měřicích přístrojů zjistit rychlost připojení VPN a historii připojení.

 

Znásobte svou produktivitu

QVR Pro

Vytvořte bezpečné dozorovací prostředí bez potřeby dalšího softwaru. Poskytuje bezplatné integrované kamerové kanály a můžete si také zakoupit licence QVR Pro k zavedení rozsáhlé sítě pro dozorování.

Centrum oznámení

Konsoliduje všechny systémové události, výstrahy a oznámení QTS pro snadnou správu NAS a neustále vás informuje o stavu NAS.

Security Counselor

Bezpečnostní portál pro kontrolu slabých stránek a poskytování doporučení pro zvýšení bezpečnosti NAS. Zahrnuje také antivirový a antimalwarový skenovací software.

 

CPU: AnnapurnaLabs Alpine AL324 ARM® Cortex-A57 quad-core 1.7GHz processor

Architektura CPU: ARM 64 bitů

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano

Šifrovací modul: Ano

Systémová paměť: 4 GB SODIMM DDR4(1 x 4 GB)

Maximální paměť: 16 GB (1 x 16 GB)

Paměťový slot: 1 x SO-DIMM DDR4

Paměť Flash: 512 MB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 8 x 2,5/3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Vyměnitelné za provozu: Ano  

Slot pro M.2 SSD: Volitelné přes adaptér PCIe

Podpora akcelerace SSD cache: Ano     

2,5 gigabitový Ethernet port (2,5G/1G/100M): 2 (also support 10M)

10 gigabitový Ethernet port: 2 x 10GbE SFP+

Probuzení po síti LAN (WOL): Ano (pouze port 2,5GbE)

Jumbo Frame: Ano

Slot PCIe: 1x

Slot 1: PCIe Gen 2 x2

Port USB 3.2 Gen 1: 3x

Tvarový činitel: Stolní

Indikátory LED: Stav systému, LAN, USB, HDD1~8

Tlačítka: Napájení, reset, kopírování na USB

Rozměry (V x Š x H): 188,2 × 329,3 × 280,8 mm

Hmotnost (čistá): 6,38 kg

Hmotnost (celková): 8,61 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Napájecí jednotka: 250 W, 100–240 V AC, 50/60Hz, 3,5 A

Spotřeba energie: Režim spánku HDD: 27.949 W

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 50.858 W

Ventilátor: Systémový ventilátor: 2 x 120mm, 12V DC

Ventilátor CPU: 1 x 60mm

Zvuková hladina: 19,6 db(A)

Systémové varování: Hlasové pokyny nebo bzučák

Bezpečnostní slot Kensington: Ano

Max. počet souběžných připojení (CIFS): 1500

Více informací naleznete zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.