Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

Akční cena

Cenové dostupný NAS špičkové úrovně se čtyřjádrovým procesorem RX-421ND od AMD a sloty PCIe pro přidání M.2 SSD, konektivity 10GbE a grafické karty

Vaše cena (s DPH):
26 450 Kč
Běžná cena
26 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ213
Značka:
QnapModel TS-873 je poháněn výkonným a energeticky úsporným procesorem řady R od AMD a poskytuje dva PCIe sloty pro vyšší funkčnost. Můžete nainstalovat rozšiřující kartu QNAP QM2, která poskytuje M.2 SSD cache / 10GbE konektivitu; kompatibilní bezdrátovou kartu pro použití modelu TS-873 jako bezdrátového přístupového bodu; a základní grafickou kartu (například: NVIDIA® GeForce® GT1030), která zvýší výkon systému a zpracování 4K videa. Model TS-873 vám umožňuje flexibilně implementovat širokou škálu aplikací za dostupnější cenu.

Větší potenciál NAS se dvěma sloty PCIe
Model TS-873 je vybaven dvěma sloty PCIe (Gen3 x4) umožňujícími instalaci karty NIC 10GbE s jedním/dvěma porty ke zrychlení aplikací, které vyžadují vyšší šířku pásma, jako jsou virtualizace, multimediální pracovní postupy a zálohování/obnovení rostoucího množství dat; nebo rozšiřující karty USB 3.1 Gen2 (10Gb/s) pro přenos velkých mediálních souborů do a také z USB úložiště. Naistalovat můžete také karty QM2, karty bezdrátových sítí nebo základní grafické karty k rozšíření funkcí NAS.

Čtyřjádrový procesor AMD řady R
Díky čtyřjádrovému 2,1GHz (Turbo core až 3,4 GHz) procesoru RX-421ND řady R od AMD s až 64 GB dvoukanálové RAM DDR4 umožňuje model TS-873 bleskurychlý multitasking s nízkou spotřebou energie pro propustnost až 2379 MB/s s konfigurací 10GbE. S hardwarově akcelerovaným AES-NI šifrováním poskytuje model TS-873 také bezkonkurenční šifrovací výkon ve své třídě (až 2332 MB/s díky 256bitovému šifrování AES celého NAS) pro zvýšení výkonu systému a přitom zajišťuje zabezpečení citlivých obchodních dat uložených na NAS.

Top-class hardware engineering
Silný a funkčně bohatě rozvinutý hardware posiluje celkový výkon systému. V kombinaci s flexibilní a rozšiřovatelnou architekturou dokáže model TS-873 naplňovat nejrůznější potřeby aplikací.

SSD cache a konektivita sítě 10GbE
Model TS-873 podporuje inovativní PCIe kartu QM2, která umožňuje přidání až dvou M.2 SSD. Můžete nakonfigurovat SSD cache nebo vytvořit stupňované úložiště RAID 5 společně s dvěma M.2 SSD instalovanými v NAS*. Jelikož tyto M.2 SSD nebudou zabírat žádné 3,5palcové pozice pro disky, umožní vám karta QM2 maximalizovat jak úložnou kapacitu, tak i výkon. Existují také karty QM2, které obsahují konektivitu 10GbE 10GBASE-T s cílem zajistit SSD cache s vysokorychlostní síťovou konektivitou na jedné kartě.

Paměť SSD cache s optimalizací Qtier™ pro akceleraci po celý den
Model TS-873 nabízí SSD cache a také podporuje volitelné SSD M.2 SATA 6Gb/s (prodávané samostatně). Užití SSD cache zvyšuje celkový výkon systému a je dokonalou volbou k zvýšení celkového pracovního výkonu aplikací náročných na vstupní a výstupní operace (IOPS) například virtualizace. Technologie Qtier™ od společnosti QNAP také průběžně optimalizuje účinnost úložiště stupňováním souborů a dat napříč M.2 SSD, 2,5palcovým SSD a vysokokapacitními SATA disky na základě přístupové frekvence. Nový Qtier™ 2.0 nabízí rozpoznání IO, které posiluje úložiště s vrstveným SSD s vyhrazeným cache prostorem ke zpracování navýšení I/O v reálném čase, což značně maximalizuje výhody SSD.

Optimální výpočetní výkon a přehrávání videí 4K s grafickou kartou
Model TS-873 umožňuje instalaci grafické karty s nízkou spotřebou (napájená výlučně slotem PCIe) ke zvýšení výkonu systému. S nainstalovanou grafickou kartou model TS-873 také umožňuje bezproblémovou úpravu videí a podporuje překódování 4K UHD k zajištění mimořádného multimediálního prožitku. Použít můžete také dálkové ovládání QNAP (prodávané samostatně) nebo mobilní aplikaci Qremote, které umožní použití NAS jako počítače pro domácí kino.

Používejte svůj NAS jako stanici bezdrátového přístupového bodu
Nainstalujte PCIe kompatibilní kartu bezdrátové sítě (například: QNAP QWA-AC2600) na model TS-873, využijte aplikaci WirelessAP Station a používejte svůj NAS jako snadno použitelnou bezdrátovou základnovou stanici. Vaše mobilní zařízení a počítače se mohou přímo připojit k vašemu NAS a tak snadno získat přístup k jeho službám a internetovému připojení.

QTS – Inteligentní, intuitivní a kreativní operační systém pro NAS
Díky modulárním aplikacím a funkcím posiluje QTS efektivitu řízení, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího. Váš zážitek s NAS je tak snazší, účinnější a flexibilnější! Integrované Aplikační Centrum se stovkami aplikací instalovanými podle potřeby nabízí téměř neomezené funkce NAS. Nový Qboost představuje nástroj pro optimalizaci NAS, který pomáhá urychlovat aplikace, obnovovat systémové prostředky a plánovat aplikace. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinesl optimalizovaný prožitek v cloudovém prostředí, a je vybaven pokročilými funkcemi.

Znásobte svou produktivitu
Operační systém QTS řízený aplikacemi nabízí řešení ke zjednodušení zálohování souborů, správu, vyhledávání a mnohem víc. Díky File Station můžete své soubory zobrazovat a spravovat nejen z NAS, ale i z více úložných zařízení; OCR Converter vám umožní extrahovat text z obrázků; Qfiling pomáhá automatizovat organizaci souborů a s Qsirch můžete soubory najít rychle.

Optimalizovaná spolupráce s bezproblémovým sdílením souborů a synchronizací
Zařízení TS-873 centrálně ukládá data a různé soubory, podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS ke sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync – což je nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů – bude jakýkoli soubor nahraný na model TS-873 zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům a mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se výrazně zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Soubory je možné spravovat centrálně pomocí File Station, a to včetně souborů z mobilních zařízení a jednotek optických disků. Aplikace File Station vám také pro větší pohodlí umožňuje připojit vzdálené zařízení NAS a přenášet soubory mezi vaším zařízením NAS a veřejnými cloudovými službami.

NAS jako platforma více operačních systémů
Virtualization Station a Container Station poskytují komplexní řešení pro vytváření virtualizovaných prostředí za účelem zlepšení podnikové infrastruktury IT, pracovních postupů a produktivity.

Nové dozorovací řešení QVR Pro
Nové dozorovací řešení QVR Pro od QNAP vám umožní zařídit vyhrazený, nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na modelu TS-873 a využít výhod škálovatelnosti správy úložišť z QTS. Díky QVR Pro se značně zjednodušuje správa kamery, alokace úložného prostoru, živé zobrazování kamery a přehrávání. Můžete také používat mobilní aplikaci QVR Pro Client k monitorování svých kamer odkudkoli nebo používat USB webkameru jako síťovou kameru ONVIF s aplikací QUSBCam2.

Rozsáhlé dozorovací řešení pro zabezpečení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Model TS-873 nabízí inteligentní užitečný systém správy videa, který vám pomůže při monitorování v reálném čase, nahrávání a přehrávání videí a zvuku pomocí široké škály přizpůsobitelných nastavení k zabezpečení vašeho pracovního prostředí. Aplikaci Vmobile můžete kdykoli a kdekoli používat ke správě monitorovaných kanálů pomocí vašich mobilních zařízení, nebo můžete aplikaci Vcam nainstalovat k tomu, abyste ze svého mobilního zařízení udělali síťovou kameru ke stálému zaznamenávání do vašeho NAS.

CPU: Čtyřjádrový procesor AMD řady R RX-421ND 2,1 GHz, Turbo Core až 3,4 GHz, Architektura: 64 bitů
Akcelerace šifrování: AES-NI
Systémová paměť: 8 GB DDR4 (2 x 4 GB)
Maximální paměť: 64 GB (4 x 16 GB)
Paměťový slot: 4 x SODIMM DDR4 (V případě konfigurace se dvěma nebo čtyřmi DIMM se musí použít pár identických modulů DDR4.)
Paměť Flash: 512MB DOM
Pozice pro diskové jednotky: 8 x SATA 6 Gb/s
Kompatibilita diskových jednotek: 3,5” SATA jednotky pevných disků, 2,5” SATA jednotky pevných disků, 2,5” SATA SSD
Slot pro M.2 SSD: 2 x M.2 2260/2280 SATA 6Gb/s SSD (prodává se samostatně), Poznámka: 1. M.2 SSD není součástí základního balení. 2. Operace na M.2 SSD mohou snadno vytvářet nadměrné množství tepla. Doporučujeme Vám nainstalovat si na M.2 SSD chladič od společnosti QNAP (nebo od externího poskytovatele).
Podpora akcelerace SSD cache: Pozice na disky 1 až 8, Sloty M.2 1 až 2, Volitelné: M.2 SSD s využitím rozšiřující karty QNAP QM2 PCIe
Vyměnitelné za provozu: Následující položky nejsou rychlovýměnné: M.2 SSD jednotky, SSD cache disky, SSD jednotky využívající rozšiřující sloty PCIe.
Gigabitový Ethernet port: 4 x RJ45
Slot PCIe: 2 x PCIe 3.0 x4, Poznámka: Podpora karty 10GbE LAN s úplnou výškou, rozšiřující karta USB 3.1 Gen2 (10Gb/s), karta QM2, bezdrátová síťová kart PCIe nebo grafická karta napájená ze sběrnice.
Port USB: 4 x USB 3.0 (Přední strana: 1; zadní strana: 3)
Zvuk: 2 x 3,5mm konektory pro dynamické mikrofony, 1 x 3,5mm výstupní zvukový konektor, 1 x reproduktor, Poznámka: Reproduktory a výstupní zvukový konektor nelze používat současně.
Kopírování na USB jedním dotykem: Přední strana: USB 3.0
Snímač IR: Volitelné dálkové ovládání QNAP RM-IR004 (kompatibilní s MCE)
Tvarový činitel: Stolní
Rozměry (V x Š x H): 188,2 x 329,3 x 279,6 mm
Hmotnost netto: 6,56 kg
Příkon (W): Pohotovostní režim HDD: 36.43 W, Při provozu: 70.26 W (s nainstalovanými 8 x 2TB disky)
Zvuková hladina: 23.4 dB(A)
Napájecí jednotka: 250W, 100–240 V AC, 50/60 Hz
Ventilátor: Systém: 2 x 120 mm, CPU: 1 x 60 mm
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0 – 40˚C ( 32 – 104 ˚F), relativní vlhkost 5 – 95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 ˚C (80,6 ˚F)
Bezpečnostní slot: Bezpečnostní slot Kensington
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Počet pozic pro disky 8
Tvarový činitel Stolní
Typ CPU AMD řada R
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 8GB
Paměťový slot 4xDDR4
Slot M.2 2x
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,50,60
Rozšiřující slot 2xPCIe
USB Porty USB 3.0
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ne