Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Zařízení 2,5GbE NAS s čtyřjádrovým procesorem AMD Ryzen™ 2,2 Ghz podporuje M.2 NVMe SSD a rozšíření PCIe

Vaše cena (s DPH):
28 680 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
30 190 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ443
Značka:
QnapDisponuje čtyřjádrovým procesorem AMD Ryzen™ řady V1000 V1500B, který poskytuje vysoký výkon systému díky až čtyřem jádrům / 8 vláknům a Turbo Core až 2,2 GHz. Zařízení TS-873A disponuje dvěma porty 2,5GbE RJ45 a dva sloty PCIe Gen 3, abyste mohli flexibilně nasazovat sítě 5GbE/10GbE. Dva sloty M.2 NVMe SSD pro technologii Qtier a SSD Cache umožňují neustálou optimalizaci úložiště. Zařízení TS-873A podporuje systémy QTS a QuTS hero, což uživatelům umožňuje flexibilně přepínat operační systém na základě jejich požadavků.

Oba porty 2,5GbE jsou zpětně kompatibilní s rychlostmi 1GbE/100MbE. Pomocí slučování portů lze dosáhnout přenosových rychlostí až 5 Gb/s.

Lze přidat další funkce pomocí karet PCIe, včetně portů 10GbE, SSD cache, dalších portů USB 3.2 Gen 2, bezdrátového připojení k síti nebo Fibre Channel.

Podporuje základní grafické karty NVIDIA® pro zpracovávání videí nebo přesměrování GPU výkonu do VM

Disponuje dvěma sloty M.2 PCIe NVMe SSD pro technologii Qtier a SSD Cache, což umožňuje neustálou optimalizaci úložiště.

Hostování kontejnerových aplikací a virtuálních počítačů s různými operačními systémy.

Obsahuje operační systém QTS a podporuje přechod na systém QuTS hero založený na ZFS pro větší spolehlivost.

Vysoce výkonný procesor AMD Ryzen™

Zařízení TS-683A je poháněno čtyřjádrovým procesorem AMD Ryzen™ řady V1000 V1500 2,2 GHz s až 64 GB RAM (je podporována paměť ECC*) a je vybaveno porty USB 3.2 Gen 2 pro rychlosti až 10 Gb/s. Zařízení TS-873A má také jeden port USB typu C podporující přenos velkých mediálních souborů mezi zařízeními, což přináší efektivnější pracovní postupy.

Transformujte svou síť pomocí 2,5GbE switche, který ušetří vaši peněženku

Upgradování vaší sítě by vás nemělo zruinovat a konektivita 2,5GbE poskytuje ve srovnání se standardem 1GbE okamžitě patrná zlepšení. Společnost QNAP nabízí switche 2,5GbE, které podporují Multi-Gigabit NBASE-T™ a umožňují vám použít stávající kabely CAT5e k připojení více počítačů a zařízení NAS, což pomáhá organizacím při implementaci vysokorychlostního, zabezpečeného a škálovatelného síťového prostředí bez překročení rozpočtu.

Přepínání operačních systémů pro optimální integritu a spolehlivost dat

Zařízení TS-873A také podporuje QuTS hero – operační systém společnosti QNAP pro zařízení NAS na bázi ZFS. QuTS hero zajišťuje komplexní integritu dat, redukci dat (inline deduplikaci dat, kompresi a komprimaci) a mnoho dalšího, a využívá další systémové prostředky k zajištění optimálního prostředí pro ochranu podnikových dat.

Poznámka:

1. QTS a QuTS hero používají různé souborové systémy. Před přepnutím z QTS na QuTS hero musíte odstranit všechny jednotky ze zařízení TS-873A.

2. QuTS hero vyžaduje NAS s alespoň 8GB pamětí.

3. Inline deduplikace dat vyžaduje NAS s nejméně 16 GB paměti (pro optimální výkon se doporučuje alespoň 32GB paměť).

4. Doporučujeme vytvořit SSD RAID s alespoň dvěma SSD pro dosažení optimálního výkonu systémového disku QuTS hero. Vezměte prosím na vědomí, že výměnu M.2 SSD za provozu podporují pouze sloty M.2 SSD na kartách PCIe (například QM2). Sloty M.2 SSD integrované do NAS nepodporují výměnu za provozu.

Lepší výkon díky M.2 SSD cache

Zařízení TS-873A obsahuje 2 sloty M.2 NVMe SSD, abyste mohli využívat SSD cache nebo technologii automatického stupňování Qtier

Vylepšete rychlosti náhodného datového přístupu pomocí SSD cache

SSD cache akceleruje výkon IOPS a snižuje latenci úložných svazků. Jsou ideální pro aplikace náročné na IOPS (včetně databází a virtualizace) a mohou výrazně vylepšit celkové pracovní postupy.

Maximalizujte hodnotu SSD pomocí technologie Qtier Technology

Technologie Qtier™ poskytuje zařízení TS-873A možnost automatického stupňování, které dále pomáhá nepřetržitě optimalizovat efektivitu úložišť automatickým přesouváním dat mezi M.2 SSD, 2,5" SSD a vysokokapacitními HDD na základě přístupové frekvence. Qtier™ 2.0 nabízí rozpoznání IO, které posiluje úložiště s vrstveným SSD s vyhrazeným prostorem připomínajícím paměť cache ke zpracování navýšení I/O v 

File Station umožňuje přímou správu souborů uložených v zařízení TS-873A a v cloudu. Uživatelé snadno mohou nahrávat soubory z počítače, přetahovat a pouštět soubory mezi složkami, přejmenovávat a odstraňovat soubory a konfigurovat povolení souborů a složek za účelem zabránění neoprávněnému přístupu. Lze také používat Microsoft Office Online k přímému prohlížení/úpravě dokumentů Microsoft Office uložených v zařízení TS-873A. Důvěrná/citlivá data lze šifrovat, aby se zvýšila bezpečnost.

Instalace grafické karty pro výpočetní výkon s akcelerací GPU

Grafické karty jsou optimalizované pro grafické výpočty a transformace, ale vyžadují výrazně větší příkon ve srovnání s jiným hardwarem. Zařízení TS-873A nabízí sloty PCIe na podporu vysokoprofilových grafických karet, které nepotřebují napájecí kabely, jako jsou grafické karty NVIDIA® GeForce® GTX1650, pro zvýšení výkonu aplikací, jako je editace videa, překódování 4K UHD, zobrazování v QTS a výkon virtuálních počítačů prostřednictvím propusti GPU.

Vybudujte dostupné prostředí Fibre Channel SAN

Zařízení Common Fibre Channel Storage Area Networks (SAN) jsou často nákladná. Když do zařízení TS-873A nainstalujete kartu (QXP-16G2FC 16Gb) QNAP 16Gb Fibre Channel, můžete nastavit Fibre Channel Target pomocí aplikace iSCSI & Fibre Channel. Kromě toho funkce LUN Masking a Port Binding poskytují další vrstvu zabezpečení dat.

Vysokorychlostní 2,5GbE řešení zálohování VM

S nástrojem Hyper Data Protector se zařízení TS-873A stane přímým zálohovacím nástrojem pro neomezené zálohování VMware® vSphere a Microsoft® Hyper-V VM. Hyper Data Protector nabízí inkrementální zálohování, globální deduplikaci, plánování zálohování a kompresi obnovy. Díky připojení 2,5GbE se výrazně zkracuje doba zálohování a obnovení, čímž vzniká nákladově efektivní řešení pro obnovení po havárii.

Aplikace na zvýšení produktivity

Qsirch

Výkonný vyhledávací nástroj společnosti QNAP, podobný nástroji Google, pro rychlé vyhledání konkrétních obrázků, hudby, videí, dokumentů a e-mailů podle klíčových slov, barev a dalších podmínek vyhledávání.

Boxafe

Zálohování/synchronizace synchronizuje soubory, e-maily, kalendáře a kontakty z Google™ Workspace a Microsoft® Office 365® do zařízení TS-873A, za účelem ochrany podnikových cloudových dat.

QuMagie

Aplikace pro správu fotografií s podporou AI, podporující automatizovanou kategorizaci fotografií ve spolupráci se službami AI Albums, zobrazení iOS® Live Photo, a výkonný vyhledávací nástroj pro dokonalé řešení pro správu a sdílení fotografií.

Rozšíření záruky na hardware až na 5 let

Na zařízení TS-873A se vztahuje tříletá záruka bez dalších nákladů. Můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.

 

Procesor: Čtyřjádrový procesor AMD Ryzen™ Embedded V1500B 2,2 GHz

Architektura CPU: x86 64 bitů

Grafické procesory: Volitelné přes adaptér PCIe

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano

Šifrovací modul (AES-NI): Ano

Hardwarově akcelerované překódování: Volitelné přes adaptér PCIe

Systémová paměť: 8 GB SO-DIMM DDR4 (1 x 8 GB)

Maximální paměť: 64 GB (2 x 32 GB)

Paměťový slot: 2 x SO-DIMM DDR4 Support ECC memory

Paměť Flash: 5 GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 8 x 3,5/2,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Vyměnitelné za provozu (hot-swap): Ano          

Slot pro M.2 SSD: 2 x M.2 2280 PCIe Gen3 x1 slots

Podpora akcelerace SSD cache: Ano

2,5 Gigabitový Ethernet port (2,5G/1G/100M): 2x

5 Gigabitový Ethernet port (5G/2,5G/1G/100M): Volitelné přes adaptér PCIe

10 gigabitový Ethernet port: Volitelné přes adaptér PCIe

Probuzení po síti LAN (WOL): Ano

Rámec Jumbo: Ano

Slot PCIe: 2x

Slot 1: PCIe Gen 3 x4

Slot 2: PCIe Gen 3 x4

Port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s): 3 x Type-A USB 3.2 Gen 2 5V/1A 10Gbps, 1 x Type-C USB 3.2 Gen 1 5V/1A 5Gbps

Snímač IR:  (QNAP RM-IR004)

HDMI výstup: Volitelné přes adaptér PCIe

Tvarový činitel: Stolní

Indikátory LED: Stav/napájení, USB, LAN, disková jednotka 1-6, M.2 SSD 1-2

Tlačítka: Napájení, reset, Automatické kopírování na USB

Rozměry (V x Š x H): 188,2 × 329,3 × 280,8 mm

Hmotnost (čistá): 6,76 kg

Hmotnost (celková): 8,41 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Teplota úložiště: -20 - 70°C (-4°F - 158°F)

Napájecí jednotka: 250 W, 100–240 V AC, 50–60 Hz, 3,5 A

Spotřeba energie: Režim spánku HDD: 25,668 W

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 54,067 W

Ventilátor: System fan: 2 x 120mm. CPU fan: 1 x 60mm

Zvuková hladina: 23 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Bezpečnostní slot Kensington: Ano       Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.